Premium+asker süresi

• Konuyu başlatan DeletedUser54786
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser24418

Ziyaretçi
Hocam bak yanlış anlaşılıcaksın şakayı kes xd
Bu önerinin iyi bir tarafı yok. Sen resmen fakirlere ölüm lanet olası pis fakirler sizi çıkışması yapmışsın resmen xd
Sen para yatırarak oynarsın şu dönemde bu duruma herkes eyvallah zaten ama fazlasını isteme. Yeter yani açgözlülüğün sonu yok. Arkadaşların dediğidw saçma değil sana şuanlık saçma geliyor ama senin yaptığın önerilerin devamı ona gidiyor. Parayla süreyi azaltıyorsun. Yarın süre beklemeye gerel olmaısn direk parayla asker alalım. Sonra direk mis alalım. Sonra çıkar biri direk köy alalım parayla madem bunları yapabiliyoruz parayla direk saldırabilelim. Parayla bide ölüm birimi satın alırız tüm köye tek atar felan bi bakmışsın parayşa world kapatma kapımızda olur yani. Abartmayalım

aynen öyle yani..oyuna vereceğin parayı gidip fakire fukaraya bir öğün yemek versen daha mantıklı..bu oyunda 5000-6000 tl verenler biliyorum o kadar psikopatlar var ya..

DeletedUser57527

Ziyaretçi
tepkiler güzel geldi sevdim closedeyes

biraz daha geliştirdim fikrimi, misyoner üretiminede pre desteği olsun, premiumla misyoner ürettim süresini %50 veya %80 gibi kısaltabilsek iyi olmazmı?

bu iki seçenek ile çok daha renkli hale gelirdi savaşlar,çok acayip taktikler ve güzel olaylar yaşanırdı closedeyes

öneri sunduk diye niye küfür yiyelim onu anlamadım o başka mesele,kaldıki küfür edecekse kötü söz sahibinin zihniyetini gösterir closedeyes

yahu ben ticaret ile uğraşıyorum benim zihniyetim şunu diyor, madem para veriyoruz verdiğimiz paradan daha fazla istifade edelim.Premiumun kullanılmadığı yerler var oyunda bence bunlar birer eksiktir, o eksiklikler giderilmedir babında önerimi sundum.closedeyes

1.000.000 pre veren klan dünya kapasın çok kasma istersen ;)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Hocam direk red moduna geçiyoruz ama sebebinide söylüyoruz haksız mıyım. Senin dediğinin arkası yok.

Şöyle düşün bundna 5 sene öncesine kadar preyle ham satılsın önerisi yapılsa kıyamet kopardı ama insanlar yapıla yapıla asimile oldular normal birşey oldu. Buda böyle birşey bunları söylüyorsunuz para kazanıcaz uğruna innogames böyle bir düzenlemeye gidiyor. Yapılandan kim memnun 10 kişi kim memnun değil 10 bin kişi. Parayla kazandığınız zevkler başkasının zevkleri siz para verip başkasının alacağı zevki çalıyor oluyorsunuz çünkü. Para yatırıp pre aldınız noldu başkasından bi gn öne geçtiniz bu insanların önüne haksız geçmiş olduğunuzdan rahatsız eder. 2. Gün önce olmanın avantajıyla birini yıkarsınız başkası oyundan soğur. Siz preyle gelişir millete artistlik yaparsınız millet zevkinden olur. Ama unutulmamalıdır ki o zevkler bizimdir. Biz olmazsak artistliği kimseye yapamazsınız kimseyi yıkamazsınız. Böylece zevkte çalamazsınız.

