Post Düzeltme Süresi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
genel olarak forum konularının birleştirilmesi
özel olarak ise postumun uyarı gelmeden gizlenmesi
Bir post gizlendiği zaman uyarı yapmak gibi bir sistemimiz yok. Uyarı yaparsak zaten bu postunuz işlem gördüğü için olur ve uzaklaştırılırsınız. Bu ne yeni bir işlem ne de yeni modların başlattığı bir işlem. Doğru bir işlem yapmışlar.

Deleted User - 848880462

Ziyaretçi
Bir post gizlendiği zaman uyarı yapmak gibi bir sistemimiz yok. Uyarı yaparsak zaten bu postunuz işlem gördüğü için olur ve uzaklaştırılırsınız. Bu ne yeni bir işlem ne de yeni modların başlattığı bir işlem. Doğru bir işlem yapmışlar.
Kral 60 ı açıklar mısın artık bi tık kuruduk da

IGreen ShadowI

Ağır Atlı
daha önce de postum silindiğinde @Strafe uyarmıştı. Sonrasında her hangi bir yaptırımda uygulanmadı. Ya önceki değerlendirmede yanlışlık oldu ya da 24 marttan bu yana sisteminiz değişti.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
daha önce de postum silindiğinde @Strafe uyarmıştı. Sonrasında her hangi bir yaptırımda uygulanmadı. Ya önceki değerlendirmede yanlışlık oldu ya da 24 marttan bu yana sisteminiz değişti.
Takım Lideri insiyatif kullanmış. Bu yapılmak zorunda olan bir şey değil.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Hazır sizi yakalamışken ben cevap vereyim :p Benim modlarla sorunum yok da sürekli yenilik yapılması rahatsız etti. Yani kullandığımız başlıkları birleştirip, zaten hepsinde muhabbet ediyorsunuz deyip tek başlığa indirildi. Neredeyse 10 yıllık post kasma alanı(modsuz) kısmı resmen muhabbet köşesi oldu. Dün o yüzden bayağı modlarla ve Strafe ile tartışma yaşadım. Bazı konularda en azından o konuları kullanan oyuncuların yorumlarının sorulması gerektiğini düşünüyorum.

Bir de bu konuya da katılıyorum. Sürenin bir tık daha uzatılması iyi olur. Modlar yok diye düzenleme süresi 5 dakikaydı muhtemelen ve şu anda bu işi yapacak aktif 3 tane mod var. Fakat hem sürekli raporlayıp yanlış yerleri düzeltmek için modlara yazmak zor geliyor hem de o an aktif mod olmazsa değişene kadar çok fazla zaman geçebiliyor konuda. 5 dakika fazla gözükse bile en azından mobilden yapılabilecek değişiklikleri de göz önüne alarak ideal olabileceğini düşünüyorum.
Düzenleme süresi üzerinde şu anda bir işlem yapma gereği duymuyorum. Bunun yerine bir postu yollamadan önce 2 defa okumanız daha geçerli bir yöntem olacaktır. Sınav kağıdını teslim ediyorsunuz ondan sonra gidip ben bir yeri düzelteceğim ama yetişemedim diyorsunuz. Kaldı ki zamanında bu süre çok daha uzundu ve ne kadar kötü niyetli kullanıldığını gördük.

Konu birleşimleri için eskiyi geriye döndüremezler ancak eminim sizin görüşleriniz doğrultusunda gerekli adımları atacaklardır.

Ortalama Biri

Misyoner
Düzenleme süresi üzerinde şu anda bir işlem yapma gereği duymuyorum. Bunun yerine bir postu yollamadan önce 2 defa okumanız daha geçerli bir yöntem olacaktır. Sınav kağıdını teslim ediyorsunuz ondan sonra gidip ben bir yeri düzelteceğim ama yetişemedim diyorsunuz. Kaldı ki zamanında bu süre çok daha uzundu ve ne kadar kötü niyetli kullanıldığını gördük.

Konu birleşimleri için eskiyi geriye döndüremezler ancak eminim sizin görüşleriniz doğrultusunda gerekli adımları atacaklardır.

Evet kötüye kullanım çok fazla oluyor. Zaten o yüzden uzun bir süre düzenleme kaldırılmıştı.

Teşekkürler ilgilendiğiniz için =))

IGreen ShadowI

Ağır Atlı
Takım Lideri insiyatif kullanmış. Bu yapılmak zorunda olan bir şey değil.
denk getirmişken bi problem daha var :)
forumda resim upload ederken max 1mb sınırı var, aynı şekilde oyundaki profil resmide 270*180 den ve 1mb dan fazla olamıyor ve bu boyutlar günümüzde cok az. muhtemelen sizi aşan bir konu ama notlarınıza alabilirseniz sevinirim.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
denk getirmişken bi problem daha var :)
forumda resim upload ederken max 1mb sınırı var, aynı şekilde oyundaki profil resmide 270*180 den ve 1mb dan fazla olamıyor ve bu boyutlar günümüzde cok az. muhtemelen sizi aşan bir konu ama notlarınıza alabilirseniz sevinirim.
Muhtemelen beni aşmayan ama bundan fazlasına gerek görmediğim bir konu. Neticede burada çizgi roman yayınlamanızı istemiyoruz. 550 kb ile yükleyeceğiniz bir resim yeterli oluyor. Eğer çok büyük bir resminiz varsa uygun hale getirmeniz için online programlar var, kullanabilirsiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.