Premium aldım ve gelmedi

• Konuyu başlatan DeletedUser65638
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65638

Ziyaretçi
Telefon numaram ıle bırcok kez alısverıs yaptım odemeyıde yaptı faturalı degıl faturasız ve konturu daha yenı 20 tl olarak kart seklınde aldım gırdım 61 kurus ekstra vardı ve 20 lıra odemeyı yapıp 50 kurusta mesaj kesınce kala kala 11 kurus kaldı ve 1 saat oldu 310 premium gelmedi koskoca innogamesı sadece yöneticileri yönetiyor olamaz heralde

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Telefon numaram ıle bırcok kez alısverıs yaptım odemeyıde yaptı faturalı degıl faturasız ve konturu daha yenı 20 tl olarak kart seklınde aldım gırdım 61 kurus ekstra vardı ve 20 lıra odemeyı yapıp 50 kurusta mesaj kesınce kala kala 11 kurus kaldı ve 1 saat oldu 310 premium gelmedi koskoca innogamesı sadece yöneticileri yönetiyor olamaz heralde
Merhabalar ; Oyun içerisinde ki destek sistemine yazarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Son düzenleme:

DeletedUser65638

Ziyaretçi
Kardeşim izlemek icin yetkiniz yok denılıyor

DeletedUser65638

Ziyaretçi
Dalgınlığıma gelmiş kusura bakmayın.Oyun içerisinde destek kısmı mevcut oraya yazarsanız çözüm bulabilirsiniz

Yok estafurullah da hemen geri dönüş yaparlarmı 2 kez mesaj attım ayrıca bırcok forum sıtesınede baktıgımda böyle başlıkların kaldırılıp para ödemesi veya premium verilmesi yapılmıyormus dogru mudur

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yok estafurullah da hemen geri dönüş yaparlarmı 2 kez mesaj attım ayrıca bırcok forum sıtesınede baktıgımda böyle başlıkların kaldırılıp para ödemesi veya premium verilmesi yapılmıyormus dogru mudur
Herhangi bir aksaklık durumunda foruma yazmak yerine destek sistemine yazılırsa daha hızlı ve kesin çözüme kavuşulur .Söz konusu durum incelenir gereken işlem yapılır :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.