PRAETORIANS vs MECLİS

• Konuyu başlatan DeletedUser63084
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63084

Ziyaretçi
An İtibari İle PTS- MECLİS savaşı başlamıştır.

İki Tarafa'da Hayırlı Olsun. Birkaç gün içinde İstatistikler paylaşılacaktır.

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Herkese Başarılar dilerim iyi olan kazansın :) Tabiki biz iyiyiz :)

*Kül TigiN

Acemi
O başlık değişsin bi, MECLİS klanına karşı PTS, ÇLGN ve BRTHRS klanları. Sanırım anca yetti durumu eşitlemeye bu klanları savaşa sokmak.

DeletedUser63084

Ziyaretçi
O başlık değişsin bi, MECLİS klanına karşı PTS, ÇLGN ve BRTHRS klanları. Sanırım anca yetti durumu eşitlemeye bu klanları savaşa sokmak.

Ahaha Dostum Senin Kurucunun Kurduğu pakt elinde patladı ben ne yapayım. Şimdi çirkefliğe başlamayın derim. Sizin Kurduğunuz SÖZDE pakt

MECLİS, JÖH,GIRGIR, HANÇER, SEVDALILAR, ANKA, ORGANİZE vede bu pakta CILGINLAR ve BRTHRS dahil etmeye çalıştınız. Nasıl bir psikolojiyse artık :) Döndü dolandı elinizde patladı. O yüzden hiç yazma derim ya :)

DeletedUser66675

Ziyaretçi
:D burdan bir tren geçiyor trene biniyorum ki ondan sonra world den gidiyorum kiiiii kiiii kiiii.... Ah Ah...

*Kül TigiN

Acemi
Ahaha Dostum Senin Kurucunun Kurduğu pakt elinde patladı ben ne yapayım. Şimdi çirkefliğe başlamayın derim. Sizin Kurduğunuz SÖZDE pakt

MECLİS, JÖH,GIRGIR, HANÇER, SEVDALILAR, ANKA, ORGANİZE vede bu pakta CILGINLAR ve BRTHRS dahil etmeye çalıştınız. Nasıl bir psikolojiyse artık :) Döndü dolandı elinizde patladı. O yüzden hiç yazma derim ya :)

hocam onu bilemeyeceğim, yönetim kısmını içerir orası ama sadece tek klana karşı en az 7-8 klanlı 3 klanın karşı olması biraz ezilmişlik psikolojisini içeriyor. Halbuki ÇLGN ve BRTHRS klanları MECLİS klanlarına uzak olmalarına rağmen girmiş olmak için giriyorlar. Bu saatten sonra zaten ÇLGN klanının dünyayı kapatma gibi bir şansı kalmadı 45'te olduğu gibi burada da silinip gidecekler. Oyunculuğu iyi olup stratejik diplomasileri bu kadar kötü olan başka bir ekip yok.

Ben PTS klanının elemanlarının sağlam olduğunu biliyorum, o yüzden onlarla savaşmanın çok heyecanlı ve güzel geçeceğini de biliyorum. Burada tepkim sadece kendilerini sırf MECLİS'e karşı olduğunu göstermek için savaşa girmiş olan BRTHRS ve ÇLGN klanlarınadır size bi tepkim yoktur.

DeletedUser55582

Ziyaretçi
Benim Kitamdan Gel 5 Klan Oyuncu Al Tehlikenin oyuncularını Wp den Tehtid Edin Siz bu Savaşta Varmısınız Biz 5 klan vurucaz PTS yi demeyi biliyorsunuz Hani Nerde 5 klanınız Savaşa Katılacaklar Diye Katıldık Yoksa Karısmayacaktık Pts Yönetimide Bunu Biliyor Birdaha Birşey Bilmeden Yorum Yapmazsan Sevinirim

DeletedUser63084

Ziyaretçi
hocam onu bilemeyeceğim, yönetim kısmını içerir orası ama sadece tek klana karşı en az 7-8 klanlı 3 klanın karşı olması biraz ezilmişlik psikolojisini içeriyor. Halbuki ÇLGN ve BRTHRS klanları MECLİS klanlarına uzak olmalarına rağmen girmiş olmak için giriyorlar. Bu saatten sonra zaten ÇLGN klanının dünyayı kapatma gibi bir şansı kalmadı 45'te olduğu gibi burada da silinip gidecekler. Oyunculuğu iyi olup stratejik diplomasileri bu kadar kötü olan başka bir ekip yok.

