Performans Dünyası 1

Hangi Dünya Favorin?

• Performans A

Oylar: 135 27,9%
  • Performans B

Oylar: 106 21,9%
  • Performans C

Oylar: 243 50,2%

• Toplam oy kullanan
    484
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Gece bonuslu yağmasız klasik mi olur arkadaşlar. 1 ay evdeyiz zaten oturup yağma atmaya geceleri aktif olmaya mı üşendiniz anlamadım. Neyse günümüz iktidarında olduğu gibi %50yi almışsınız yine, size maden basarak farm yapma klasiğinde başarılar kolay gelsin herkese

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Gece bonuslu yağmasız klasik mi olur arkadaşlar. 1 ay evdeyiz zaten oturup yağma atmaya geceleri aktif olmaya mı üşendiniz anlamadım. Neyse günümüz iktidarında olduğu gibi %50yi almışsınız yine, size maden basarak farm yapma klasiğinde başarılar kolay gelsin herkese
Yalnız bu klasik değil performans dünyası bilgin olsun

Acarkan.52

Acemi
Dünya yine 1 Mayıs'ta herhangi bir saatte mi açılır, ayrıca keşke bi ay sınırlaması olmasa çünkü sonrasında da devam edilebilir gibi geliyor. Ayrıca 65.dünya içinde davet sistemi gelmeli arkadaşlarımızla oynamak istiyoruz

inacira

Kılıç Ustası
Şİmdi özelliklerde yağma etkin değil derken, barbar köy yağmasından bahsediyoruz dimi? Onun dışında oyuncuları yağmalamak serbest olarak algıladım ben.

Tibelda

Emekli Görevli
C seçeneğinde ne oyuncu köyüne ne barbar köyüne yağma yapmak mümkün değil.

ohstiffany

Yasaklı
Yani multi hesapların yağmalandığı ana hesapların da FarmVille oynadığı klasiklere bakarsak yağma yasağını çok yerinde buluyorum. Savunma oynayan açısından, saldırı oynayan ve hile yapanların haksızlığı da bir nebze engellenmiş olur

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Yani multi hesapların yağmalandığı ana hesapların da FarmVille oynadığı klasiklere bakarsak yağma yasağını çok yerinde buluyorum. Savunma oynayan açısından, saldırı oynayan ve hile yapanların haksızlığı da bir nebze engellenmiş olur
Neyse ki multi kullanmıyorum :D

FARAZA

Markiz
Farklı bir bakış açısı

Nigrum Cygnum

Kılıç Ustası
Yağma kapalı olsun ama temizlik gelsin. :s İsmi klasik öyle şey mi olur diyerek temizlik koymuyorlardı. Şimdi isim klasik de değil ama yine temizlik yok...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.