PREMİUM AKTARIMI

• Konuyu başlatan DeletedUser65084
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65084

Ziyaretçi
şu 60 gun pre aktaramama konusu çok uzun ,onu biraz daha kısaltsanız güzel olmazmı, bu sure yuzunden kimseye pre alamıyorum,zarar ediyor oyun biraz geniş düşününce,herkesede kartımızı veremeyizki. he cepden habale yapıp hesaba pre arasını yine yollarız ama bu seferde pre alacağının garantisi yok , ve benzeri bir sürü sıkıntıdan dolayı beece şu 60 gun pre aktarılamaması kuralını gevşetilmeli..Hadi bunu yapmadınız ,bari kartla çekerken 3D ile cep telefonuna gelen onay sistemi açılsın bari o zaman kartı verebiliriz guvendiklerimize , kartla pre alınca cep telefonumuza 3D guvenli, alışveriş mesajı gelmiyor ,direk çekiyor karttan ücreti,bu bence buyuk bir eksiklik oyun namına. eşimize dostumuza rezil oluyoruz . pre kasarken kazanılan puanları anlarımda kartla aldığımız preleri 60 gun aktaramamız çok kötu bence.

DeletedUser65084

Ziyaretçi
e-pin sitesimi ? link verirmisin bana ? kullanmadığım bir yol o ,yasalsa onu kullanayım bari.

DiOny SoS

Hafif Atlı
Burdan yazmakta yasak mı bilmiyorum ama ben MTCGame'den alıyordum bi problem yaşamadım en basit yoluda bu şekilde oluyor zaten alımın bence. Bir sorun yaşarsanız da canlı destek sistemi var yazarsanız belirli saatler içinde güzel ilgileniyor yetkilileri

DeletedUser65084

Ziyaretçi
bana özelden yazarmısın linki :) ben ticket açar sorarım :)

DeletedUser65123

Ziyaretçi
MTCGame ile ben sürekli çekiyorum,başka bir oyun için.Hiçbir sıkıntı olmuyor.Oradan e-pin satın alıyorsun,klanlar.org dan e-pin kodunu giriyorsun direkt ppler hesabında.

DeletedUser65084

Ziyaretçi
özelden konuşalım seninle atakan :) cuntacı illallah getirdi artık :D vereyim presinide kurtulayım çenesinden :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
60 gün resmi bir süredir ve şu anda değiştirilmesi mümkün değildir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.