Premium Bina Emir Araştırma

• Konuyu başlatan Admiral Kunkka
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir binayı 15. seviyeye yükseltmek 10k maden istiyor hepsinden. Bizde 9k var. 10k olduğunda oyunda olmayacağız. 10k maden hazır olduğunda otomatik otomatik olarak 15. seviyeye yükselten bir özellik olsa çok güzel olur.
Bir de demirci 20 emri bittiğinde yine pc de değiliz. Akademi için madenler var ama demirci 20 gözükmediği için yani koşullar sağlanmadığı için akademi emrini veremiyoruz. Demirci 20 olduğunda akademi emrini başlatacak bir özellik olsa. Aynı şey demircide de olabilir. Demirci 12 emrini verip bittiğinde pc de olmadan mancınık araştırma emri verilebilmeli bence.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Yaş 14 kullanıcıları için vazgeçilmez özellik. Oldu olacak oyunuda biz oynamayalım

DeletedUser53669

Ziyaretçi
ben farklı düşünüyorum işi yoğun olan birisiyim mesela depoları bekleyemem tektek köylerden asker basamam köy sayıları fazla olduğu zaman bence çok güzel bir sistem

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Tam senlik işte.

Şuan boşum istersen bir speed linki atalım kim 14lük oynuyor anlarız

Abi saçma saçma yorumlar yapıyorsunuz yapmayın yahu.
Bu oyunda online olan kazanıyor zaten. Eşitlemek için pre var. Prenin verdiği özellikler boşunamı var.

Ben ozaman ayarlıyayım başlangıçta şunu şunu yapsın diye 2 gün sonra bir bakayım ilk 20deyim. Öyle saçma şeymi var. Buraya gelip bot bot diye ağlıyorsanız butür şeylerde istemiceksiniz. Oyununda bi emeği var. Emek vermeden oynamanın anlamı ne. Biraz mantıklı konuşun ya birde ordan çıkmış ergen gibi laf sokma çabalarına giriyor. Sanki ben adama düşmanım önerisini okumadan yorum yaptık.

DeletedUser

Ziyaretçi
uzun zamandır ben bile kendimi göremiyorum inanki :)
çok aşırı yoğunum çok şey üst üste binmiş vaziyetde :)

DeletedUser

Ziyaretçi
açılmadı hala fr sunucusu için speed açılırsa eğer biraz oynar sağa sola vurur çıkarım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yok canım bunun 3 dk sı vardı sanırım kaldırdılar yada ertelediler :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Şuan boşum istersen bir speed linki atalım kim 14lük oynuyor anlarız

Abi saçma saçma yorumlar yapıyorsunuz yapmayın yahu.
Bu oyunda online olan kazanıyor zaten. Eşitlemek için pre var. Prenin verdiği özellikler boşunamı var.

Ben ozaman ayarlıyayım başlangıçta şunu şunu yapsın diye 2 gün sonra bir bakayım ilk 20deyim. Öyle saçma şeymi var. Buraya gelip bot bot diye ağlıyorsanız butür şeylerde istemiceksiniz. Oyununda bi emeği var. Emek vermeden oynamanın anlamı ne. Biraz mantıklı konuşun ya birde ordan çıkmış ergen gibi laf sokma çabalarına giriyor. Sanki ben adama düşmanım önerisini okumadan yorum yaptık.

1v1 gelci seni :)

Online olan kazanıyor doğru ama olamayanada 1-2 şey kazandırılmalı ki sen bu öneriyi çok yanlış anlamışsın. Worldün açıldığı ilk günden akademiye kadar olan emirlerin verilebileceğine inandıysan ne diyeyim ki ben sana. Premiumda nasıl 5ten sonra istenen maden her emirde artıyorsa bu olayında sınırı 1dir. 2. emri veremesen bile olur. Gece 5te biten demirci sonrasına akademiyi yapıştırırsın olur biter. 3 günlük emir vermek nedir ya.
Ben ne zaman bot bot diye ağlamışım? Şuraya classicin açılışı ile geldim toplasan 20-25 tane mesajım var bilip bilmeden sallıyorsunuz ne tutarsa artık. Acınası haldesin.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
beyler ben hesap yöneticisini bile verimli kullanamazken adamlar herşeyi bilgisayara yaptırtmaya çalışıyo :D storm bnm yerime kassa hesabı iyi olur aslında

DeletedUser53916

Ziyaretçi
evet okadar acınası haldeyim ki sana cevap verme gereği duyuyorum. Zaten anlamıyorsun. Ben işi ileriye taşıdım zaten bugün bunlar olursa yarın dediklerimi isterler. Senin dediğinin botun yaptığından farkı ne sen onu söyle önce. Ham yetmediği halde emiri veriyorsun ham yettiğinde kendi basıyor varmı böyle birşey? Dediğin şeyin orduların gelince otomatik tekrar yollamaktan 1 farkını söylermisin bana? orduda yapılınca bot deniliyor herkes hurra diye bağırıp çağırıyor binada olunca farklı birşey mi oluyor?
1v1 ciymiş. Beni küçümseyerek konuşuyorsan birşeyine güvenmen gerekiyor. Daha oyunda karşıma çıkamayacak biri burda beni küçümserse kimse kusra bakmasın izin vermem.

Zaten önerinin kabul edilmeyeceğini düşünüyorum kabul edilirse ne mutlu sana hadi kolay gele.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
1v1 gelci seni :)

Online olan kazanıyor doğru ama olamayanada 1-2 şey kazandırılmalı ki sen bu öneriyi çok yanlış anlamışsın. Worldün açıldığı ilk günden akademiye kadar olan emirlerin verilebileceğine inandıysan ne diyeyim ki ben sana. Premiumda nasıl 5ten sonra istenen maden her emirde artıyorsa bu olayında sınırı 1dir. 2. emri veremesen bile olur. Gece 5te biten demirci sonrasına akademiyi yapıştırırsın olur biter. 3 günlük emir vermek nedir ya.
Ben ne zaman bot bot diye ağlamışım? Şuraya classicin açılışı ile geldim toplasan 20-25 tane mesajım var bilip bilmeden sallıyorsunuz ne tutarsa artık. Acınası haldesin.

hocam afedersin ama artık telefona bildirim geliyo saldırı alınca,saldırıları tek tuşla ayıklayabiliyon,pre ile maden alabiliyosun,bina süresini kısaltıyosun daha bi sürü şey.. tüm bunlar zaten aktif oyunculardan ziyade pasiflerin daha çok işine yarayan şeyler

DeletedUser

Ziyaretçi
Sadece bir öneri yani sanki her istenen şey kabul oluyormuş gibi söylüyorsun. Bugün bu kabul edilirse yarın otomatik ordu gönderen şey kabul edilecek gibi.
Oynadığım oyunlarda dota olsun haxball olsun biri çıkar 1v1 gel der. Sende speed gel dediğin için öyle yazdım küçümse olarak algılamışsın.

Para para para :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.