Pazar , teklif sablonu

• Konuyu başlatan DeletedUser54205
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54205

Ziyaretçi
Pazarda ,ictima meydanindaki birlik sablonlari gibi teklif sablonlari olustura bilsek cok güzel olurdu.

örnegin teklif sablonu A 10000 kil karsiliginda 10000 demir.

köylerde kil tasiyor demir yok arkadasta da tam tersi ve 200 köyün pazarinda teklif olusturmak tam iskenceye dönüyor.

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Başlığa baktımda hep Procu :D Anlaşıpta gelmişler modum yapmayın :D

DeletedUser46903

Ziyaretçi
Valla şu ham madde işini halletsek misyoner sıkıntısı var .

DeletedUser53916

Ziyaretçi
ya okadarda sıkıntıya mı düştünüz :D adı üstü 2 sayı yazıcaksınız. Tamam güzel öneride acelesi yok sanıyorum. kaybedeceğiniz zaman 10 saniye bile değil yani. bilmiyorum gireceğiniz 10 sayı sayı başına 1 saniye verdim bak :D

DeletedUser54205

Ziyaretçi
ya okadarda sıkıntıya mı düştünüz :D adı üstü 2 sayı yazıcaksınız. Tamam güzel öneride acelesi yok sanıyorum. kaybedeceğiniz zaman 10 saniye bile değil yani. bilmiyorum gireceğiniz 10 sayı sayı başına 1 saniye verdim bak :D

hocam 200 köyde teklif olusturacam, her köyde 10k kile 10k demir her teklifi 10 defa yapacan. yani senin dedigin gibi iki saniye degil

ve köyler arasi gecis yapip ayni sayilari tekrar tekrar yazacaksin. madem ictima meydanina sablon koyulabiliyor, pazara da sablon koymanin bir yükü yoktur.

ve biz saldiri oynayan oyuncular icin kil tasirma derdimize de care olmus olacaktir.

DeletedUser24418

Ziyaretçi
hesap yöneticisi ile dert değil ki bu tarz olaylar ?

DeletedUser47982

Ziyaretçi
Hesap yöneticisi diye söylediği kısım muhtemelen stok yönetimi anladığım kadarıyla . Ama ondan bahsetmiyoruz kardeş . Dış hesaplarla olan tekliflere verilen süreyi kısaltmak amaç

DeletedUser54205

Ziyaretçi
Hesap yöneticisi diye söylediği kısım muhtemelen stok yönetimi anladığım kadarıyla . Ama ondan bahsetmiyoruz kardeş . Dış hesaplarla olan tekliflere verilen süreyi kısaltmak amaç

aynen , bence de stok tan bahsediyor , ama benim su an 200 köyden 180 ninde kil dolu demir yok.
yani birinden digerine göndermek de ise yaramiyo.
simdi pazara teklif koymaya baslayacam eminim en az 45 dk sürekli ayni sayilari yazmakla gececek.

bir sablon olsa direk iki tikla teklif olusturulurdu.

DeletedUser54205

Ziyaretçi
o stok köylerdeki madeni dengelemekte ise yariyor ama , 200 köyden 180 inde kil 380k yi gösteriyor demi 30k nin altina iniyorsa
birinden digerine göndermenin pek bi faydasi olmuyor.

DeletedUser54205

Ziyaretçi
noldu bizim pazar sablonu yaw,pek takan olmadi galiba :(

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
2016 yılında değerlendirilmek üzere iş planına alınmıştır. Konu altından fikirlerinizi ve oluşabilecek sorunları tartışmaya devam edebilirsiniz.

Not: Hatta imkanı olan biri grafiklerle desteklerse çok daha faydalı olacaktır.

FollowME

Casus
qPnbgd.png

W1RQr4.png

profesyonel birşey olamadı ama aklımda çanlanan bu