Pazar -premium değişimi

• Konuyu başlatan DeletedUser43362
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser43362

Ziyaretçi
Pazar premium değişimini takip ederseniz adam açıyor 2 hesabı ( umarım sadece 2 hesaptır) direk ham çekiyorlar. Enayi yerine konuyoruz gerçekten. Adil bir oyun için satılan hammadde hemen Pazar’a düşmese de gün içinde herhangi bir saatte ya da 1 saat içerisinde Pazar’a düşse en azından. Alcaksa yine alsın eyvallah da sağ cebinden sol cebine koyuyor preyi diğer server 2. Hesapla devam ediyor.

Arkadaşım bu düşüncen tamamen yanlış. Çünkü atılan premiumları sadece sen çekecek kadar zaman vermiyorlar, diğer oyuncuları sen tamamen yok saymışsın.

Ha premium kasmaya gelince evet multi hesap açarak kasıyorlar bildiğim kadarıyla o preler belli bir süre serbest kalıyor.

DeletedUser43362

Ziyaretçi
ben premıum puandan bahsetmıyorum.

A hesabında ham satıyorum . premıum 2 saatte geliyor ancak sattığım hammadde anında pazara düşüyor. senden çıkan hammadde nakliyatlar kısmında gözüküyor ancak tamamen ara yüz gibi herhangi bir etkisi yok , gelen premıuma karşılık gözüküyor sadece .

B hesabında da oynadıgımı farz et gece 4 de kalkıp bu işlemi yapsam iki hesapta önümde açık nekadar satıcagımı bılıyorum . tüm hammaddeyi sn sinde çekerim . zaten farkedersenizki 1k lık satışlar yada 2 3 klık satışlar düştüğü gibi gider . sırayla olur hatta önce odunu sonra kili sonra demiri koyup çekiyor oyuncular. Bunu yapmak zor bir olay değil ancak daha adil bir oyun olması adına artık multilerin banlanmasını geçtim bari multilerle köylerin büyütlmesine zorluk çıkarılması taraftarıyım .

Durum
Konu yanıtlara kapalı.