Perfect Damage(Karabasan)

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47241

Ziyaretçi
Vejetaryan oldugum kadar da biyikligim hani,ben emirin yaninda basladigim o esnada dagilirim ya,sonrasi sen o burnunu boyle lüzumsuz yerlere sokma sen git özgürlen emirin gelsin hadi bakim.:cool:

arkadası tebrik edicem valla hr world dağılıp iddaasını koruyabiliyor biz olsak foruma giremeyiz :) her wolrdde asıp kesiyor 1 ay sonra yok oluyor :p klanlar fix menüsü oldu artık :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
arkadası tebrik edicem valla hr world dağılıp iddaasını koruyabiliyor biz olsak foruma giremeyiz :) her wolrdde asıp kesiyor 1 ay sonra yok oluyor :p klanlar fix menüsü oldu artık :)
Asip kesmek mi dedim ben? Lan kendiniz gelip actigim basliga ergence atliyorsunuz,sonra bayram asip kesti gibisinden bos bos konusuyorsunuz siz gidin yunus abiniz gibi adam olmayi ogrenin la :) benim burda konusma geregi hissettigim iki kisi var bi emir bi ozgur size ne oluyor hem,burda gelip sacmalayip durdunuz daha sizin atacaginiz cevaplar hakkinda son mesajim da budur.

W25 konusunda gecerli nedenleri bir kac kisi biliyor onlarin bilmeside bana yetiyor,en iyisi siz bayram korkudan birakti diyin daha burda yazismanin bir manasi kalmasin.Cunki ne zaman girsem burda gene emirle ozgurun turevleriyle polemige girmek istemiyorum ve ancak vaktimi caliyorsunuz,ya yok yani iddaam konusunda halen o iddaminda arkasindayim savasalim olsun bitsin :) ben daha sizle muhattap olmicaam bu mesajdan sonra ozgur veya emir yazarsa cevaplari guzellikle verecegim.

DeletedUser54178

Ziyaretçi
üyellik 2009 galiba eski world 1 de vardın:D hiç görmedık orda seni:D

w26 bütün rakiplerimize başarılar dileriz..

gizli klan:D daha adı belirsiz.. ama ekip saglam :)..

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser54208

Ziyaretçi
bayram kardeşim senden rica etsem kemik kadrondan adımızı çıkartırmısın ben ve hope nin adımız bir orada bir burada olmasın :)

DeletedUser53623

Ziyaretçi
senin benden önce evleneceğin kesin uğur o zaman ben gelirim sana güzelinden beşi bi yerde takmaya :) yav gönülleri sağolsun özgürle emirin takmadığım halde güzel güzel gülüyorum dediklerine he diyip geçmek varken vaktimi harcamıyorum boş oyuncularla.Bu yönden senin bu huyunu tutuyorum :D :D en azından seviyeli konuşman daha iyi uğur senle sabha kadar tartışırım o yönden :D :D malum ne emir ne de özgür ikisi de tencere kapak gibiler :D

Ovvvvvvvv büyük oyuncu :D :D :D :D azcık ışık görsem adamsın diyeceğim de onu da diyemiyorum :) :)

Neyse neyse hadi başarılar. Canım sıkıldı yoksa senle uğraşamam :D

DeletedUser54178

Ziyaretçi
Despi Ben ali nahber :)))

Gel w26 saglamız:))) karışık kadro :))) bunlar bişey eedemez ordada:))9

Ovvvvvvvv büyük oyuncu :D :D :D :D azcık ışık görsem adamsın diyeceğim de onu da diyemiyorum :) :)

Neyse neyse hadi başarılar. Canım sıkıldı yoksa senle uğraşamam :D

Büyük oyuncular . büyük düşünür :))

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser46329

Ziyaretçi
yav bi karabasanı ben kurdum muhabetidir almış gidiyoda bu karabasanı ben kurdum diceeeemmm olmucak şimdi:)17 miydi 15 miydi karabasanın olduğu ilk w dir...bberkin.janle.aydoğan. eee beeennn:)sonradan alpago huseyin ile lords klanına birleşme falan filan işte:)o w deki nicikimi bile unutdum...klan ismi bberkine aitdir aranızdamı bilmiyom:) iyi oyunlar

DeletedUser52861

Ziyaretçi
hangi karabasan, klansavaşları'nda da vardı karabasan

DeletedUser47241

Ziyaretçi
:)) seni tebrik etmem lazım önceden her girdiğin worldde millete atar yapıyodun şimdi 1-2 aylıgına geldim diyip beklentiyi düşürüyosun güzel taktık :) ama sonuc hiç değişmiyor :) ama yasın genc tecrübe ede ede öğreneceksin..

DeletedUser631

Ziyaretçi
:)) seni tebrik etmem lazım önceden her girdiğin worldde millete atar yapıyodun şimdi 1-2 aylıgına geldim diyip beklentiyi düşürüyosun güzel taktık :) ama sonuc hiç değişmiyor :) ama yasın genc tecrübe ede ede öğreneceksin..

umursamadığım halde iyi saçmalıyorsun seni kaale almayarak hata etmişim bundan sonra umursicam,

yav neden vazgeçmiyorsun bana sataşmaktan :D yav gel 26 ya oyniyalım daha neyi uzatıyoruz :D 1 de daha muhattap olmiyacağımı kaç kere daha dile getiricem senin ve senin gibi özgürün türevleri olanlardan iyice sıkıldım

DeletedUser47241

Ziyaretçi
w25 den kacıp w26 ya cagırmak evet cocuk oldugunu söylemiştim :) millete kabahat bulcagına birde söyle düşün neden ben diye düşün :) bence çok iyisin bulunmaz bir hint kuması gibi :p tabiki bu sebebten değil latife yapıyorum :) ama düşün yine sen bence yapabilirsin başarabilirsin :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
w25 den kacıp w26 ya cagırmak evet cocuk oldugunu söylemiştim :) millete kabahat bulcagına birde söyle düşün neden ben diye düşün :) bence çok iyisin bulunmaz bir hint kuması gibi :p tabiki bu sebebten değil latife yapıyorum :) ama düşün yine sen bence yapabilirsin başarabilirsin :D

Neyse uzatmiyacagim daha bu konu hakkinda,ya 26 ya da baska bir zaman elbette kapisacagiz.Benim diyeceklerim bu kadar daha cevap yazmicam bu konu hakkinda

DeletedUser50201

Ziyaretçi
sinirlenme sen bayram boşver müttefık olalım mı :) gazoz klanı ve siz serverı kapatırız ne dıyosun :)