Performans 2 (S.S.S)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

est1910

Mızrakçı
Sayın Storm , çok merak ettiğimiz bir konu var. Yanıtlayabilirseniz sevinirim.
Nasıl oluyorda barbar köyüne attığımız saldırılarda askerlerimizin hepsi ölebiliyor ? Barbar köylerinin kendilerini geliştirdiğini biliyorum fakat (21 Mızrak - 12 Kılıç kesebilecek kadar ) bu kadar askeri öldürebildiğni bilmiyordum.

Bu konuda birçok arkadaşımıza cevap olacağınızı düşünüyorum.

Klan dışı destek var ve barbarlara destek atıyorlar.

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Dünyada klan dışına gönderilen destekler köye ulaştığında köy sahibi klan üyeniz değil ise yerleşmemekte, size geri dönmektedir.

8.231 Sürüm Güncellemesi ile "Varış" ayarıyla, bazı koşullar dahilinde klan üyesi olmayan oyunculara destek gönderebilirsiniz:
  • Oyuncuların köylere destek göndermesine izin verilir ama oyuncuya/klan üyesine ait olmayan bir köye gönderilirse birliklerin otomatik olarak geri gönderileceği uyarısı çıkar.
  • Bir oyuncuya/klan üyesine ait olmayan köylere gönderilen birlikler, destek vardığında köy hala klana ait değilse, hemen otomatik olarak geri dönecektir.

Proletarya

Milis
Daha önce soruldu mu bilmiyorum, Katılıma bakarsak mevcut klanlar 250'şer kişi olacak gibi

6 klanı 3'e düşürerek klanları birleştirme gibi bir düşünceniz var mı? 500 kişilik klanlar oluşturmayı planlıyor musunuz?

Teşekkürler

YALNIZBARON

Yasaklı
Klan başkanı sinirlenip klanı dağıtabilecek midir ?

* Ayrıca özellikler gerçekten harika olmuş zamanı olan iyi oyuncular inanılmaz eğlenecektir.

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Daha önce soruldu mu bilmiyorum, Katılıma bakarsak mevcut klanlar 250'şer kişi olacak gibi

6 klanı 3'e düşürerek klanları birleştirme gibi bir düşünceniz var mı? 500 kişilik klanlar oluşturmayı planlıyor musunuz?

Teşekkürler

Dünya özellikleri ilan edildiği şekilde devam edecektir.

Klan başkanı sinirlenip klanı dağıtabilecek midir ?

* Ayrıca özellikler gerçekten harika olmuş zamanı olan iyi oyuncular inanılmaz eğlenecektir.

Klan dağıtma, klandan kovma, çıkarma, kural ihlali nedeniyle bizim çıkardıklarımız hariç ayrılma mümkün değildir.

CooLiseum GuarDz

Kılıç Ustası
Dünyada klan dışına gönderilen destekler köye ulaştığında köy sahibi klan üyeniz değil ise yerleşmemekte, size geri dönmektedir.

8.231 Sürüm Güncellemesi ile "Varış" ayarıyla, bazı koşullar dahilinde klan üyesi olmayan oyunculara destek gönderebilirsiniz:
  • Oyuncuların köylere destek göndermesine izin verilir ama oyuncuya/klan üyesine ait olmayan bir köye gönderilirse birliklerin otomatik olarak geri gönderileceği uyarısı çıkar.
  • Bir oyuncuya/klan üyesine ait olmayan köylere gönderilen birlikler, destek vardığında köy hala klana ait değilse, hemen otomatik olarak geri dönecektir.
Teşekkür ederim cevap vermeye çalışmışsınız üstatım fakat benim sorum nasıl oluyorda barbar köylerinde askerlerimiz kesilebiliyor ?

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Teşekkür ederim cevap vermeye çalışmışsınız üstatım fakat benim sorum nasıl oluyorda barbar köylerinde askerlerimiz kesilebiliyor ?

