Premium Bina Emir Araştırma

• Konuyu başlatan Admiral Kunkka
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
aynen ciddiyiz. en azından ben ciddiyim. Önerin mantıksız olmasına değil böyle böyle başkalarınında aklına yavaş yavaş normal gelmesine sinirleniyorum. Yavaş yavaş bu öneriler yüzünden oyunda zevk kalmamaya başlıyor. Oyunu etkileyecek öneriler yapmayın aga o kadar basit. Sen nerde gördün oyunun değiştirildiğini boş boş öneride bulunuyorsunuz. Açık açık söylim butür önerilere bakılmadan geçiliyor. ha ama böyle gereç kolaylığı sağlayan yani birşeyi yaparken kolaylaştıran önerileri kabul ederler. Gruplama olsun toplu işlem olsun bu tür şeyler oyunu etkilemez. sadece kullanıcıyı rahatlatır. ama senin dediğin öneriyi şöyle açıklayayım

Saat akşamın 10 u bir tane 10 yaşındaki çocuk
"Hmmm kaynakları harcayayım depo fullenmesin. Tüh yine doluyor gece giremicem bari hamlar dolunca bina bassında fullenmesin hamlar"
yarın
"Güzel"
Saat akşamın 10 unda hakkıyla oynayan
"Hmm saat 2 gibi hamlar doluyormuş. 1 e alarm kurayımda birşeyler basayım"
saat 1
"hmm saat 7 gibi tekrar kalkmak gerek bir daha kurayım"

şimdi bak bu ikisinin arasındaki farkı söyliyeyim. 10 yaşındaki çocuk gece giremeyeceğinden geri kalacak. ama sen bu öneriyle resmen hakkıyla oynayanın yanına 10 yaşındaki çocuğu koymuş oluyorsun.
ne olmuş olacak bu sefer 2side aynı şeyi yapacak 2side aynı düzey oyuncu olmuş sayılacak. Yok öyle yağma

Trafik

Kılıç Ustası
Öneride verilen şey zaten bildiğiniz hesap yöneticisi :) Oluştur şablonunu demirci 10dayken bırak o bassın sırayla akademinide bassın istersen :D yada araştırmanı sırala maden oldukça şartlar oldukça araştırsın hatta sen istemedin ama asker bile basıyor öyle fena birşey bu :D

Zaten oyunda olan bir istek sunulmuş diğer arkadaşlar neden bu kadar laf demiş anlamadım kullanıyoruz bunu zaten birçoğumuz :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
ama fark var arada.
Senin dediğin hesap yöneticisi en az 5 köyün olması gerekiyor bu adamın dediği normal bir özellik.
emek verip oynayanla emek vermeden oynayan aynı ilerliyorsa oyunu oynamanın mantığı yok okadar.

Trafik

Kılıç Ustası
5 köyden sonrasında premium emeğin yerini alabilir öncesinde alamaz mı diyoruz :)

Benimde demek istediğim şey oyun bize bu istenilen şeyi zaten sunmuş.Fakat sadece premium değil başka bir şartda istiyor 5 köy yada bazı dünyalarda 15 25 köy neyse...

Arkadaşta zaten oyunun başında vs belirtmemiş genel bir yorum yaptım o yüzden oyunda olan birşey bu...

DeletedUser

Ziyaretçi
Online olmayan adam hiç oynamasın o zaman bu oyunu. Sanki o çocuk 10da oyuna girip 15-20 tane emir vermiş gibi yazıyorsun.
O zaman zengin adam gece yatmadan 5 tane emir veriyor ama fakir insan 2 tane basıp bitimine alarm kurup tekrar 2 tane basıyor. O zaman bu özellikte kaldırılsın. Senin örneğin bir değişik modeli.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Online olmayan adam hiç oynamasın o zaman bu oyunu. Sanki o çocuk 10da oyuna girip 15-20 tane emir vermiş gibi yazıyorsun.
O zaman zengin adam gece yatmadan 5 tane emir veriyor ama fakir insan 2 tane basıp bitimine alarm kurup tekrar 2 tane basıyor. O zaman bu özellikte kaldırılsın. Senin örneğin bir değişik modeli.

online olup oyunla ilgilenen kazanmasın demi :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi

ha bende onu diyorum ozaman online olmayan adam gelişemesin. Gelişmek istiyorsa oyuna girsin.

Senin dediğinle bu örneğin bir değil ama. O premium zaten birnevi online olamayanlar için yapılmış ayrıcalık sen üstüne birde hazırını istiyorsun.

5 emir veriyorsa tüm hamını peşin veriyor otomatik ham dolunca basmıyor.
eğer hamın yoksa o 5 emir veren zenginde gece paşa paşa girmek zorunda kalıyor.

fazlasıyla online olamayanlar için gerekli şeyler yapılmış fazlasına gerek yok. Bana kalsa premiumda kaldırılsın hesap yöneticisinin sınırıda 40 köy olsun. Size kalsa ham dolunca otomatik asker bassın ham dolunca bina bassın. otomatik yağma yapsın o olsun bu olsun. zaten bu özellikler 4 sene önceye kadar botta geliştirilen özellikler bot bile tam yapamıyordu onları sürekli arıza çıkarıyordu siz direk ozamanın botunu istiyorsunuz. yavaş yavaş zamanında bot dediğimiz işlemleri şimdiye normal birşeymiş gibi taşıyorsunuz. haksızsam haksız deyin.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yeterliği madenin olmadığı bir emri madenler sağlandığında veren bir özellik olsun dedim. Otomatik ordu basanın dan tut köye dönen orduyu otomatik yollayan özellikler getirdin. Botçu yaptın. Ben hayatımda bot kullanmamış insanım bot ne yapar bilmiyorum.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Ben yavaş yavaş bunlarda istenicek diyorum işte anlamıyorsun ki.

Senin söylediğin özellik bir bot özelliği söyledim artık öğrendin şimdi söyle bu özellik sence adil bir özellik mi?

sırf bunun yüzünden global yiyen kişiler vardır. Şimdi bunlar çıkıp deseki böyle böyle yönetim ne diyebilir? bunu bilerek sence kabul ederler mi? Etmezler. Ha bunu bilmiyordun tamam eyvallah artık öğrendin. Şimdi sen kendin tekrar önerine bak bunun arkası dediğim gibi otomatiklerin devamı.

Kusra bakma sinirlendim boş boş sanada özür dilerim. Nasıl düşünürsen düşün ama ben böyle düşünüyorum fikrimi belirttim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok ya benimde bir hatam olduysa özür dilerim :p Saygı duyarım düşüncene. Bu sadece bir öneri yani. Böyle dediğin için boş öneri dendi ama neyse. Hatalar yanlışlar olabilir, uygun olmayabilir. Benim göremediğim hataları gösterirsin falan :)

Şunu da yazayım :D 14 yaş için uygun demek yerine şimdi ki gibi açıklasaydın bunlar olmayacaktı :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.