Premium+asker süresi

• Konuyu başlatan DeletedUser54786
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Asker bastığımız zaman ,aynı bina sürelerini kısaltabildiğimiz gibi ,asker basım süresinide kısaltabilmeliyiz , belli bir premium ücret karşılığında. Atıyorum 1 mızrak veya kılıç ustasını 1 pre karşılığında süre beklemeden anında inşa edebilmeliyiz,1000 preye karşılık 1000 askeri anında inşa edebilsek iyi olurdu, her bir birime uygulanan pre ücreti olabilir mesela, ayrıca pre ücreti pahalı olmalı diyede düşünüyorum , herkes kullanamamalı ki oyunun gidişatına aşırı olarak dezavantaj sağlamasın, sadece gerekli olan anlarda kullanılabilmeli mesela.Zaten bu oyun presiz oynanmıyor, madem preyi heryerde kullanıyoruz, asker insa sürelerindede kullanabilmeliyiz.closedeyes

DeletedUser53916

Ziyaretçi
yok hocam sen yanlış gelmişsin ne yapmaya çalışıyorsun şimdi milletten iyi küfür yiycen xd

para basan gelsin geçsin diyorsun sen direk. :D okadarda olmaz yani olmamalı.
Sabaha karşı adamın saldırı ordusunu kesiceksin atıyorum 3 k hafif 5 k balta. yarın adam sana aynı köyden saldırı çıkacak 2 k hafif 3 k baltayla xd

yada çaresizsin herşeyin tükendi mis geliyor son mis. Çekecek marketten hamını basıcak 5 k kılıç mızrağını tak diye çıkarıcak orduyu mal gibi kalıcak mis. Olmaz ve olmamalı.

DeletedUser32540

Ziyaretçi
ama güzel olmazmı bi düşünün :D yıktığınız adam bi anda 1k mızrak surpise moth....f diye çıksın :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
yok yani böyle fikirleri sokmayın adamların kafasına, bi' bakmışız w32'de karşımıza çıkmış. arkadaşın forumdan ve oyundan global ban almasını talep ediyorum :D

QuickSilver*

Baltacı
Siz tartışın bi mod gelsin premiumlu öneri kabul etmiyoruz diyerek konuyu kitlesin sonra bi bakmışız w40 ta gelmiş bu sistem:D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
O değil eminim bak. 5 saate mis gelecek olsa adam kendi köyünde mis basar asker basar yanındaki köye kami atar baktı kesemedi tekrar basar tekrar atar alır o köyü aldığı köyden abanır savunmaya basar 10 ar k mız kılıç köyü destekler. Sonra saldırı bastığı köydeki askerli açığa alır ondanda basar 10 ar k yık yıkabiliosan

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Bence sistem güzel :D Pre ile maden dahi çekmeyen biri olarak kesinlikle bu sistem olsun :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
tepkiler güzel geldi sevdim closedeyes

biraz daha geliştirdim fikrimi, misyoner üretiminede pre desteği olsun, premiumla misyoner ürettim süresini %50 veya %80 gibi kısaltabilsek iyi olmazmı?

bu iki seçenek ile çok daha renkli hale gelirdi savaşlar,çok acayip taktikler ve güzel olaylar yaşanırdı closedeyes

öneri sunduk diye niye küfür yiyelim onu anlamadım o başka mesele,kaldıki küfür edecekse kötü söz sahibinin zihniyetini gösterir closedeyes

yahu ben ticaret ile uğraşıyorum benim zihniyetim şunu diyor, madem para veriyoruz verdiğimiz paradan daha fazla istifade edelim.Premiumun kullanılmadığı yerler var oyunda bence bunlar birer eksiktir, o eksiklikler giderilmedir babında önerimi sundum.closedeyes

kingstone

Ağır Atlı
tepkiler güzel geldi sevdim closedeyes

biraz daha geliştirdim fikrimi, misyoner üretiminede pre desteği olsun, premiumla misyoner ürettim süresini %50 veya %80 gibi kısaltabilsek iyi olmazmı?

bu iki seçenek ile çok daha renkli hale gelirdi savaşlar,çok acayip taktikler ve güzel olaylar yaşanırdı closedeyes

