Performans Dünyası 3

Hangi Dünya Favorin?

• Toplam oy kullanan
    187
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mavıpsa

Yasaklı
3.0 hız tek başına 4.0 hız klanınla tanrım pre takası da yok girecek arkadaşlara başarılar paranın d eğil oyunculuğun konştuğu w olur klan olmaz herkes tek olursa

Amir Toça

Kılıç Ustası
ilk seçeneğe de aşiret gelirse bu oyun gerçekten bitmiş demektir. aşiret gelmezse aşırı eğlenceli, klanlar tarihine damga vuracak bir dünya olabilir.

Kral Smokin

Mızrakçı
oyun özelliklerinden ve oyundan tam anlamadığım için soruyorum %20 ve premium hesap veya yağma asistanı olacak mı

honey badger

Okçu
pre hesap yönetici ve asistan klasikte bile olduğu için olur diye düşünüyorum ama %20 ler olmuyordu her şey kapalı olunca açık unutulmazsa sonradan kapatılan dünyalar hatırlıyorum başta açık olup

Kral Smokin

Mızrakçı
pre hesap yönetici ve asistan klasikte bile olduğu için olur diye düşünüyorum ama %20 ler olmuyordu her şey kapalı olunca açık unutulmazsa sonradan kapatılan dünyalar hatırlıyorum başta açık olup
evet bi ara dünya başında açan açmıştı ve pre iadesi olmuştu falan inşallah bu sv sadece pre hesap yönetici yağma asistanı gibi şeyler açık olur

desijel

Acemi
Gemisini kurtaran kaptan seçeneğini oyladım, böyle bir deneyimin farklı olacağını düşünüyorum ancak "Aldatma Sınırlaması" kesinlikle etkin olmalı zira aksi takdirde amaçsız multi hesaplardan fake saldırılar adil bir oyun oynamayı engelleyecektir.

Pomakov

Acemi
Gemisini kurtaran kaptandır dünyası güzel olacak gibi.
Benim önerim , tam barbar kuralsız bir dünya da üretilmesi. Her kes her kese ( klan içi dışı fakr etmez) malzeme ve destek atabilmeli, barbar köyler dahil desteklenebilmeli, kim kiminle dost o zaman ortaya çıkar. Seri klanlarda güç kimdeyse ona göre oyun şekilleniyor ve oyunun gidişhatı kırılamıyor. Destek,malzeme ve bilimum her şeyde tam serbestliğin olduğu barbar bir dünya olur mu bilmem ama ben oynarım :)

honey badger

Okçu
Kişisel Diplomasi olur her dünyada oluyor düşmanıyla birbirimize saldırmayalım sözü verenler bile oluyor sdghk ama kimse hemen yan yana başlayamayacak klanla olduğu gibi yani tanımadığın insanla yapacaksın mecburen ilk iş birliğini o da ilginç olur çok hızlı satışlar dönebilir bu dünyada sdfhh

Durum
Konu yanıtlara kapalı.