pre fiyatı nedir??

• Konuyu başlatan inzar
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
coğu ulkede sms telefon/cep telefpnu ile pre alınabiliyor?

DeletedUser

Ziyaretçi
diğer ülkelerde kesin var diyorsanız ozaman trde de açılacaktır sonuçta onların kazancı bu bu kazancı kısıtlamazla zamanı ne zaman kesin bir bilgiye sahip değilim:S?

DeletedUser

Ziyaretçi
diğer ülkeleri bilmiyorum ama telefonla alınan ülkelerden birisi isviçre bunu biliyorum isviçreden arkadaşım telefonla bana aldı

birde sorum olmuştu cevap veren olmadı premiumu hangi yolla almamızı tavsiye edersiniz sayın modlarımız yada admin

DeletedUser801

Ziyaretçi
pre aldım ama kullanıma geçmedı kıme nasıl başvururuz

DeletedUser

Ziyaretçi
diğer ülkeleri bilmiyorum ama telefonla alınan ülkelerden birisi isviçre bunu biliyorum isviçreden arkadaşım telefonla bana aldı

birde sorum olmuştu cevap veren olmadı premiumu hangi yolla almamızı tavsiye edersiniz sayın modlarımız yada admin

mevcut yöntemler ile almanızı tercih ederiz :rolleyes: yurtdışı vs. bulaştırmazsanız sizin için daha iyi olur ya çok uzun sürüyor yada gelmiyor bizimle ilgili bir konu olmadığı içinde yardım edemiyoruz ne yazık ki.

DeletedUser

Ziyaretçi
Henüz belli değildir ama en yakın zamanda size bildirilecektir...

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
eeet pre puan nedir yoksa su bazı sitelerdeki reklamlara tıklıorsunda ondan sonra bişiler oluor omu?

DeletedUser

Ziyaretçi
İlgisi yok.Puan kelimesine fazla takılmayın arkadaşlar.

3 pre puan =14 gün demektir.Yani 14 gün pre'li durumda oynarsınız.
5 pre puan=30 gün demektir.
10 pre puan=60 gün
20 pre puan=120 gün
50 pre puan=300 gün

DeletedUser

Ziyaretçi
Şu sms olayı keşke bizim ülkemiz içinde geçerli olsa.
Ne güzel mesaj at bitsin olay...

jitans

Kılıç Ustası
pre puanı speed te işe yarıyo pre puanınvarsa girebiliyon premium aktif olmasa dahi

DeletedUser

Ziyaretçi
Premium puanı speed serverlarda işe yarıyor diye bir kaide yok arkadaslar. Bu almış oLdugunuz pre puanlarla kendinize premüum aktifliği saglıyorsunuz. Yanı bunu altın gibi dusunun mesela. 5 Altın 1 ay pre demek yanı 5 pre puanı 1 ay premium demek.

DeletedUser323

Ziyaretçi
Arkadaşlar Sohbet Bölümüne Çevirmeyelim başlıgı

sayın modorator gamesultan adli sitenin bilet sistemi de kullanılacak mi bu oyunda?malum bu oyunu oynuyan oyuncuların ezici çogunlugu ingilizce bilmiyor ve anlamadıkları bir siteye de korkuları dolayısıyla işlem yapmak istemezler

DeletedUser

Ziyaretçi
inşallah kontörle olur çünkü bizim daha kredi kartımız yok anladınız yani olsa bizde telefon war kontörde var 100 kontöre 3 aylık olsa iyi olur :) hemde speed serverler istiyorya oda bizim için avantaj olur..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.