Premium Değişim Sistemi Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser48214

Ziyaretçi
Borsa gibi olmuş :D herkes demir alırsa demirin fiyatı yükseliyo herkes demir satarsa alma ücreti düşüyo öyle bir şey talep çok olursa pahalı az olursa ucuz oluyo.Ben öyle anladım yani yanlışım varsa düzeltiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Borsa gibi olmuş :D herkes demir alırsa demirin fiyatı yükseliyo herkes demir satarsa alma ücreti düşüyo öyle bir şey talep çok olursa pahalı az olursa ucuz oluyo.Ben öyle anladım yani yanlışım varsa düzeltiniz.

dogru anlamisin

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Eyvallah beler sağolun biraz daha zorlaşmış yani sanırsam pre kasma olayı

DeletedUser57822

Ziyaretçi
Salsınlar da piyasayı biz belirleyelim daha ticarete darbe vuruldu böyle olmaz thumbdown :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Salsınlar da piyasayı biz belirleyelim daha ticarete darbe vuruldu böyle olmaz thumbdown :D

piyasayi biz belirmlemiycez sistem belirliycek sen ona gore uyarsa satarsin uyarsa alarsin :) ortalama 1000 maden 2-5 pre arasinda oynuycak .cok ucuk fiyatlar vermez sistem .

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Neyse ben w30 da sırtımı dehşet e yasladım yayıla yayıla kasarım pre mi :D

DeletedUser50813

Ziyaretçi
Serbest premium puanı geçerli mi? Yoksa mevcut tüm premium puanlarımı bu borsada kullanabiliyor muyum?

DeletedUser57970

Ziyaretçi
Sistemin tek sıkıntısı stok bulmak çok zor :D Gün içinde devamlı aktif olman lazımki stok bulabilesin buda herkez için olabilecek bir duum değil.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Şimdi birşey sorucam. Biri yan hesap açsa markette 1000 odun satsa bu 1000 odun stoğa geçmiyormu?
yan hesap kullanıcısı kendi hesabını hazır edip yan hesaptan sattığı 1000 odunu kendine alsa? bu biraz saçma değilmi :/

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Şimdi birşey sorucam. Biri yan hesap açsa markette 1000 odun satsa bu 1000 odun stoğa geçmiyormu?
yan hesap kullanıcısı kendi hesabını hazır edip yan hesaptan sattığı 1000 odunu kendine alsa? bu biraz saçma değilmi :/

Daha önce bu yapılmıyor muydu? Şimdi de yapılırsa, yine aynı cezayı alır. Bunun sistemle ne alakası var? Bu hile yapmak isteyenin her yolu deneme mantığı?

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Şimdi merak ettiğim birşey var modum. Önceden yapılıyordu haklısınız ama önceden ip adresi sıkıntısı çekiyorlardı şimdi o zahmetede girmeyecekler.

Benim bu olay için süper bir önerim var.
Markette bilgisi verilmiş herhangi bir takas sonucunda ham ve pre "1:32:18" süresinde varmakta yanlışım yoktur umarım tam bilgim yok ama bildiğim kadarıyla birşeyler söylüyorum. Şimdi anladığım şu 1000 odun satsak 1:32:18 saat sonra 1000 odun stoğu geliyor markete. Tabi bunu bilen biri varsa hemen alabiliyor. Bunun yerine satılma karşılığı olan pre 1:32:18 de veya farklı bir sürede gelse ama verilen ham 0:30:00-2:00:00 arasında bir saat sonra markete stoğa eklense daha iyi olmaz mı? hem dediğim gibi hile yapanların planları suya düşer. Hemde herkesin şansı eşit olur haksız mıyım?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Önerilerinizi ilgili başlık altında iletebilirsiniz. IP sıkıntısı çeksin ya da çekmesin premium hilesi yapan en ağır şekilde cezalandırılmaktadır.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hocam benim diğer hesabımda premium puan vardı.30. serverda saçma bi yere düştüğüm için yeni hesap açtım ve o puanları diğer karakterime aktarmak istiyorum.Acaba ne zaman aktif olur premium puan aktarımı ?