Premium bonusları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ByRevolution

Yasaklı
Bazen denk geliyor. Premium çekince % bilmem kaç fazla veriyor. Yalnız o ne kadar sıklıkta geliyor? Premium çektikten sonra gelirse vallahi sinir olurum :) O yüzden o bonusun gelmesini bekliyorum :D

DeletedUser1833

Ziyaretçi
@CigiCigiDawai Onun belirli bir süresi yok dostum. %40 ve %100 olanına rastladım bende. Genelde o kampanyalar aktif olmayan, geride kalmış hesaplara destek olsun premium ile hızlı gelişip farkını kapata bilsin diye pasif hesaplara geliyorlar. Aktif isen ve zaten premium çekimi yapıyorsan herhangi bir kampanya kolay kolay gelmez. Biz o kampanyaya ihtiyaç duyduğumuzda şu yolu izliyorduk. Tüm dünyalarda giriş yapıp köyü geliştirmeden hesabı açık bırakıyorduk. Her gün giriş yapmak değil silinmesine yakın tekrar giriş yaptığın zaman oyunu oyna diye teşfik için kampanya denk geliyordu. Son zamanlarda nerede ise kampanyalar hiç çıkmıyor. Arkadaşlarının yada kendi ektsra hesaplarında da durumu deneye bilirsin ancak aktarımı 60 gün kapalı olur.

Gerçi son 8500 kredi kartı ile yaptığım yüklemede aktarımı serbest geldi hata mı vardı kural mı değişti emin değilim.

DeletedUser1833

Ziyaretçi
b6np0n.png

Sana anlatırken bi bakayım dedim hakkaten geldi ehehehe :D:D:p

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Sizin dediğinizi yapıyorum. tüm dünyalarda hesap açtım. 3-4 günde bir giricem :D
ama unutma aktarımı 60 gün boyunca olmayacaktır. Ve bu kampanyalar yalnızca çıkan hesaba özel olduğu için oradan alıp aktarman ban sebebi içere bilir. Ki bunu burada açık açık belirtiyor olmamızda ayrı hoş :D :p

ByRevolution

Yasaklı
ama unutma aktarımı 60 gün boyunca olmayacaktır. Ve bu kampanyalar yalnızca çıkan hesaba özel olduğu için oradan alıp aktarman ban sebebi içere bilir. Ki bunu burada açık açık belirtiyor olmamızda ayrı hoş :D :p

Zaten çekeceğim prenin ömrü 5 gün olacak :D D aktarmaya kalmaz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.