Premium Değişim Sistemi Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser

Ziyaretçi
30. Dünya ile birlikte aktif edeceğimiz yeni sistemimiz olan Premium Değişim Sistemi hakkında detaylı bilgileri buradan alabilirsiniz.

Bu başlık altından görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Görüşlerinize önem ve değer veriyoruz.

Klanlar Türkiye Takımı​

DeletedUser56608

Ziyaretçi
Sistemi tam olarak anlayamadım.
Var sayıyorum ben 1000 oduna karşı 1 premium puan istiyordum. Ahmette odun istiyordu, premium puani vardi ve takas etmek istiyordu. Teklifimi kabul edip bana premiumu yolluyor ben de hammaddeyi yolluyodum. Şimdi bana premiumu kim yollayacak? Gene ahmetmi yollayacak oyunun sistemi mi? Yoksa bana kimse premium yollayamayacakmı? blink

DeletedUser

Ziyaretçi
Sistemi tam olarak anlayamadım.
Var sayıyorum ben 1000 oduna karşı 1 premium puan istiyordum. Ahmette odun istiyordu, premium puani vardi ve takas etmek istiyordu. Teklifimi kabul edip bana premiumu yolluyor ben de hammaddeyi yolluyodum. Şimdi bana premiumu kim yollayacak? Gene ahmetmi yollayacak oyunun sistemi mi? Yoksa bana kimse premium yollayamayacakmı? blink

Bu sisteme göre 1000 oduna 1 premium puanı istemek sizin elinizde olamaz. Sistem stoğunun kapasitesi ve stoğun durumuna göre 1 Premium Puana denk gelen hammadde miktarı hesaplanır ve talebe göre bu değer anlık olarak değişebilir. Siz sistem stoğu ile alışveriş yapacaksınız. :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Kısacası oyun sisteminde sınırsız tüccar olucak ve oyuncular arasından değilde oyun pre ile hammaddeyi alıp yine diğer hammadde alacaklara kendisi pre karşılığı takas edecek, yanlış mı ?

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Güzel bir sistem, yine normal premium ticaretinde ki gibi sadece serbest puanlar mı kullanılabilecek? Yoksa böyle bir sınırlama kalkıcak mı?

DeletedUser

Ziyaretçi
Yani 1000 e 1 olarak biz yazmıyoruz. Sistem duruma göre değişimleri ayarlayıp, ona göre bir değer biçiyor. Bir bakmışız 10 premium 10000 odun ederken bir bakmışız 1000 odun edecek doğru mudur?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Kısacası bir market borsası olacak. Bu borsa anlık alımlara ve gönderimlere göre oranları belirleyecek. Bu oranlar artık oyuncu tarafından belirlenemeyecek ve birebir istenilen oyuncu ile ticaret yapılamayacak. Araya artık bir aracı kurum girecek gibi düşünebilirsiniz. Böylece düşük fiyat ya da yüksek fiyat vererek farklı amaçlar için kullanım ortadan kalkacak. Ayrıca söz konusu borsa da sabit kalmayacak. Gün içerisinde diğer kıta borsaları ile yer değiştirecek. Böylece farklılıklar minimuma indirilecek.

DeletedUser

Ziyaretçi
Peki size göre bunun avantajı ve dezavantajı nedir oyuncular açısından?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Dezavantaj ve avantaj olarak benim gördüğüm ile sizin gördüğünüzün farklı olacağına eminim :)
Bu yüzden en güzeli sizin test ederek yorumlamanız. Ancak eski sisteme göre çok daha faydalı ve dürüst oynayanlar için yararlı olacaktır.

DeletedUser56486

Ziyaretçi
borsa tarzında işlem görecek böylelikle pre düzenlemesi sistemin elinde olcak kazıkçılar ve rantçılar ortadan kalkıcak:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Dezavantaj ve avantaj olarak benim gördüğüm ile sizin gördüğünüzün farklı olacağına eminim :)
Bu yüzden en güzeli sizin test ederek yorumlamanız. Ancak eski sisteme göre çok daha faydalı ve dürüst oynayanlar için yararlı olacaktır.