öneri sunduk diye niye küfür yiyelim onu anlamadım o başka mesele,kaldıki küfür edecekse kötü söz sahibinin zihniyetini gösterir closedeyes

yahu ben ticaret ile uğraşıyorum benim zihniyetim şunu diyor, madem para veriyoruz verdiğimiz paradan daha fazla istifade edelim.Premiumun kullanılmadığı yerler var oyunda bence bunlar birer eksiktir, o eksiklikler giderilmedir babında önerimi sundum.closedeyes

loto falan mı tutturdun? oyunu da üstüne yapalım istersen, para veriyorsun sonuçta sonuna kadar istifade etmelisin.

benim önerim de parayla dünya kapatalım bence, w32 yi kapatma bedeli şu kadar olsun tarzında. bastırıp parayı kapatalalım dünyayı nasıl olur :) ?

DeletedUser32540

Ziyaretçi
w32 için açık artırmayı 100.000 eurodan başlatıyorum varmı attıran :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
lotoya nasıl bağladınız yahu, sataşmadan fikir yürütemiyormusunuz siz :S yahu param barken şahinemi binersibn mercedese mi ? mantık aynı. illaki lotoya gerek yok, zorda kalan kişi o an için bence binlerce pre alacaktır oyunun gelişimi için iyi olurdu ,tabi alım gücü olan kişiler bundan avantaj sağlamalarıda son derece doğaldır, olacaktır zaten bu avantajı kullananlar, (dayının fikrinide beğendim ben ) bu olacak diye bir kuralda yok ama benimkisi öneri olursa güzel olur bence yani.Sizin öneriniz genel oynanabilirliliğe aykırı bir fikir dünya kapatmak felan, benimkisi ise genel oynanınırlığa aykırı olmadığı gibi ek olarak fayda getirebilecek bir öneridirclosedeyes

DeletedUser24418

Ziyaretçi
valla saçma sistem olmuş ama gelirse bu uygulama klanların adı parasavaşları olur :) yada şöyle de yapılabilir aslında asker değişimi :D 1000 mızrakçıyı 100 preye verme gibi bir şey :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Bu özellik bazı oyunlarda var ama saldırı alırken anında asker basımı yapamıyorsun. Ama bizden uzak olsun başka oyunlarda güzel tt2

DeletedUser24418

Ziyaretçi
ama benim dediğim mantıklı değil mi :D 1000 mızrak vereceğiz 100 pre alacağız :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
lotoya nasıl bağladınız yahu, sataşmadan fikir yürütemiyormusunuz siz :S yahu param barken şahinemi binersibn mercedese mi ? mantık aynı. illaki lotoya gerek yok, zorda kalan kişi o an için bence binlerce pre alacaktır oyunun gelişimi için iyi olurdu ,tabi alım gücü olan kişiler bundan avantaj sağlamalarıda son derece doğaldır, olacaktır zaten bu avantajı kullananlar, (dayının fikrinide beğendim ben ) bu olacak diye bir kuralda yok ama benimkisi öneri olursa güzel olur bence yani.Sizin öneriniz genel oynanabilirliliğe aykırı bir fikir dünya kapatmak felan, benimkisi ise genel oynanınırlığa aykırı olmadığı gibi ek olarak fayda getirebilecek bir öneridirclosedeyes

Hocam bak yanlış anlaşılıcaksın şakayı kes xd
Bu önerinin iyi bir tarafı yok. Sen resmen fakirlere ölüm lanet olası pis fakirler sizi çıkışması yapmışsın resmen xd
Sen para yatırarak oynarsın şu dönemde bu duruma herkes eyvallah zaten ama fazlasını isteme. Yeter yani açgözlülüğün sonu yok. Arkadaşların dediğidw saçma değil sana şuanlık saçma geliyor ama senin yaptığın önerilerin devamı ona gidiyor. Parayla süreyi azaltıyorsun. Yarın süre beklemeye gerel olmaısn direk parayla asker alalım. Sonra direk mis alalım. Sonra çıkar biri direk köy alalım parayla madem bunları yapabiliyoruz parayla direk saldırabilelim. Parayla bide ölüm birimi satın alırız tüm köye tek atar felan bi bakmışsın parayşa world kapatma kapımızda olur yani. Abartmayalım

Durum
Konu yanıtlara kapalı.