Pazara gidelim bir pakt alalım

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Nwo-Sancak-Nirvana arasında oluşan bu paktı açıklamak ne yazık ki ben denizin üzerine kaldı. Bu paktın ferdi olan bir klanla ilgili yorumlarımı daha sonrasına saklıyor ve arkadaşları kurdukları bu Zillet ittifakı için tebrik ediyorum :)

bVVAGd.jpg

Son olarak da sözlerimi bu video ile bitirmek isterim :)

ByRevolution

Yasaklı
Nwo-Sancak-Nirvana arasında oluşan bu paktı açıklamak ne yazık ki ben denizin üzerine kaldı. Bu paktın ferdi olan bir klanla ilgili yorumlarımı daha sonrasına saklıyor ve arkadaşları kurdukları bu Zillet ittifakı için tebrik ediyorum :)

bVVAGd.jpg

Postun sonundaki o video ile sevgimi kazandın :p:p:p:rolleyes::rolleyes:

DeletedUser68444

Ziyaretçi

bVVAGd.jpg

Sen kimsin ki rakip pakt i küçümsüyorsun
Sana söz mü verildi tutulmadi
Sana mi soracaklardi .
zillet miş.
Kac dunya kapadın.

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Yine bir zamanlar tekrarladığım sözü tekrar tekrar...tekrarlamak isterim. "Bu oyunda çok fazla diplomasi yapan, güvenilmez olan klanlar elbet bu kazdıkları kuyulara kendiler düşerler."

Müttefik yaptığın klanı bir takım kurnazlıklar peşinde koşarak karşına alırsan.Yanına aldığın adamlar da aynısını sana yapacaktır. :)

Herkese bol şans.