Premium hesap

• Konuyu başlatan DeletedUser63080
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser63080

Ziyaretçi
Kac puan yaptigimizda 7 gunluk premium hesap geliyor?

DeletedUser63080

Ziyaretçi
Demek istedigim 500 yaptim puan kullanmadim 15000 yapip 2 sini kullanabilirim yani oylemi? Yani 2 tane olur mu 500 harcamasam bile? 2 bir arada olur yani?

DeletedUser63080

Ziyaretçi
Benim koylerde durdulunumayan exodia var gelene gidilir kim gelirse gelsin

DeletedUser63080

Ziyaretçi
Ne diyor exodia oynarsan otomatik kazanirsin adi ustunde hoca ra bile yenemez 5 parcayi topla otomatik kazanirsin adi ustunde exodia yasak kart

Ortalama Biri

Misyoner
Yasak değildi kart. Ama dediğin gibi 5 parçayı topladığında oyunu otomatik kazanıyorsun. Tabii onu toplaması da ayrı bir dert

DeletedUser63080

Ziyaretçi
O zorc yenerdide gucunu simondon aliyordu simon ölumlu eger gucunu firavundan alsaydi exodia zorc yenerdi

Ortalama Biri

Misyoner
Ben bitiremedim bütün bölümleri =(( yavaş yavaş izliyorum fırsat buldukça tekrardan. Oyununu oynuyorum ama :p

DeletedUser63080

Ziyaretçi
Exodia yasaklanmis kart 55 bolumu izle gorursun joe ile nadida avcisi vs yapiyor nadide avcisi diyorli exodia yasaklanmis olani oynuyorum diyor bide
Nettede exodia yasak kart diyor senin yanlisin var

Ortalama Biri

Misyoner
Exodia yasak kart 56 bolumu izle gorursun joe ile nadida avcisi vs yapiyor nadide avcisi diyorli exodia yasaklanmis olani oynuyorum diyor bide
Nettede exodia yasak kart diyor senin yanlisin var

Dublajda çoğu kartın ismini farklı söyleyebiliyorlar. Yasaklı diye bilmiyorum da belki sonradan yasaklanmış olabilir. Çünkü ilerleyen bölümlerde exodia necross u kullanıyordu Seto'nun babası. Destede 5 kartta vardı.

DeletedUser63080

Ziyaretçi
Necross farkli exodia farkli hocam 5 kart yap otomatik kazan kim olursa olsun az cok biliyorum ben necross her duel basi 1000 hp can kazaniyor ama exodia otomatik isi bitiriyor

Ortalama Biri

Misyoner
Yok ben de diyorum ki yasaklı olsa desteye eklenemez. Necross'u çağırmak için o 5 kartın mezarlıkta olması gerekiyor. Yani elinden ya da destenden mezara gitmeli.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.