Premium ile hammadde alımı

Günah Benim

Acemi
Oyunun ilk aşamalarında arada oluşan uçurumsal farkı kapatmanız gerek.

Benim önerim yeni dünya açıldığında ilk 1 ay 10.000 premium üstü harcamak yasak olsun.

Ya da sadece pazarda ilk ay en fazla 5.000 pre harcanabilsin kısaltmalar yine sınırsız yapılıyorsa yapılsın ama bu konuda bize yardımcı olmanız gerekiyor.

Oyun başlıyor adam dibimde 1 haftada köyü 9bin puana getiriyor burada ne oyunculuk ne oyun zevki hiçbir şey kalmıyor.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Şöyle düşün o preler belki 10 worlddür kastığı bir emeğin sonucu yada reel hayatta 2 maaşını oyuna bağlamış adam (her ne kadar sağlıklı görmesemde) adam o parayı kazanırken emek harcadımı harcadı onun karşılığını da oyuna yatırdı adam oyun dışında gösterdiği emeğin oyun içinde karşılığını alıyor.Preyle oynamayan biri olarak öneriyi sağlıklı bulmadım .Bende istemiyorum arada uçurumlar olmasın ama 2 tarafında memnun edilmesi gerekir.

Günah Benim

Acemi
Kökten kaldırılsın demedim sınır getirilsin dedim maaşı 20bin olan ve bunu oyuna yatırmak isteyen adam gelsin 2 gecede dünyayı toplasın gitsin önü açık bir durum sonuçta sınır istiyorum ki bu yine çoğu oyuncuya avantaj sağlayacaktır.

DeletedUser6436

Ziyaretçi
Daha önce de yazmıştım, nasıl ham satıp pre alırken tüccar kullanıyorsak, tersi durumda da aynısı olmalı herkes pazardaki tüccarı kadar ham alabilmeli. Ama tabiki gelirde kayıp olacağı için bunu desteklemez kimse.

DeletedUser2729

Ziyaretçi
Burak adamlar parayı dünya ilk açıldığında kırıyor :)) bana kalsa pre ile hammadde olayı tamamen kalksın kardeşim.. zaten inşşat süresi falan kısaltma gibi avantaj var pre ile ham olayı yanlış tamamen .. ha pre ile hammadde satmışlar ,, ha bana direk 9000 puan köy satmışlar ne farkediyor.. madem pazarda köy ihaleleri olsun :)) hazır köy alalım