Preatorians Armory

• Konuyu başlatan DeletedUser2125
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2125

Ziyaretçi
zemzemsuyu orada sanmıyorum taklit olduğunu..

bizim yarımız orada w10 pts taklit değil kesinlikle .. burak ve arkadasları w10 kasıp kavuracaktır ..

w3 de burak askere gitti bende kız arkadasım vefaat edince oyunu bıraktım .. bitme sebebi budur arkadaslar .. bizi eritebilecek yok . w10 ve w11 de zirveyi alacağız inşallah :) buraklar w10 u kasıp kavuruyor ee w11 de bana düşer :)

DeletedUser6936

Ziyaretçi
bizim yarımız orada w10 pts taklit değil kesinlikle .. burak ve arkadasları w10 kasıp kavuracaktır ..

w3 de burak askere gitti bende kız arkadasım vefaat edince oyunu bıraktım .. bitme sebebi budur arkadaslar .. bizi eritebilecek yok . w10 ve w11 de zirveyi alacağız inşallah :) buraklar w10 u kasıp kavuruyor ee w11 de bana düşer :)

gayet iyi durumdakar maşallah W10 da K57 kıtası zaten PTS! ye ait.. W11 de de başarılar..

DeletedUser27376

Ziyaretçi
Allah Rahmet Eylesin Cihan Abi Allah Sabır versin ailesine.

DeletedUser

Ziyaretçi
....

o gitti sen gittin sonra bize birsey kalmadi.. w11 de de böyle yaparsan ben oynamam orda :p

gerci hep baslayip daha 1 ay olmadan birakip gidiyorsun :) bu sefer umalimda öyle olmasin.. :)

DeletedUser2125

Ziyaretçi
o gitti sen gittin sonra bize birsey kalmadi.. w11 de de böyle yaparsan ben oynamam orda :p

gerci hep baslayip daha 1 ay olmadan birakip gidiyorsun :) bu sefer umalimda öyle olmasin.. :)

yok dostum w3 deki gibi başınızdayım bu sefer tek farkı sonuna kadar .. hayatımda olumsuzluklar olsa bile arka hatlardan 10 köy alıp oyuna girmem 1-2 ay sonra gelir oradan tekrar kasar sıralamaya girerim . ama yinede sizleri bırakmayacağım . ..

DeletedUser14084

Ziyaretçi
allahın izniyle :) Ne Kurtulmuş Ki Elimizden w11 Kurtulsun :) Kasıp Kavururuz inşallah : )

hadi bakalım beklentilerim yüksek sizin klandan. w3 hüleynde oynadım biz erken bıraktık ama sizin klanı hatırlıorum, inşallah burdada ses getirirsiniz

DeletedUser21873

Ziyaretçi
w3 pts kadrosu güzeldi emrew hesabıyla oynayan benm arkdsşta vardı orda cihan ara da tekrar başlat oyuna :)

DeletedUser21873

Ziyaretçi
dediğin gibi 2den. 1.si sizin grubu baya uğraştırmıştı iyi oyuncuydu o artık oynamıyor, ikincisinede diyorum seneye mezun olacam olmaz diyo :)

DeletedUser2125

Ziyaretçi
dediğin gibi 2den. 1.si sizin grubu baya uğraştırmıştı iyi oyuncuydu o artık oynamıyor, ikincisinede diyorum seneye mezun olacam olmaz diyo :)

emreyi getiririm beni kırmazda birşeylere mani olmak istemem 1 dersi bile benden ötürü kalsa kaldıramam bunu .. :) .. w11 jübilem olacak zaten .. 1.5-2mio da hesap sileceğim ve artık daha oynamayacağım bu oyunu ki .. sanırsam hiç başlıyamayacağız 2x onaylanmıyacak gibi duruyor. hayırlısı artık :)

DeletedUser21873

Ziyaretçi
bencede sanmıyorum oyun hızını 2x e çıkarabileceklerini...yarın server açılıyor ama bi duyuru yok, :( ama hala bi 12 saat var açılmasına thumbup

DeletedUser2125

Ziyaretçi
bencede sanmıyorum oyun hızını 2x e çıkarabileceklerini...yarın server açılıyor ama bi duyuru yok, :( ama hala bi 12 saat var açılmasına thumbup

hayırlısı :) .. zaten hiç tadım kalmadı bu oyuna dair . yönetimi değiştirdiler yine bir cacık yok ben anlamadım . herkes king edasında ama icrahat yok .. yazık bu kadar adamın emeğine zamanına parasına yazık .. zaten olmazsa w11 daha bu tür oyunları 3-4 yıl oynamayacağım.