Premium puan zammi

izdiham15

Kılıç Ustası
şartlardan dolayı zamnları anlıyorum ama öyle zama acayip ihtiyaç duyacak bir yapı değil burası haa yine yapabilirsiniz ama x3 zam bencede saçma. Pre alanlarda ciddi bir düşüş olacağıda kesin bu paralara zor ha ocakta asgari ücret 8 k olur maaşlar artar dicem ama ekmek yumurta değil bu oyun sanmıyorum kısa vadede pre alımı ciddi düşer pre kasanların bile işler kesatlaşır

Bahriyeli

Baltacı
Tüm oyuncuların dusunce tıpı yanlıs pre fıyatları 3x oldu artık kımse pre almaz zarar edersınız cumlelerı bayagı tum formlarda var

soyle dusunun bu oyunu oynayan ve premıumu 550 ıken bıle hıc dusunmeden ceken ınsanlar mevcut soyle dıyeyım daha acık olur

99 kısı 550 den aldıgında 54.450TL yapıyor
33 kısı 1800 den aldıgında 59.400TL yapıyor

alan sayısı azalır ama alan kısıden cok kazandıgından sıstem umrunda dahı olmaz sıstem ıcın kac kısı alıyor kac kısı alamıyordan cok alanlardan ben nekadar kazanıyorum dusuncesıyle fıyat artısı yapılmıs

bundan 4 yıl once 270 lırao lan premıum 550tl oldu 2x yaptı sızde oyun zararmı ettı etmedı kı zarar etse ındırıme gıderlerdı 4 yıl boyunca hıc zam yapılmayan oyunda
3x oldugu ıcın yadırgayamayız tamam bu ekmek su yumurta reel hayat ıhtıyaclarından degıl fakat ekmek 4 yıl once nekdardı suanda nekadar once bunu tartısmak lazım her yıl 1x zam yapsa goze bukadar batmazdı ınnogames ama tekte yapınca goze battı

Presızde oyun oynanılabılıyor herhangı bır premıum cekme zorunlulugu yok oyun o ımkanıda saglıyor.

miiRza

Baltacı
Tüm oyuncuların dusunce tıpı yanlıs pre fıyatları 3x oldu artık kımse pre almaz zarar edersınız cumlelerı bayagı tum formlarda var

soyle dusunun bu oyunu oynayan ve premıumu 550 ıken bıle hıc dusunmeden ceken ınsanlar mevcut soyle dıyeyım daha acık olur

alan sayısı azalır ama alan kısıden cok kazandıgından sıstem umrunda dahı olmaz sıstem ıcın kac kısı alıyor kac kısı alamıyordan cok alanlardan ben nekadar kazanıyorum dusuncesıyle fıyat artısı yapılmıs

bundan 4 yıl once 270 lırao lan premıum 550tl oldu 2x yaptı sızde oyun zararmı ettı etmedı kı zarar etse ındırıme gıderlerdı 4 yıl boyunca hıc zam yapılmayan oyunda
3x oldugu ıcın yadırgayamayız tamam bu ekmek su yumurta reel hayat ıhtıyaclarından degıl fakat ekmek 4 yıl once nekdardı suanda nekadar once bunu tartısmak lazım her yıl 1x zam yapsa goze bukadar batmazdı ınnogames ama tekte yapınca goze battı

Presızde oyun oynanılabılıyor herhangı bır premıum cekme zorunlulugu yok oyun o ımkanıda saglıyor.
Pre ile herşeyi hızlandırıyorsun acayip fark atıyor pre.

myw**

Dük

Oyuncu sayısı azalacak bir süre sonra o pre alanlarda oyundan sıkılacaktır. 5 6 dünya sonra kimse de kalmaz zaten oynayan adam akıllı klan da kalmadı. Oyuna yeni başlayanlarda bakacak pre fiyatına çekici gelmeyecektir. Belirtilen miktarlar çok fazla Bu oyuna verilmeye değecek miktarlar değil. Playstation alır evde istediğim zaman kaydeder oyunu çıkarım.

Bahriyeli

Baltacı
Oyuncu sayısı azalacak bir süre sonra o pre alanlarda oyundan sıkılacaktır. 5 6 dünya sonra kimse de kalmaz zaten oynayan adam akıllı klan da kalmadı. Oyuna yeni başlayanlarda bakacak pre fiyatına çekici gelmeyecektir. Belirtilen miktarlar çok fazla Bu oyuna verilmeye değecek miktarlar değil. Playstation alır evde istediğim zaman kaydeder oyunu çıkarım.

4 yıl oncekı zamdada oyle dıyorlardı oyuncu kalmayaca k

ondan once premmıumsuz donemden premıum agırlıklı doneme gecerkende denıyordu

ama halen oyuncusu var bu oyunun sıgara gıbı zararlı oldugunu bılıyorsun ama yınede devam edıyorsun

KONG73

Milis
Herkes hesap sile alirsa
Tepki verilmis olur ..artisinda belli bir orani olur yuzde 300 artis ne demek .avrupa daki adamlarin pre alisi ile ayni fiyata getiriyorlar..
Turkiye sartlarinda zor ve bu oyunu oynamak bosuna para harcamadir.dunya kapatinca sana verecegi ödul oyun boyunca harcadigin paranin degeri zaten degil.
Yetkililerin bu zammi gozden gecirmelerini temennni ederim..

