Planlanacak roundlar hakkinda düşünceleriniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser63885

Ziyaretçi
Gece yapılacak olan rounda girmek istiyorum ama yağma olmayan roundlarda hiç oynamadım. Forumdaki usta speedci oyuncular bir aydınlatabilir mi yağma olmayan roundlarda nasıl bir strateji izlemeliyiz :p

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Sunu merak ettim cebinizdenmi oduyorsunuz yoksa sirketin prelerimi bunlar...
hayir oyuncu siniri 1 yani buda demektirki giren oyuncudan en az 30 pre istenicek...
Simdi odul olarak verilen puanlari siz cebinizden oduyorsaniz bizim verecegimiz en az 30 ar preyi sirketmi alicak sizmi ?

Not:Yanlis yere odaklaniyorsunuz raundlarin cok sıkıcı olduguna dıkka cekmeye calısıyorum ben...

Nereden ödeyeceğimiz bizim sorunumuzdur. Sanırım şirketin mali işi sizi ilgilendirmez. Çok sıkıcı olduğunu vurgulamak istiyorsanız onu vurgularsınız, premium miktarını değil. Yani sorun olan sizin yorumunuz. Bizim verdiğimiz cevap değil. O yüzden sapla, samanı birbirine karıştırmazsanız böyle yanıtlarda almazsınız.

DeletedUser

Ziyaretçi
Nereden ödeyeceğimiz bizim sorunumuzdur. Sanırım şirketin mali işi sizi ilgilendirmez. Çok sıkıcı olduğunu vurgulamak istiyorsanız onu vurgularsınız, premium miktarını değil. Yani sorun olan sizin yorumunuz. Bizim verdiğimiz cevap değil. O yüzden sapla, samanı birbirine karıştırmazsanız böyle yanıtlarda almazsınız.

İşte bu yüzden bıraktım klanları :D Oyuncu odaklı değilde para odaklı sisteme lanet olsun.. Eski keyifler yok artık kimsede.

Benim anlamadığım nokta ise şu. Nasıl oluyor da her seferinde oyuncuyu haksız çıkartıyorsunuz?

Gelelim en can alıcı noktaya. Beğenmiyorsan kapat nasıl bir zihniyettir? Ben oynamasam, Fatih abi oynamasa, Gökhan abiler ve diğer speed takımındaki arkadaşlar girmezse (ki sadece speed odaklı düşünmemek lazım) siz bizim üzerimizden aldığımız preler ile hem para kazanıcaksınız. Hemde bu denli kindar olucaksınız.

Yeni yeni dünyalar açıyorsunuz yapıyorsunuz oyun hızını 1. Aldırıyorsunuz kafadaki adamlara 50-100-150 şer bin premiumları sonrada burda basit basit hareketlerle oyuncu sınırı 1 ve 25 gibi(giriş 30 pre, ödül 30 pre) sonra o ödülleri de 1 ay sonra gönderiyorsunuz.. Bu nedir arkadaş kendi topuğunuza sıkıyorsunuz resmen.

Bundan sonra klanlar oynamayı düşünmüyorum. Ama bir gün olursa madem bu oyun düzene girsin derseniz. Ne pre kasalım şu dünyalarda. Nede pre ile kasalım.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
İşte bu yüzden bıraktım klanları :D Oyuncu odaklı değilde para odaklı sisteme lanet olsun.. Eski keyifler yok artık kimsede.

Benim anlamadığım nokta ise şu. Nasıl oluyor da her seferinde oyuncuyu haksız çıkartıyorsunuz?

Gelelim en can alıcı noktaya. Beğenmiyorsan kapat nasıl bir zihniyettir? Ben oynamasam, Fatih abi oynamasa, Gökhan abiler ve diğer speed takımındaki arkadaşlar girmezse (ki sadece speed odaklı düşünmemek lazım) siz bizim üzerimizden aldığımız preler ile hem para kazanıcaksınız. Hemde bu denli kindar olucaksınız.

Yeni yeni dünyalar açıyorsunuz yapıyorsunuz oyun hızını 1. Aldırıyorsunuz kafadaki adamlara 50-100-150 şer bin premiumları sonrada burda basit basit hareketlerle oyuncu sınırı 1 ve 25 gibi(giriş 30 pre, ödül 30 pre) sonra o ödülleri de 1 ay sonra gönderiyorsunuz.. Bu nedir arkadaş kendi topuğunuza sıkıyorsunuz resmen.

Bundan sonra klanlar oynamayı düşünmüyorum. Ama bir gün olursa madem bu oyun düzene girsin derseniz. Ne pre kasalım şu dünyalarda. Nede pre ile kasalım.

Herhangi bir kindarlığım yok. Okumak ve anlamak üzerine bir cümle kurdum. Amacınız roundu eleştirmek, sıkıcılığından bahsetmekse bunu yapabilirsiniz. Çok net.
Ama siz kalkıp "alt tarafı şu kadar Premium Puan veriyorsunuz, ne bu işkence" derseniz amacınızın dışına çıkarsınız bunun karşılığında da ben kendi yorumumu yaparım. Bu da çok basittir.

Oyunu oynamayı düşünmediğiniz ve bunu bize belirttiğiniz için ise teşekkür ederiz.

Hele Night Round efsane sıkıcı...
sanırım şurda o dediğinizi belirtmişim...
ayrıca dediğiniz gibi şirketin mali durumu yada ödül pp kimin ödeyeceği beni hiç mi hiç ilgilendirmez, bu yüzden 700 pp nın yaklaşık 40 tl olmasıda beni hiç mi hiç ilgilendirmeyen bir başka konu...

son olarak
Planlanacak roundlar hakkinda düşünceleriniz.
konusu altında planlanmış olan 2 raund hakkında yapmış olduğum tamamen mizahsen bir serzenişi farklı bir noktaya çeken benim yorumum değil sizin odak noktanız ($) ve devamında verdiğiniz cevabınızdı...

Dip Not: bu konu altında hatırladığım kadarıyla genel olarak planlanmış olan raundları eleştirmişimdir yada planlanması için raundun özelliklerini önermişimdir yani eleştirdiğim sizin gözünüze takılan 700 pp değil benim eğlenmeme mani olan raund özellikeriydi...

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Her oyuncunun isteğini yerine getirmemiz mümkün değildir. Bugün kadar yapılan yorumlardan anladığım bir kişinin isteğini yerine getirsek diğerinin beğenmediği, diğerinin isteğini yerine getirsek öbürünün neden böyle dediği gerçeğidir. Bu konu üzerinde tartışmanın ya da bu konu üzerinde birbirimizi kırarak yerden yere vurmanın pek bir anlamı olmamaktadır.

Speed Roundlar farklı bir engel olmadığı sürece (dünya açılışı, özel bir etkinlik, bakım ya da teknik hatalar ve benzeri) Pazartesi günleri olmayacak ve geri kalan günlerde ise düzenli olarak devam edecektir. 42 sayfa boyunca yapmış olduğunuz olumlu ya da olumsuz görüşleriniz için teşekkür ederiz. Roundlar hakkında görüşlerinizi ya da önerilerinizi forum üzerinden özel mesaj yolu ile iletmeye devam edebilirsiniz. Yanıt verilmese dahi mesajlarınız okunmaktadır ancak her isteği geçmişte olduğu gibi gelecekte de yerine getirmemiz mümkün olmayacaktır.

Oyunumuza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.