Teşekkürler o halde comum. Bekleyip göreceğiz.

IGreen ShadowI

Ağır Atlı
Gördümde bu kadarını görmedim. Multici oldugunuzu bir de ballandıra ballandıra burada yazabiliyorsunuz. Ne güzel.

Tm kardeşim senin köyün daha büyük

Şimdi oyuna sonradan başlayan arkadaşların kıtasındaki(dıştaki) ham oranı ile merkezdeki oran birbirine yakın olursa bi sıkıntı doğurabilir mi ki acaba

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
avantaji su sekilde var bize eskiden tuccar lazimdi premiumla maden almak icin simdi lazim diyil .2 - biri arkadasina 1000-1 veriyorken biz 1000-2 veriyorduk simdi bu yerine oturdu artik her kes esit durumda .ilerde sistemin gelistirilmesi olursa mesela premiumla maden alirken hic beklemesek tamam bekliyceksekde bu surenin cok asagilara inmesi 30dakikadan fazla olmamasi lazim.Dezavantaj saglar sure cok olursa.Ben eskiden bana yakin biriyle anlasir oyle preyle maden aliyordum diyelim bu sure benim icin cok ksaydi w30dada bunu yapa bilirim amma sizin getirdiginiz sistem bana madeni 2-3 saatde yollarsa benim acimdan dezavantaj olur .Size Sorum Ben maden cekdigimde ne kadar surede bana gelicek ?

DeletedUser57878

Ziyaretçi

eşit mesafe uzakta mı olacak ? ticaret yerleri

DeletedUser57121

Ziyaretçi
Wow işte bu güzel bir haber. Yani benim anlamadığım şu;

Multicleri birbiri arasında premium ticareti yapamayacak, haksız rekabet önlenecek. Adam 100 preye 1000 odun alırken, diğer adam 10 preye 1000 odun alamayacak. Herkes eşit olacak. Sadece stoğu takip ettiğinizde düşüşlerden faydalanabileceksiniz. Buda emek veren oyuncuya getiri sağlar.

Çoh gözel oldu çohda iyi oldu taam mı. Bu premium ticareti olayını çoh garıştırdılar. Aralarındaki fargınan iyi oldu. Ha nası iyi oldu. Kimse kimsenin premiumuna garışamaz. Ha nasıl garışamaz. Sen 1 preye 10 odun alın, o 10 preye 10 odun alır. Herkes birdir. Gurban olduğum yarrabbimden gelebilir ancak öyle değildir.

Benim yorumlamam bu gadar. Eyi günler.

Editleme yapamıyorum. Spam olarak değerlendirmeyiniz lütfen.

30.Dünya ayarlarına şimdki baktım. Veeee gece bonusu hariç mükkemmel bir dünya olmuş. Storm'da bizim gibi eğlenceli ve bol savaşlı bir dünya istiyormuş da haberimiz yokmuş. Ben bu dünya özelliklerini birleştirdiğimde bunun sonucunu çıkarıyorum çünkü. Klan dışı destek yok, klan üye limiti 30, birim hızı 1.25 ve ayrıca premium değişimi ile multicilere, premium ticaretcilerine darbe.

Sen çok yaşa storm. Bu özellikte bir dünyayı bir daha bulamazsınız. Klasiği aynı klandan zilyon tane kurarak zevksiz hale getirdiniz. Ama buna yapacağınız birşey yok sanırsam. Storm sizi heryerden kıstırmış.

Sevinçten göbek atacağım nerdeyse.

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Premium Olayı

Bu dünyada premium olayı nasıl olacak anlayan anlamayanlara anlatsın hele. İlk kez bi dünyaya pre kasayım diye başlayacağım onda da bi ton tırı vırı olmuş.

Bu arada dehşet klanında sığınmacı olarak başlayıp pre kazmayı düşünüyorum :D Nail e ve Burak a burdan sesleniyorum :D