Ben PTS klanının elemanlarının sağlam olduğunu biliyorum, o yüzden onlarla savaşmanın çok heyecanlı ve güzel geçeceğini de biliyorum. Burada tepkim sadece kendilerini sırf MECLİS'e karşı olduğunu göstermek için savaşa girmiş olan BRTHRS ve ÇLGN klanlarınadır size bi tepkim yoktur.

Dostum Ezilmişlik psikolojisi sizin kurucunuz için geçerli diye düşünüyorum. Zaten BRTHRS ve CLGNLR klanlarının aktif savaşa katılması biraz süre alacak. Sizin PTS yi tehtit ettiğiniz pakta karşı mevcut bir pakttır. Mesajlarda Bahsi Geçen klanlar worldün büyük klanlarından. Hala onları bekliyoruz katılacaklarmı diye :) Genel olarak PTS ile savaşınız olacak zaten. ÇLGNLR ve BRTHRS klanlarının savaşa aktif olarak katılması biraz süre alacak. Kami vs. saymıyorum zaten. Onlar için süre yok Mis için biraz süreleri olacak .Siz yine aktif savaşınızı PTS'ye karşı vereceksiniz.

DeletedUser66923

Ziyaretçi
Beyler selamun aleykum öncelikle ben meclis klanlarının üyesiyim savaş hakkında şunları soylemek istiyorum

CLGN KLANI Bİ KERE W45 DEKİ GİBİ COK YANLIŞ DIPLOMASILERLE SİLİNCEK
BRTHRS ZATEN SAVAŞA GİRMEK İÇİN GİRİYOR EMİN OLUN BİZİM BOLGEMIZDEN UZAKDALAR

PTS KLANINDAKİ BAZI OYUNCULAR SAGLAM AMA MESELA TRKABUS GİBİ ADAMLAR PEKDE FAZLA SAGLAM DEĞİL KLANIN DESTEGIYLE GEÇİNİYOR BEN TRKABUS İLE W45 DEDE SAVAŞTIM ORDA SADECE 1 HAFTA DAYANABILDI OYSAKI 300K PUANLA 50 KÖYLE WORLDUN 1. Cİ SİYDİ

YANİ ANLIYCANIZ ŞUANDA MECLİS KLANININ KARŞIŞINA DİKİLİPDE KIRAN KIRANA SAVAŞACAK Bİ EKİP YOK

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Beyler selamun aleykum öncelikle ben meclis klanlarının üyesiyim savaş hakkında şunları soylemek istiyorum

PTS KLANINDAKİ BAZI OYUNCULAR SAGLAM AMA MESELA TRKABUS GİBİ ADAMLAR PEKDE FAZLA SAGLAM DEĞİL KLANIN DESTEGIYLE GEÇİNİYOR BEN TRKABUS İLE W45 DEDE SAVAŞTIM ORDA SADECE 1 HAFTA DAYANABILDI OYSAKI 300K PUANLA 50 KÖYLE WORLDUN 1. Cİ SİYDİ

YANİ ANLIYCANIZ ŞUANDA MECLİS KLANININ KARŞIŞINA DİKİLİPDE KIRAN KIRANA SAVAŞACAK Bİ EKİP YOK

Sen muhtemelen pusu klaninin üyesinin Pusu klanlari 45 de biz kimseyle savaşmazken kaçan korkan bir klan bizle kapışmaya :)

Sen TRKabusu ez bütün köylerimi verecem sana :)

Zaman gösterecek dostum kim kimle kapisabilecek klan :) ha bu arada kesim listesinden bakabilirsin TRKabusa :)

Kimseyi hafife almam fakat ani bir opla 5 6 köy alabilen bir klansiniz neyin davasını guduyorsun anlamış değilim :) hazırlıksız şekilde vurdunuz sonuç ortada :)

Ama komik bir arkadaşsin onu anladım dediklerinden neyse polemiğe gerek yok zaman gösterir ne olacağını :) İyi Olan Kazansın :)

DeletedUser9845

Ziyaretçi

Aleyküm Selam

Hocam neye göre benim hakkımda bu yorumları yaptın gerçekten çok merak ediyorum :) yendiğim rakiplere bi bak istersen tek başıma sizin çoğu klanınızdan daha fazla asker kesmişim :) ve tek başıma sizim çoğu klanınızdan puanım daha fazla :)

w45 de biz kimseyle savaşmıyoken bizle savaşmaya korkan bi pusu klanı vardı ve kıtadaki tüm klanlarla düşman olunca pusu klanıda savaşa katıldı ayrıca işim nedeniyle hesaba sadece 2 gün bakabildim ve o 2 gün de kestiğim misin haddi hesabı yok :) ama pusu klanının da hakkını yememek lazım iyi oyuncuları var. Sanada ufak bi hatırlatmada bulunıyım w45 de 23 köy ve 100k puanım vardı :) benden sana bi abi tavsiyesi bi hastaneye kontrole git sende körlük veya alzheimer başlangıcı olabilir.

