Pokemon

• Konuyu başlatan DeletedUser57132
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ismail biz simdi bu kadar mıyız :D olum bana yok su gelecek yok bu gelecek 100 kişi sayıyodun suan toplasan 30 kisi etmiyoruz lan :d:d.D :D

DeletedUser38905

Ziyaretçi
Isa bana hayatımda 2 kere kazık attı bi senin gibi faydasizla tanıştırdı bu yüzden zaten hep küfür yiyor bide telefonumu açmadı :)

oglum o telefonunu açmaması çok kötüydü ama sen kalk ankaraya gideceksin bilet al adam telefonunu açmasın var mı böyle birşey lan ????? lasjdngklsngklas böyle aşkın ızdırabını....

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Yok lan bilet almadım yer ayırttım :) normal bişey sonuçta ismail ısa ve sizin gibi bu oyunda çok insan var hoş karşılıyorum artık :)

DeletedUser38905

Ziyaretçi
Yok lan bilet almadım yer ayırttım :) normal bişey sonuçta ismail ısa ve sizin gibi bu oyunda çok insan var hoş karşılıyorum artık :)

hadi lan bana gel dedin de ne zaman gelmedim çağırdın rakı sımarlıyacam dedin çat kadıköydeydim slgknaskglnasl ama cagatay ... ......... .......... hadi boslukları doldurun :D asjldgnsşklfmösşig,asgfasdf

DeletedUser57132

Ziyaretçi

abi dedik bonservisimizi emanet ettik ama hayirdir yani dilek cigaramla kulotuma laf atiyosun?? uuuuuuuur abi :D

DeletedUser57479

Ziyaretçi
hadi lan bana gel dedin de ne zaman gelmedim çağırdın rakı sımarlıyacam dedin çat kadıköydeydim slgknaskglnasl ama cagatay ... ......... .......... hadi boslukları doldurun :D asjldgnsşklfmösşig,asgfasdf

Ben seni bi kere çağırdım bi daha da düşünmüyorum :) geçen sabri dedi ki ismail lerin bölgede basliyalim trip atıyor sonra sabriyi engelledim la sen düşün senin yüzünden adam telefonumda engelli :)

DeletedUser38905

Ziyaretçi
Ben seni bi kere çağırdım bi daha da düşünmüyorum :) geçen sabri dedi ki ismail lerin bölgede basliyalim trip atıyor sonra sabriyi engelledim la sen düşün senin yüzünden adam telefonumda engelli :)

sen beni çağırdın bende geldim :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Haktan sen deki bu hayvan sevgisine hayranım nedir bu ismail le ısa ya olan sevgin çözemedim :)

bize zamaninda sahip cikan onlardi skssjkssk. hucumdan atildigimda ganatlari altina alan isa, deprex dagildiginda klanini karsina alip beni klanina alip abice sozler yazan sen <3. bide ismailin lolde bana gelen jinx ultisinin onune gecmesi, baska bi hayrini goremedim, neyse ben bunu neden yazdim, dusa girip agliyasim geldi ahshsjsksksk :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
şu oyunda İsmail'i tanımlayan birşey söylemem gerekseydi,
Gizli Depo 2. seviye derdim :D :D :AS:D:AS:DASd

DeletedUser51635

Ziyaretçi
ismail benım yerımı kımse dolduramaz kanka bak noktaları bıle dolduramamışlar :D

ismaili tanımlamak ıcın ugrasmayın 3 harf yeterli

G * T :) aradaki boşluğu doldurun artık.

DeletedUser53225

Ziyaretçi
ismail benım yerımı kımse dolduramaz kanka bak noktaları bıle dolduramamışlar :D

ismaili tanımlamak ıcın ugrasmayın 3 harf yeterli

G * T :) aradaki boşluğu doldurun artık.

Çahatayı tanımlamak istersek

mancınıkla gizli depo yıkmaya çalışmak lkjasdfşlasjdfja