Köylerin temel savunmaları (casuslayabilirsiniz) saldırıdaki şans oranı ve saldırıda kullandığınız birim sayısı bu durumun etkenleridir. Bunlardan herhangi biri, birkaçı ya da tamamından kaynaklı olarak birimleriniz ölebilir.

NEFRETDOLU

Casus
@Jirachi oylama başlamadan 48 saattir giriş yapıp 100 puanı dahi geçemeyen oyuncuların elenmesinin değerlendirilmeye alınmasını talep ediyorum modum sonuç olarak o adamlar diğerlerinin çeyreği kadar etki etmeyecekleri dünyada diğerlerinin kaderini belirlemede büyük rol alabilirler doğru bulmadığım bir durum olduğu için sadece yazmak istedim iyi çalışmalar :)

Tibelda

Emekli Görevli
@Jirachi oylama başlamadan 48 saattir giriş yapıp 100 puanı dahi geçemeyen oyuncuların elenmesinin değerlendirilmeye alınmasını talep ediyorum modum sonuç olarak o adamlar diğerlerinin çeyreği kadar etki etmeyecekleri dünyada diğerlerinin kaderini belirlemede büyük rol alabilirler doğru bulmadığım bir durum olduğu için sadece yazmak istedim iyi çalışmalar :)

Dünya ile ilgili geri bildirimlerimiz sona ermiştir. Bu nedenle yeni geri bildirim ve görüşlerin dikkate alınması pek mümkün değildir. Mevcut durumda tüm klan üyeleri oylamaya katılabilir. :)

NEFRETDOLU

Casus
Dünya ile ilgili geri bildirimlerimiz sona ermiştir. Bu nedenle yeni geri bildirim ve görüşlerin dikkate alınması pek mümkün değildir. Mevcut durumda tüm klan üyeleri oylamaya katılabilir. :)
Bu geri bildirim değil modum sadece olursa güzel olur olmazsa canınız sağolsun demek :) değerlendirilme şansı belki vardır denemekten zarar gelmez :)

honey badger

Okçu
bir klanda kendi hesabıyla bir klanda multisiyle oy kullanacak adamlar ne bu seçim sevdası salın da herkes oynayacağı klanın liderini seçsin asfghjk

Tibelda

Emekli Görevli
bir klanda kendi hesabıyla bir klanda multisiyle oy kullanacak adamlar ne bu seçim sevdası salın da herkes oynayacağı klanın liderini seçsin asfghjk

Sonrada çip takacaklar size birden çince konuşmaya başlayacaksınız. Ben demiyorum onlar diyor. :) Şu hayal dünyasından çıkalım artık lütfen. Kural ihlali olduğunu düşündüğünüz hesabı destek sistemine bildirirsiniz incelenir.

honey badger

Okçu
Sonrada çip takacaklar size birden çince konuşmaya başlayacaksınız. Ben demiyorum onlar diyor. :) Şu hayal dünyasından çıkalım artık lütfen. Kural ihlali olduğunu düşündüğünüz hesabı destek sistemine bildirirsiniz incelenir.
desek sistemine taşıdım konuyu,aşı karşıtıyla bir tutulmak üzdü açıkçası leylayla mecnundaki her şey rüyaymışa bağlasan daha az koyardı :p daha feci komplo teorileri de var onları duysan ne dersin bilmiyorum artık onları oyuna göre görürüz artık umarım bol savaşlı bir dünya olur

Tibelda

Emekli Görevli
Konunun amacı kural ihlallerini tartışmak yada bununla ilgili endişeleri dile getirmek değildir. Bunca zamanın ardından şüphelendiğiniz hesaplarla ilgili destek sistemine ulaşmanız gerektiğini tüm oyuncularımız biliyordur sanırım. Dünya ile ilgili anlaşılmayan ve sormak istediğiniz bir şey kalmadığına göre konu kilitlenmiştir.

Son düzenleme:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.