Herkesin para yatırdığı worldde sizin işinize gelmez çünkü kendi kendinize bennbaşkasından üstün olamicaksam neden para yatırıyorum diye sorgularsınız.
Sonuç olarak parayla yapılan şey bizim haklarımızı yemenizden başka birşey değil. Şu durumda bile müsama gösterildiği bana koyuyor sen gelip daha fazlasını istiyorsun. Bizde çıkıp sana oo çok iyi olur 2. Gün köyümüzü alabiliesin böylece çok komik olur eğleniriz diye tepki vermemizi beklememelisin.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Hocam hala demek istediğimi anlamadın ama. Demişsin herkes fakir olsa mutlu olur musun diye evet olurum. Herkes mutlu olsa kimsenin derdi olmaz. Herkes fakir olsa hayat ona göre işler herkes mutlu olur. Ama bir kişi üstün olursa o ortamda huzursuzluk olur. Kıskançlık olur hırs olur kibir olur. Bu durumda böyle. Sen hala para yatıranların başkalarını daha kolay ezebilmesini savunuyorsun. Sıralamamız var. Bir vatandaş bu sıralamada hakettiği yeri göremiyor. Classic ile normal world sıralamalarının uzaktan yakından alakası yok. Bu hayat böyledir.
Aç kimsenin yanında yemek yemek günah değil midir? Göz hakkı denen birşey vardır. Dinimiz bunu yasaklamıştır. Neden yasaklamış süs olsun diye değil tabikide. Geniş çerçeveden bakmıyorsun. Bu gelişim değildir bu yenilik değildir. Bu uçuruma gidiş yokoluştur. Burda reklam yapmak yasak ismini veremiyorum
Bir oyun 1 k aktif üyesi olan bir oyun dediklerini birbir yaptı 1 günde mis basıp köy almak mümkün gerçekten. Bas parayı yap hatta makul fiyatlar. Şuan aktif üyesi 60 ister inan ister inanma worlde 150 kişi başlıyor beli başlı 60 kişi oyunu oynuyor 2 hafta sonra 50 ye düşüyor 1 ay sonra ilk 20 paralarıyla kapışıyor. Bu yolun sonuda böyle innogames bunu görüyor. O yüzden yapmıyor. Asimile ede ede gerçekleştiriyor üye sayısı çok azaldı ama gelir yükseliyor. Ne zamanki üye sayısından ötürü gelir düşecek ozaman bu oyun batacak. Demedi demeyin.

DeletedUser24418

Ziyaretçi
valla hiç yazmasaydın keşke fikrini buraya :) klanlara zaten belli bir vakitten sonra gelir bu uygulama,zaten başka oyunda var bu uygulama.. :) buraya da gelirse hiç ama hiç şaşırmam..

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Hocam sen konuyu saptırıyorsun. Ben burda zenginlik fakirliğin suçundan bahsetmedim getirdiği sonuçlardan bahsettim. Benim yanıldığım nokta olamaz çünkü yaşanmış şeylerden örnek verdim kendim uydurmadım yani
Başka yerde başka burda başka konuşmamak lazım. Siyasete girmek olmaz şimdi ama başkasının üstünlüğü bir başkasına batar. Batmaz mı? Bana 1 tane örnek getiremezsin. Aksini söyleyen kendini kandırıyordur.

Birde bana söyle lütfen para yatırırken size zevk veren şey ne? Başkasından üstün olmak değil mi? Bal gibide öyle. Başkalarıda bizler oluyoruz. Denklem kuralım birlikte

Para yatırılmayan oyunda;
Herkes eşit herkez derecelendirirsek 5 derecesinde zevk alsın 20 kişi oynuyorsa 20.5=100 olsun
Çok saçma ama sadece anlatmaya çalıştığımı söylüyorum
Para yatırılan oyunda;
2 kişi pre kullanıyor 18 kişi kullanmıyor
Pre kullanan 10 kullanmayan 3 zevk alsa 2.10+18.3=74
Bu işlem bu kadar basit.. Bunu uzatıp konuyu saptırarak iyi birşey gibi göstermeye gerek yok. Bak diyorum sana canlıhala duran örneği var vallaha var billaha var kuran getir el basayım hatta xd var yani bunu ispatlamam için birşey yapmama gerek yok burda ben tekrar ediyorum olan şeyleri söylüyorum sana
Bana burda pre basmayan birini bulup getir preli oyun mu presiz oyun mu diye sor. Ne diyecek. Tabikide presiz oyun diyecek. Sen oyunu geliştirmekten yenilik getirmekten söz ediyorsun durmadan. Yenilik dediğin şey geliştirmek dediğin şey oyuncuların istediği şeyler değilse neden yapılıyor? Biri forumda yazmış onun önerisinden örnek vereyim
Bana çıkıp desen ki pre kasılan worldde sadece o preyi harcayabilsek diye bu geliştirmedir evet hemde çoğunluğun istediği şeydir. Asıl sunman gereken budur.

