Performans Dünyası 1

Hangi Dünya Favorin?

• Performans A

Oylar: 135 27,9%
  • Performans B

Oylar: 106 21,9%
  • Performans C

Oylar: 243 50,2%

• Toplam oy kullanan
    484
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Sevgili Şövalyeler,

Önümüzdeki günlerde oyuna daha fazla vakit ayıracağınızı düşünerek sizler için kısa süreli ama eğlenceli bir dünya oluşturmak istedik. Bu amaçla 3 farklı özellik yapılandırması içerisinden en fazla eğleneceğiniz dünya için oylama yapmanızı ve varsa geri bildirimlerinizi bize iletmenizi istiyoruz. Böylece vakit geçirmekten zevk aldığınız bir dünyayı 1 ay sonunda kapanması koşulu ile sizlere sunmuş olacağız. Dünya 1 Mayıs tarihinde başlayacak ve 1 Haziran tarihinde sonlandırılacaktır. Premium ile Hammadde takası hariç, diğer Premium Özellikler aktif olacaktır.

Klanlar Takımı

Dünya Özellikleri
AyarlarPerformans APerformans BPerformans C
Oyun Hızı234
Birim Hızı211
Binayı yıkEtkin DeğilEtkinEtkin
MoralEtkin DeğilEtkin DeğilPuan ve Zaman Bazlı
Çiftlik KuralıEtkin DeğilEtkin DeğilEtkin Değil
Temel savunma202020
Milisaniye1005075
Aldatma SınırlamasıEtkin DeğilEtkin DeğilEtkin Değil
Araştırma SistemiBasit AraştırmaBasit AraştırmaBasit Araştırma
TapınakEtkin DeğilEtkin DeğilEtkin Değil
Gözetleme KulesiEtkin DeğilEtkin DeğilEtkin Değil
ÖdüllerEtkin DeğilEtkin DeğilEtkin Değil
Kendi kendini geliştiren barbar köyleri2000 Puana Kadar1500 Puana Kadar1000 Puana Kadar
Bonus köyleriEtkinEtkin DeğilEtkin Değil
Gece BonusuEtkin DeğilEtkin Değil00:00-08:00 arasında
Acemi koruması3 Gün3 Gün3 Gün
Saldırganların maks. oranı: savunmacılarİlk 7 gün için 20:1İlk 7 gün için 20:1İlk 7 gün için 20:1
BayraklarEtkinEtkin DeğilEtkin Değil
Birimler
ŞövalyeEtkin DeğilEtkin DeğilEtkin Değil
Casus SistemiBirlikleri, binaları, hammaddeleri ve yabancı birlikleri gözleyebilir.Birlikleri, binaları, hammaddeleri ve yabancı birlikleri gözleyebilir.Birlikleri, binaları, hammaddeleri ve yabancı birlikleri gözleyebilir.
OkçularEtkin DeğilEtkin DeğilEtkin Değil
MilisEtkin DeğilEtkinEtkin Değil
Misyoner
Artan misyoner fiyatlarıAltın ParaAltın ParaAltın Para
Azami misyoner menzili100 Alan75 Alan50 Alan
Misyoner saldırısı başına sadakat kaybı20-3520-3520-35
Saat başına destek artışı234
Yapılandırma
Klan başına üye limiti100100100
Klan beceri sistemiEtkin DeğilEtkinEtkin Değil
Hesap bakıcılığıEtkinEtkinEtkin Değil
Hesap bakıcılığı-süre kısıtlamasıSon 7 gün gün içerisinde 3 günden fazla hesap bakıcılığı yapıldığı için bakıcılık engellendi.Son 7 gün gün içerisinde 3 günden fazla hesap bakıcılığı yapıldığı için bakıcılık engellendi.Etkin Değil
Serbest ticaretEtkin, her bir oyuncu başlangıcı bazında süre kısıtlamasıEtkin, her bir oyuncu başlangıcı bazında süre kısıtlamasıEtkin, her bir oyuncu başlangıcı bazında süre kısıtlaması
Yön seçimiEtkinEtkinEtkin
Davet sistemiEtkinEtkinEtkin
Kazanma koşulları300 köyü ilk ele geçiren ya da bu sayıya en fazla yaklaşan klan gücünü ilan eder. Barbar köy fethi mümkün değildir.Bir klan oyuncu köylerinin %50 oranını 3 gün boyunca elinde tutmalıdır.Dünya sona erdiği anda ilk sırada bulunan klan gücünü ilan eder.
Diğer Özellikler
YağmaEtkinEtkinEtkin Değil
Klan dışına destekOyuncunun klan dışındaki köyleri desteklemesi mümkün değildir. Klan üyeliği, destek geldiğinde kontrol edilir.Oyuncunun klan dışındaki köyleri desteklemesi mümkün değildir. Klan üyeliği, destek geldiğinde kontrol edilir.Oyuncunun klan dışındaki köyleri desteklemesi mümkün değildir. Klan üyeliği, destek geldiğinde kontrol edilir.
Destek atmak için bekleme süresiEtkin DeğilEtkin DeğilEtkin Değil
Klan sıralamasını belirleyen üye sayısı100100100
Premium ÖzelliklerAktif, hammadde takası dışında.Aktif, hammadde takası dışında.Aktif, hammadde takası dışında.

Pressman*

Baltacı
Aslında performans A, zor ve bence mükemmel bir dünya. Ancak 100 kişilik klan limitinde hakimiyetin 200 köy ile olması çok kısa süreceği anlamına geliyor. Yani klandaki herkes 1 köy alsa dünya bitecek.
Performans C, nispeten daha kolay bir dünya ancak, özellikler olarak çok güzel.
Performans B ise benim gibi klasik severler için kusursuz özelliklere sahip bir dünya.

Hangisi açılırsa açılsın, keşke vaktim olsaydı da oynayabilseydim diyeceğim özellikler. Oynayacak arkadaşlara keyif alacakları garanti olan bu dünyada iyi eğlenceler diliyorum.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Aslında performans A, zor ve bence mükemmel bir dünya. Ancak 100 kişilik klan limitinde hakimiyetin 200 köy ile olması çok kısa süreceği anlamına geliyor. Yani klandaki herkes 1 köy alsa dünya bitecek.
Performans C, nispeten daha kolay bir dünya ancak, özellikler olarak çok güzel.
Performans B ise benim gibi klasik severler için kusursuz özelliklere sahip bir dünya.

Hangisi açılırsa açılsın, keşke vaktim olsaydı da oynayabilseydim diyeceğim özellikler. Oynayacak arkadaşlara keyif alacakları garanti olan bu dünyada iyi eğlenceler diliyorum.
Limit arttırıldı, barbar köy fethi kaldırıldı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
C şıkkı için sunu eklemek istiyorum milisaniye 75 den 25 ms düşsün gerçek oyuncuları görelim :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.