PlayerTheuA

• Konuyu başlatan DeletedUser36810
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36810

Ziyaretçi
Mustafa, benim ismim Doruk abim Fatih değil... Tabi sen günde 40 kişiye yaranmaya çalıştığın için isimleri karıştırman gayet normal, nede olsa hocan Kendal abinmiş :)

Bir kaçtane bizim klana soktuğun casusların mesajı gönderildi bu gün bana, hemde sizin oyunculardan yanlış anlama he :) (artık nasıl insanlarsanız, kendi casuslarınızı bile kendiniz servis eder oldunuz :) ) yine muhteşem pohpohlamalarınla insanlara yaranmaya çalışıyorsun Mustafa :)

Dikkatimi çeken bir kaç nokta oldu, diyorsun ki ''abi, sen bırakıp gidersen, biz burda biteriz, hesabı bana devret, abilerim gelicek, bunları burdan sileceğiz'' falan :) Birde bütün klanının hesaplarına çöküyormuşsun, giden hesabı bıraksın falan diye :)

Bunlara ek olarak artık nasıl insanlarsanız, bizim klana casusluk yapmak için girenler, sizlerden nasıl tiksindiyse (yada kendinizi nasıl tiksindirttiyseniz) bizden yüzü olmadığı halde helallik isteyip, sizlerin arkasından sövüyor :) Gerçi sana da giydirmiş bayağı adam, konuşmalarını okudum da, sen artık bizden nasıl korktuysan, adama hala daha sırnaşıyorsun :)

Diyeceğim o ki Mustafa, bir oyun için bu kadar eğilip bükülmeye gerek yok... Çok istiyorsan, çok mutlu edeceksek seni, biz hesapları silelim, sen gel topla köyleri abim :) İnsanları mutlu etmek, bizim önem verdiğimiz bir durum, senide mutlu edebiliriz :)

Kendal abin sana bu oyunu oynamayı güzel öğretmiş Mustafa' sı :) Ama bazı değerleri eksik bırakmış, hoca değişikliğine gitmeni tavsiye ederim :)

Bundan sonra bu genel foruma yazı da yazmam, zaten fazla bakmıyordum fakat arkadaşıma laf ettikten sonra bakmak zorunda kaldım...

Rapor isteyen arkadaşlar içinde yarın klana soracağım, ''Kendal gibi, Mustafa gibi işsiz mevcut mu diye ? :) '' Eğer bulursam, raporları takip edersiniz...

Öpüyorum seni Kendal' ın Mustafa' sı, umarım bazı dersler çıkarıp, ilerleyen hayatında gönlünce mutlulukar yaşarsın :)