Premium Değişim Sistemi Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser57878

Ziyaretçi
hatta daha kötüsü vardı
adam 1000 hammaddeyi 5 pre ile alıyordu

DeletedUser55720

Ziyaretçi
çok sacma

admin emmiler kızmayın ama benim param çok verir milleten alırım aga pre karsılığında onlara pre kazandırırım kendime ganimet asker bu adeta oyunda bizim haklarımızı elimizden almak oluyor benim görüşüm eski düzene dönsün herkes presine göre konussun kıta kıta kaynak beklersek biz oyundan soğarız emin ol.... w30 u sırf bu yüzden bıraktım

DeletedUser24418

Ziyaretçi
aynen öyle..benim gibi düşünen biri daha çıktı en sonunda..

DeletedUser54786

Ziyaretçi
sms ile pre almak banka hesabından havale ile almakdan çokdaha kolaymış,geçen gün ilkkez denedim anında geldi pre, o yüzdendirki,sms ile alabildiğimiz pre sayısı yülsektilsin, 7000 pre almak için havale ücreti ödemektense o parayı hatta yukleyip anında pre almayı tercih ederim, sms ile alınabilen premium miktarıda havale ile aldığımız kadar yükseltilebilirse çok iyi olur, hem böylece şahsi veya şirket hesabından yaptığımız ödemeler için hanımın sorularından kurtulmuş oluruz,hesap özetine bakarken pre için yaptığımız havale işleminin yanlış anlaşılmasınıda engellemiş olur vede mutlu olurduk :) Aile krizi yaratabiliyor pre alımları, oyun için premium aldım diyincede kocaman adamsın ile başlayan cümlelere maruz kalmak cidden can sıkıcı oluyor....

DeletedUser59684

Ziyaretçi
stok 200000 odun diyelim kapasitede 200000 oluyor o vakit ham satamıyoruz peki belirli saatlerden sonra kapasite sıfırlanıyormu o saatlerde biliniyormu yoksa bizmi takip edicez ?

DeletedUser

Ziyaretçi
stok 200000 odun diyelim kapasitede 200000 oluyor o vakit ham satamıyoruz peki belirli saatlerden sonra kapasite sıfırlanıyormu o saatlerde biliniyormu yoksa bizmi takip edicez ?

Başka bir oyuncu hammadde temin edene kadar veya denge sağlanana kadar beklemeniz gerek. Bu nedenle takip etmeniz gerekiyor.

DeletedUser42739

Ziyaretçi
Bu ticaretle ilgili kuralların ucu çok açık...
Hukuk bilgilerime dayanarak emredici ve tereddüte yer vermeyecek kurallar olsa biz de nasıl pre kasarız onu biliriz.
"Özellik yakından takip edilecek ve haksız faydalanmaya çalışanlar cezalandırılacaktır" kuralına göre iki sorum olacak
1. Aynı IP'den farklı ya da aynı kıtalarda farklı hesaplarla pre satılabilinir mi?
2."haksız faydalanma" mevzusu sadece bir hesaptan satarken hemen diğer hesaptan alma olarak mı kabul ediliyor?

DeletedUser55670

Ziyaretçi
Bu ticaretle ilgili kuralların ucu çok açık...
Hukuk bilgilerime dayanarak emredici ve tereddüte yer vermeyecek kurallar olsa biz de nasıl pre kasarız onu biliriz.
"Özellik yakından takip edilecek ve haksız faydalanmaya çalışanlar cezalandırılacaktır" kuralına göre iki sorum olacak
1. Aynı IP'den farklı ya da aynı kıtalarda farklı hesaplarla pre satılabilinir mi?
2."haksız faydalanma" mevzusu sadece bir hesaptan satarken hemen diğer hesaptan alma olarak mı kabul ediliyor?

multi hesap zaten yasak. bu durumda ikiside yasak.

DeletedUser42739

Ziyaretçi
multi hesap zaten yasak. bu durumda ikiside yasak.

Öncelikle dilimizi doğru kullanılması açısından "ikiside yasak" derken "de" ayrı yazılır. Taktir edersiniz ki bağlaçlartır.
Paylaşılmış IP'den bahsediyorum multi hesaptan değil. Yanlış anladığınız durumu kestirip atmayın.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Öncelikle dilimizi doğru kullanılması açısından "ikiside yasak" derken "de" ayrı yazılır. Taktir edersiniz ki bağlaçlartır.
Paylaşılmış IP'den bahsediyorum multi hesaptan değil. Yanlış anladığınız durumu kestirip atmayın.

Taktir etmek : Damıtmak
Takdir etmek : Bir şeyin değerini, önemini, gerekliliğini anlama.

http://www.tdk.gov.tr/index.php?opt...ew=karistirilan&kategori1=krs_akan&kelimez=86

Bağlaçlartır - değil bağlaçlardır olması gerekir.

DeletedUser42739

Ziyaretçi
Yeni bir hatamı öğrendim.
Şimdi konuya asıl konuya dönebilir miyiz?

DeletedUser614

Ziyaretçi
CoMa'dan şık bir çalım. Güzel vurursa gol olur.

DeletedUser39108

Ziyaretçi
bu sisteme bi türlü alışamadım ,insanlarda programmı var ne varsa yarım saat beklıyorum ekran basında hazırda,bırı ham koyuyor koydugu sanıye yok oluyor yıne elım bos kalıyor :D

DeletedUser60284

Ziyaretçi
çok hızlı olmak lazım bi program yoktur hehalde

DeletedUser

Ziyaretçi
[video=youtube;ToFErVHAuLQ]https://www.youtube.com/watch?v=ToFErVHAuLQ[/video]