Görüyoruz ki önerin zaten herkes tarafından eleştiriliyor. Bencillik edip söylediğin şeyin iyi birşey olduğunu savunmaya devam etmemelisin. Benim düşüncem bu ama farkettiysen ben senin önerini düşüncelerimle kötülemedim gerçeklerle eleştiri yaptım.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Hocam öyle diyorsun ama hala birşeyleri oturtamadın. Dediğin doğru herzaman çoğunluğun dediği olmaz. Mesela atatürk nasıl kaldırdı monarşiyi halifeliği. Ozamanlar bu çoüunluğun istediği birşey değildi neden yapıldeı çünkü bu davranışta fikir var öngörüş var. Senin söylediğin öneride böyle birşey mevcut değil zaten herhangi bir amacın var mı bunu yapmakla? Sadece böyle birşey olsa preyle daha çok şey yapma niyetindesin.. Zaten bu bir oyun.
Önerinin getireceğinin arkası yok.
İmkanımız neye el verirse onu yapmaya zaten hakkın var. Şuan sen tamamen savunma modundasın acayip derecede düşünmeden beni yanıltmaya yönelik yazıyorsun. Çünkğ yazılarını biraz irdeleyince başka bir hatalı düşünce çıkyor. Bi tane daha söyliyeyim burda sana kmse şahine bin felan demiyor diyor mu demiyor. Şuanki durumda zaten pre var mı var artık siz pre kullanıyorsunuz diye birşey diyemiyoruz her ne kadar bu şahin ferrari konusuyla farklı olsada birşey demiyoruz mis gibi ferrarinize biniyorsunuz zaten. Senin istediğin ferrariyle şahin arasında farkı arttırmak. Artırırken dikkatli düşün sadece ferrarinin özelliğini artırmıyorsun sen bizim şahinimizide parçalıyorsun motorunu söküyorsun

Senin bakış açın aynen şu. Biz pre yatırıyoruz diğerleri yatırmıyor. Preyle yapılacak şeyler artsa biz yararlanıcaz pre harcamayanlar zaten birşeyden faydalanmayacağından etki etmicek bu yüzden bizim konuşma hakkımız yokmuş gibi davranıyorsun. Çok bencilce buna devam etme abi gerçekten bak rahatsız edici bir düşünce bence sen beni anlamaya çalışmadığından hala savunuyorsun kendini.

Ayrıca bana negatif demişsin güzel insanlar var demişsin öyle biri yok gerçekten yok. O insanlar kendini kandırıyor. Yada kendi menfaatlari uğruna görmezden geliyor. Getir buraya bana bi örneğini 2-3 konuşayım zaten görürsün neler çıkacağını. Bunun aksi iddia edilemez. Bu fedakarlık annelere özel birşeydir. Kimse kendisinin başkasından düşük güçsüz görmek istemez. Ama bu böyle başlayıp böyle giderse asimile olur susar. Doğuştan güçsüz bi çocuk spora giden çocuktan güçsüz olduğunu kabul etmesi bundan rahatsızlık duymaması o çocuğu güçsüz olmak istediği veya güçlü olmak istemediği sonucu çıkarılamaz.
Ben ne dersem diyim sen ısrarla bunu saptırarak kendini haklı göstermeye devam edeceğini farkettim zaten bunu benim üstelememe gerek yok. Varsa başkası söylesin kim haklı kim haksız. Ama bu hayatta inandığım şey insanların birbirini anlamaya çalışması gerektiği. Benim elimde pre var deli gibi pre harcayabilirim. 10 k prem var şuan hala daha kasıyorum. Prelide başladım w31 e nasıl zevk verdiğinide biliyorum. Ama sizden farkım pre kullanamayacsk durumda olduğum zamanda vardı. Bak dikkat et pre kullanmadığım demedim herkes kullanırken ben kullanamadığım zamanlardan bahsediyorum. Bu durumdaki arkadaşlarıda anlayabiliyorum.

O yüzden bu olaya her daim parasıyla pre alabilecek durumda olan birinin yapabileceği yorum benimkinden tarafsız ve adil olabileceğini düşünmüyorum. İyi oyunlar usta şimdiden daha tartışmaya gerek duymuyorum dediğim gibi bildiğini okuyana bilgi dayatmak gibi tartışamanın lüzmü yok

Durum
Konu yanıtlara kapalı.