Pre Kasma Stratejisi

Stratejist-

Hafif Atlı
Aklımda tek bir soru herkes bu sistemi uygularsa kime kaç pre düşer :D
Şuanda sadece bir avuç insan bu işin kaymnağını yiyor. Ben yukarıda tane tane adım adım aşama aşama anlattım. Risk yok. Oyun başı 6 k preyi kastım cebime koydum. Etkinlik geldiğinde durum değerlendirmesi yaptım 15 k filan harcadım ve katını geri kastım. Ekip olarak 60 a yakın kişi sakin , risksiz ve garantiici pre kasarak 3-6 k arasını kastı ve hepimiz aynı kıtadayız.. Pasta göründüğünden çok daha büyük ve kaymağını emek veren herkes yesin. Risksiz oynayın vakti geldiğinde risk alıp almayacağınıza gidişata göre karar verirsiniz.

Paklanguç

Mızrakçı
oyun başında 3k pre kasmış olabilirsin lakin bu gelişimini yavaşlatıcağı için ileriki dönemlerde fiyatlar yükselince pre kasamayacaksın. totalde dünya açıldıgından bu yana kaç pre kazandın ?

F V A

Baltacı
adam kaç pre kastığını söylemiyor fiyat 1k ise şu kadar 800 ise şu kadar kasmışımdır diyor. ayrıca 8,9 köyle o kadar pre kasmak bana göre zor çünkü 100klık ham satışında bile fiyat 2kye fırlıyor direk.
Pazar takibini iyi yaparsanız zor değil aslında mesela dün pazarın 300 400 lere indiğini gördük:) artık pre ile ham çekmeye gerek kalmadığı halde halen pazarda aktif olarak maden çekiliyor