KONG73

Milis
4 yıl oncekı zamdada oyle dıyorlardı oyuncu kalmayaca k

ondan once premmıumsuz donemden premıum agırlıklı doneme gecerkende denıyordu

ama halen oyuncusu var bu oyunun sıgara gıbı zararlı oldugunu bılıyorsun ama yınede devam edıyorsun
Pre alma gucu olan kisi sayisi az ve preyi Alis sekilleride farkli. Karaborsa yi canlandiriyorlar

uyznlar

Ağır Atlı
Pre alma gucu olan kisi sayisi az ve preyi Alis sekilleride farkli. Karaborsa yi canlandiriyorlar

Oyuna para verip ham çekmeyen oyuncular olmaz ise o dediğin şekilde pre satamazlar haberin olsun :) Yani oyundan her türlü pre çekmek zorunluluk.

uyznlar

Ağır Atlı
Sanal bir silaha +100k veren oyuncular varsa sanal oyun parasına da verirler merak etmeyin :) Hırs, ego, kazanma vs. duyguları olduğu sürece çeken yine çekecektir.

Saçmalık başka bir şey değil para değer kaybediyor diyerek yapılan zam asgari ücretin çoğunu kaplıyor insanlar pre almak zorunda değil haklısınız ancak yapılan zam oranları saçmalıktır. Her bölgeye aynı oranda zam yapılmaz. Yurt dışında Euro veya USD ile maaş alan adam o preyi 50USD alıyorsa 150 USD yapsan çokta koymaz açıkçası ancak sen gelipte bu ülkede paranın deger kaybettiğini bilerek fırsatçılık yaparak 550 olan şeyi 1700 kere çıkarırsan burada oyunun eğlence platformundan çok ticari amaca yöneldiğini görebilirsin. Para kazanmak normal ancak bu şekilde kazanmak yıllardır oynayan üyelere haksızlık ama konuşsak boşa konuşuruz bir şey degismicek alan gene alacak pre basmalar azalicak normal pre kasmalarda yavaştan biter bu şekilde ama kimse bu oyunu bırakmaz sizde bunu bildiğiniz için vurdukça vuruyorsunuz hayırlısı ya insanlar soğusun oyundan biraz o zaman değer anlaşılır belki :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
5500 tl asgari uret Alan bir kisi alirmi sizce..ev kirasindan pahali oyun
Maalesef yaşadığımız şartlar gereği bu örnekleer çoğaltılabilir, ayakkabılar pahallı dört kişilik dışarıda yemek yemek pahalı vb. , artan maaliyetler karşısında zam yapılması olağandır. Ancak ülkemiz nezlinde yaşanan bazı sebepler bunun artışını etkilemiş. Umarı bu süreç normale döner ve bu gibi konular yerine eğlenceli konularımız olur.

izdiham15

Kılıç Ustası

siz yanlış düşünüyorsunuz asıl ben ticaret ile uğraşıyorum 2017 yılında günde 250 porsiyon yemek satıp günlük 3000 4000 arası ciro çekerdim şimdi 50 porsiyon satıyorum yine 3000-4000 arası kazanıyorum ama herşey pahalandığı için ve müşteri kaybettiğim için aslında dehşet ül vahşet bir zarardayım. Oyunu tabiki herkes bırakmaz ama alan sayısının azalması risk oranını arttırır şirket içinde bu iyi bir şey değil bilen bilir bu oyunu türkler kadarda oynayan çok yok en şaşalı serverlar bizimkiler ciddi bir oyuncu kaybı olur sadece pre ile ham çekme kademe basma düşünmeyin her ay asistan ve pre hesap lazım onun için bile ciddi bir para vermeniz gerekir. Haa veren çıkmazmı elbette çıkar ama sayının azalması riski arttıracaktır pre kasanlar azalacaktır bu ilgiyi azaltır. Şahsen ben 8500 preye 1700 vermem asla pc topla torentde değil orjinal oyun al buna bastığın pre ile parası ile çok daha iyi oyunlar oynayabilirsin biz bu oyunun eskisiyiz seviyoruz dostlarımız var ondan oynuyoruz yoksa öyle ilgi çekici herkesin oynamak için ölüp bittiği bir oyun değil. Pre sizde elbette oynanır hatta bana sorsan pre işini 2013 öncesine döndürsünler direk daha iyi. Benim çok umrumda değil zam yapılması tabiki zam yapsınlar lafım yok ama eldeki meta ile yapılan zamma bakıyorum göreceksiniz nasıl etkilediğini. 200 tlden 550 ye çıktı örneğini vermişsiniz ama aynı örnek değil 1700 tl ciddi bir rakam yeri geliyor bir adam 30k pre yakıyor bir dünyaya fark yaratmak için 2 yıl onu taşıyor o iyi başlangıç şimdi x3 vermesi lazım veren çıkacaktır ama azalan rakam uzun vadede oyuna zarar verir oyun zaten oyuncu çeken değil kaybeden bir yapısı var ben 2004 de oynadım klansavaşları .netti o zamanlardaki yoğunluk nerdeee bu zamanki hali nerde