Pazara gidelim bir pakt alalım

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Senin de erkekliğin buraya kadarmış işte :)elinden gelen saklanarak küçük hesaplar peşinde koşmak daha cevap vermicem belki bulaşıcıdır bu korkaklık :D

Şakamısın sen ya ağlama duvarı yapmışsınız burayı boş boş konuşuyorsunuz çılgın klanında yönetici olarak oynamış biri olarak yazıyorum mütken hiç bir şey söylemeden bir gece op yaptınız onca insanın emeğini çakallık yaparak çaldınız piertotum Maxima, acaralp, vexilles gibi adamları içimize sokarak iyi göründünüz kime masum görünmeye çalışıyorsun sen :)

Dostum öncelikle dünyaya çılgın klanının daveti üzerine başladım. Sonrasında oyun başında Tricks klanı ile iç içe olmamız nedeniyle diplomasi görüşmesi yapıldı. Bu yapılan diplomasi de açıkçası biz çılgında oynuyoruz diye bizim hatrımız için yapıldı. Kendi arkadaşlarım ile beraber sizde başladık. Oyunun başından beri ekipçilik yaptınız. Bunu seninle klandan çıktığım gün de konuştuk. Kamileriniz köyde boş yatarken kami istedik op yapıcaz diyip atmadınız barbar toplamaya devam ettiniz. Ben de bu nedenlerden arkadaşlarımın davetiyle TRİCKS’e geçtim. Yani gerçekten emeklerinizin hiçe sayıldığını düşünüyorsan yanılıyorsun. Gerçekten emek verseydiniz öyle bir günde silinmezdiniz. Emeği boşa giden birileri varsa onlarda bizdik bizde çıkıp payımıza düşen köyleri topladık.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Dünyanın başında bir arkadaş daha vardı daha world başlamadan yine silip kaçacaktınız diyordu artık o arkadaş yok.

Dünya merkezin de ağzı hiç durmayan her klana yazan bir arkadaş vardı sizin gidişinizi gördü erkeklendi 15 gün sonra görüşeceğiz dedi o arkadaş da yok.

Şimdi yine bir anlaşma yaptınız ve 1 aydır girmediğiniz foruma yazmaya başladınız. Bu savaş bitince sen gel olur mu sen yok olma Alperen sana kıyamayız biz iyi köy kastınız bize :)

Bu oyunda adamlık ve çakallık diye bir şey yoktur, bu oyun bir strateji oyunudur, ya vurarak, ya diplomasiyle, ya içten çökerterek, ya da stratejik planlar ile kazanılır.

Oyunun aslı da budur.
O ZAMAN BU KADAR ÇIĞIRTKANLIK NEDEN? Anladığım kadarıyla amaç pakt'ta size yakın arkadaşları Pakt'tan soğutup pakt'a zarar vermek. Bu noktada Pakt oyuncularına da görev düşüyor.

Bu oyunda gördüğüm en dip kişiler Trickers'ta ama nedense en ahlak satıcıları da onlar olmuş:) Efsaneler ya.

Bu oyunda adamlık ve çakallık diye bir şey yoktur, bu oyun bir strateji oyunudur, ya vurarak, ya diplomasiyle, ya içten çökerterek, ya da stratejik planlar ile kazanılır.

Oyunun aslı da budur.
O ZAMAN BU KADAR ÇIĞIRTKANLIK NEDEN? Anladığım kadarıyla amaç pakt'ta size yakın arkadaşları Pakt'tan soğutup pakt'a zarar vermek. Bu noktada Pakt oyuncularına da görev düşüyor.

Bu oyunda gördüğüm en dip kişiler Trickers'ta ama nedense en ahlak satıcıları da onlar olmuş:) Efsaneler ya.

Yapılan pakt umrumda değil, nasıl olsa dünyada oynamıyorum, ben görüşümü söyledim..

Bu her dünyada böyledir...

Edit-1: O değil de neden 2 tane alıntı?

aliklo

Okçu
Dostum öncelikle dünyaya çılgın klanının daveti üzerine başladım. Sonrasında oyun başında Tricks klanı ile iç içe olmamız nedeniyle diplomasi görüşmesi yapıldı. Bu yapılan diplomasi de açıkçası biz çılgında oynuyoruz diye bizim hatrımız için yapıldı. Kendi arkadaşlarım ile beraber sizde başladık. Oyunun başından beri ekipçilik yaptınız. Bunu seninle klandan çıktığım gün de konuştuk. Kamileriniz köyde boş yatarken kami istedik op yapıcaz diyip atmadınız barbar toplamaya devam ettiniz. Ben de bu nedenlerden arkadaşlarımın davetiyle TRİCKS’e geçtim. Yani gerçekten emeklerinizin hiçe sayıldığını düşünüyorsan yanılıyorsun. Gerçekten emek verseydiniz öyle bir günde silinmezdiniz. Emeği boşa giden birileri varsa onlarda bizdik bizde çıkıp payımıza düşen köyleri topladık.

:)Kamiyi Nereye İstedin Ya Kimi Vuracaktın Zaten İç İçe Kalmıştınız,Trickden Ziyade Bloww ve Ekibinin Yaptığı Terbiyesizlik Trick Op Yaparken Diplomasi ve savunma Konusunda Yetkili Olan Arkadaşınız Ne Oyundan Ne Wpden Cevap Veremez Oldu Yapılan Mis Aralarına Klandan Çıkıp Köyleri Alarak Güzel Destek Oldunuz

DeletedUser67142

Ziyaretçi

Bana bir iyilik yapar mısın. Sadece nickini özelden yaz bana. Merak ettim biz neler yapmışız bizleri biraz aydınlat. Yada sadece beni aydınlat.

Çünkü şu forum da attığın tüm postlar da bir bize laf vurma çabası içerisindesin bu yara nerden kalma çok merak ediyorum.

:)Kamiyi Nereye İstedin Ya Kimi Vuracaktın Zaten İç İçe Kalmıştınız,Trickden Ziyade Bloww ve Ekibinin Yaptığı Terbiyesizlik Trick Op Yaparken Diplomasi ve savunma Konusunda Yetkili Olan Arkadaşınız Ne Oyundan Ne Wpden Cevap Veremez Oldu Yapılan Mis Aralarına Klandan Çıkıp Köyleri Alarak Güzel Destek Oldunuz

Bu Alperen adlı arkadaşa sor nerelere kami istediğimizi o gayet iyi biliyor hatırlıyor. Kendisi de durumdan şikayetçiydi :)