Pazar Maden Çekme Sınırlaması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
PRe ile pazardan maden çekme artık oyunun bir parçası, bu kabul edildi artık. 62. dünyada ilk kez biraz maden alayım dedim bizde oyuna ayak uyduralım daha önceden kullanmadığım için hiç tecrübem olmamaıştı ama ne mümkün arkadaş. Yani harcayacak prem var ama harcayamıyorum. Eskiden herkes yağğma için yarışırdı şimdi pazardan maden çekmek için yarışıyor. Adil bir oyun için bunun önüne geçilmesi gerekiyor mutlaka. Depo kapasitesi gibi günlük bir oyuncunun kapasiteye göre sınırı olmalı eğer depoda arz fazlası oluşmazsa artık o oyuncu daha fazla ham çekememeli. Böylece pre harcamak isteyen herkes daha rahat alış yapar. Bunu destekleyenler varsa yorum yapsın da şirkete bu talep gitsin bi öneri olarak.

Pro Rambo

Yasaklı
sınır sanırım olmaz ama bunun çözümü var aslında
oyuna daha geç başlayacaksın arkadaşlarınla
1 hafta sonra gibi
bulunduğunuz yerdeki köylerin bir kısmı saldırıya açık olur hammadde alabilirsin
zaten koruman olacak
aynı şekilde pre ile hammadde çekebilirsin çünkü 1 2 haftadan sonra herkes çekmiyor artık pre kasmaya başlıyorlar

UNCHARTED

Dük
Çok güzel bir öneri. Ben mobil oyuncuyum, pre ile maden çekmek istiyorum ama imkansız, artıkları toplar gibi 40 50 kalınca çekebilirim belki.

Buna bir sınır gelmesi gerekiyor ki herkes kullanabilsin çok mantıklı bir öneri :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
15-16 maden çekerek olmaz premium çekmek için bir şey insa etmemiz gereksin ve onunda kademeler olsun 1. Seviyede maksimum hepsinden 3 er k çekebilecek 2.seviyede 7.ser k 3.seviyede 30 ar k 4. Seviyede 50 ser k 5. Seviyede 300 er k kadar çekebilelim böylelik ile rahatçana herkes maden çekebilir bazı şeylerinde önlerine geçilebilir

UNCHARTED

Dük
15-16 maden çekerek olmaz premium çekmek için bir şey insa etmemiz gereksin ve onunda kademeler olsun 1. Seviyede maksimum hepsinden 3 er k çekebilecek 2.seviyede 7.ser k 3.seviyede 30 ar k 4. Seviyede 50 ser k 5. Seviyede 300 er k kadar çekebilelim böylelik ile rahatçana herkes maden çekebilir bazı şeylerinde önlerine geçilebilir

Furkan çabuk yanlış yazdım de zaten preyi zor buluyoruz birde pre basmak için mi pre harcayalım :D

uyznlar

Ağır Atlı
pre kasan olarak imkansız o sürece çekenler elleriyle çekmiyor :D adam utanmasa ben koymadan çekecek :)

Tibelda

Emekli Görevli
PRe ile pazardan maden çekme artık oyunun bir parçası, bu kabul edildi artık. 62. dünyada ilk kez biraz maden alayım dedim bizde oyuna ayak uyduralım daha önceden kullanmadığım için hiç tecrübem olmamaıştı ama ne mümkün arkadaş. Yani harcayacak prem var ama harcayamıyorum. Eskiden herkes yağğma için yarışırdı şimdi pazardan maden çekmek için yarışıyor. Adil bir oyun için bunun önüne geçilmesi gerekiyor mutlaka. Depo kapasitesi gibi günlük bir oyuncunun kapasiteye göre sınırı olmalı eğer depoda arz fazlası oluşmazsa artık o oyuncu daha fazla ham çekememeli. Böylece pre harcamak isteyen herkes daha rahat alış yapar. Bunu destekleyenler varsa yorum yapsın da şirkete bu talep gitsin bi öneri olarak.

Bahsettiğiniz şeylerin "adil oyunu" bozduğunu düşünmüyorum. Legal yönü ile çok fazla premium puan değişimi yapmak isteyen oyuncuyla birlikte alım-satım dengesi karşılanmadığı için stoklar da hammadde bulunmuyor. Sunucu da yoğunluğunun daha az olduğu saatlerde işlem yapmayı deneyebileceğiniz gibi işlem yapan oyuncular ile rekabet edemeyecek durumdaysanız baştan başla yaparak daha dış bölgelerde oyuna başlayabilir yada ilerleyen zamanda premium puan değişimi yapabilirsiniz. İllegal yönü ile farklı script ve 3. parti yazılımlar kullanan oyuncular daha öncede örneklerinde olduğu gibi klanlar destek ekibi tarafından tespit edilip engellenmektedir. Çok uzun zamandır var olan ve deneyimlediğimiz premium puan değişim sisteminde oluşan bu yoğunluk oyuncular arasında kapanmayacak farklar oluşturmamaktadır. Siz yine de bu konu ile ilgili bir öneri oluşturmak istiyorsanız bunun daha kapsamlı olması gerekir. Sizin bahsettiğiniz öneriyi gerçekleştirmek kimin premium puan harcayıp, kimin harcamayacağına oyun karar vermediği için pek mümkün değildir.

moruk ze

Kılıç Ustası
%90 mobil oynuyorum , prem de var fakat sabahtan beri gerek bilgisayardan gerek telefondan çekebildiğim hammadde sayısı çok komik bi rakam.Hammadde pazara düştüğü gibi saniye bile olmadan çekiliyor hepsi , şikayet etsek ceza yemiyorlar?Nasıl mücadele edeceğiz sayın modum aydınlatırsanız sevinirim.

Tibelda

Emekli Görevli
Gerekli açıklamaları yukarıda yaptım. Şüphelendiğiniz hesapları destek sistemi üzerinden iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.