Pazar Premium

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

morpheus55

Acemi
Merhaba, 2 gündür pazardan premium takası yapamıyorum. Sadece pre verip hammadde alabiliyorum ancak pre için hammadde satamıyorum sebebi ne olabilir? Yeni gelen özellikte pasifize edileceği belirtilmemiş, sorunun sebebi nedir, ne zaman açılır?

upload_2019-1-13_7-8-23.png

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Hammadde stoklarının kapasiteleri dolmuş kardeşim ondan ya dolayı hammadde karşılığında premium alamıyosun.Ayrıca yeni açılan dünyada da pre kasabileceksin,ama kastığın premium puanları başka bi hesaba aktaramayacaksın.

morpheus55

Acemi
Hammadde stoklarının kapasiteleri dolmuş kardeşim ondan ya dolayı hammadde karşılığında premium alamıyosun. Ayrıca yeni açılan dünyada da pre kasabileceksin,ama kastığın premium puanları başka bi hesaba aktaramayacaksın.
Hmm evet farkettim. Peki onu nasıl boşaltacağım? Acilen stokları nasıl eritebilirim :)

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Kapasite dolduysa artık o dünyada pre kasılmaz dostum.Yani senin bulunduğun kıtadaki oyuncular pazardan hammadde çekecek ki,stokda boşluk oluşsun sende hammadde satabilesin.Oyunun bu evresinde de kıtalar,oyuncular yavaş yavaş oturmaya başladığı için kimse hammadde çekmez kolay kolay.Arada bi girer bakarsın stokda boşluk varsa satarsın.Yeni açılan dünyalarda güzel pre kasarsın ve stoklarda max 2 ayda dolar,yani 2 ayda kastın kastın sonrası pek verimli olmaz.

morpheus55

Acemi
Kapasite dolduysa artık o dünyada pre kasılmaz dostum.Yani senin bulunduğun kıtadaki oyuncular pazardan hammadde çekecek ki,stokda boşluk oluşsun sende hammadde satabilesin.Oyunun bu evresinde de kıtalar,oyuncular yavaş yavaş oturmaya başladığı için kimse hammadde çekmez kolay kolay.Arada bi girer bakarsın stokda boşluk varsa satarsın.Yeni açılan dünyalarda güzel pre kasarsın ve stoklarda max 2 ayda dolar,yani 2 ayda kastın kastın sonrası pek verimli olmaz.
Çok tatsızmış be :) Teşekkür ederim bilgi için.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.