Preatorians Armory

• Konuyu başlatan DeletedUser2125
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ben ne insanlar gördüm 1 tane bile klanı yok, ne klanlar gördüm içinde 1 tane insan yok... güzel söz oldu:D..

zaten şu an terör estiriyoruz usta. 3. klanı bitirme yolundayız.3 günde kıtamızdaki 2. olan klanı dağıttık :) klan savasındaki köy farkı 32 :D. tek savunmada bizi geçmiş durumdalar.:) kıtamızda 1. yiz

DeletedUser2125

Ziyaretçi
ben ne insanlar gördüm 1 tane bile klanı yok, ne klanlar gördüm içinde 1 tane insan yok... güzel söz oldu:D..

zaten şu an terör estiriyoruz usta. 3. klanı bitirme yolundayız.3 günde kıtamızdaki 2. olan klanı dağıttık : ) klan savasındaki köy farkı 32 : D. tek savunmada bizi geçmiş durumdalar.:) kıtamızda 1. yiz

Burak Karaktersizine selam söyle :) başınızda sağlam psiko var merak etmeyin iş yaparsınız :)

DeletedUser

Ziyaretçi
a.s ustad çok sağlam oyuncular :) manevi olarak yanımızdalar her zaman :)

DeletedUser2125

Ziyaretçi
perdelerini kaldırdığımızda kedi gibi bir insan
:D

perdenin altından size ne çıkar bilmiyorum :D muhahaha ama iyidir yani :) lafım olamaz . elit bir oyuncudur klanda 10-11 kişi çarptı direk gözüme ve o adamlar o world ü bitirebilecek kapasitede . iyi oynayın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
:)) tamam usta :D perdeleri kapattım hafiften. sakata gelmeyelim

DeletedUser6936

Ziyaretçi
PTS! W10 da da var ve gayet iyi durumdalar.. başarılar PTS! w10 yakınız bana saldırmayın :D :D