Meclis klanında da 1-2 tane iyi oyuncu var gerisi boş :) birçok oyuncusu da savaş başlar başlamaz klana gelmek istedi almadık ;) 1-2 op sonra da meclis diye bi klan kalmaz

DeletedUser65896

Ziyaretçi

Hocam anladığım kadarıyla olaylara biraz uzaksınız. PTS klanlarına karşı oluşturulmaya çalışılan Pakttan bi habersiniz. Eğer klan yönetiminizin yaptığı plan elinde patlamasaydı şuan PTSye karşı 5 6 klan birlikte savaşacaktınız. O zaman haktan hukuktan eşitlikten bahsedeceğinizi, foruma gelip biz napıyoruz bi klana 6 klan çullandık diyeceğinizi hiç sanmıyorum. Yönetiminizin yaptığı diplomasi tutmadı ya da PTSnin yaptığı karşı hamleyle bozuldu bunun sonucunda yönetiminize söz veren klanlar savaşa girmedi ve 3 klana karşı tek kaldınız. Kaldı ki BROTHERS ve ÇILGINLARın savaşa girmesi tamamen psikolojik bi harekettir. Size forum hesabı açtırıp buraya post atma zahmetine soktuğuna göre ve diğer klanların PTSye karşı savaşa katılmasını engellediğine göre işe yaramış gözüküyo. Tapınağın olduğu fake ve klan dışı desteğin olmadığı bi dünyada o kadar uzak mesafeden savaşa aktif olarak savaşa girmeleri zaman alacaktır. Yani siz yine PTS klanı ile olması gerektiği gibi teke tek savaşıyosunuz.

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Dostum zemzemsuyu ve ekibine başarılar.

DeletedUser65479

Ziyaretçi
Aleyküm Selam

Hocam neye göre benim hakkımda bu yorumları yaptın gerçekten çok merak ediyorum :) yendiğim rakiplere bi bak istersen tek başıma sizin çoğu klanınızdan daha fazla asker kesmişim :) ve tek başıma sizim çoğu klanınızdan puanım daha fazla :)

w45 de biz kimseyle savaşmıyoken bizle savaşmaya korkan bi pusu klanı vardı ve kıtadaki tüm klanlarla düşman olunca pusu klanıda savaşa katıldı ayrıca işim nedeniyle hesaba sadece 2 gün bakabildim ve o 2 gün de kestiğim misin haddi hesabı yok :) ama pusu klanının da hakkını yememek lazım iyi oyuncuları var. Sanada ufak bi hatırlatmada bulunıyım w45 de 23 köy ve 100k puanım vardı :) benden sana bi abi tavsiyesi bi hastaneye kontrole git sende körlük veya alzheimer başlangıcı olabilir.

Meclis klanında da 1-2 tane iyi oyuncu var gerisi boş :) birçok oyuncusu da savaş başlar başlamaz klana gelmek istedi almadık ;) 1-2 op sonra da meclis diye bi klan kalmaz

-:)) boş diyen elemanın klanından, 1 2 tane oyuncunun olduğu klandan onlarca köy alındı hoş istatiklere yansımadı birde oyuncularının savaşın başında kaç misi elinde patladı onuda yazarmısın burda ben bizdeki raporlarda 10 dan sonra saymadım mümkünse hepsini say neyse ha bu arada bu kadar laftan sonra o savaşı kaybedersen vay haline hadi eyvallah uğurlar olsun herkese

DeletedUser63084

Ziyaretçi
10 dan sonra mı sayamadın :D Ben bütün klan istatistiklerine baktım elinizde kalan köy sayısı 6 mı 5 mi ne :)
Hazırlıksız op yediğimiz halde :) Nereden İstatistiklere bakıyorsun anlayamadım ya :(

PTS10 savunmada tepeye çıktı. Hazırlıksız olan opta ben MECLİSTEN 20 köy felan beklerdim de Maminin dediklerini doğrular nitelikte yaptığınız operasyon :)