Pazar istek önerisi

Merhaba,

Pazarda toplu ham çekerken bir şablon oluşturup çekebiliyoruz. Fakat 1 tane köyde yeterli ham yoksa bu diğer bütün köyleri etkiliyor ve hamları çekmiyor.Bunun bir hata olduğunu düşünüyorum sonuç olarak 100 köyün 99 unda var 1 inde yoksa onu es geçip 99 unun çekilmesi lazım.

Tibelda

Emekli Görevli
Merhaba,

Pazarda toplu ham çekerken bir şablon oluşturup çekebiliyoruz. Fakat 1 tane köyde yeterli ham yoksa bu diğer bütün köyleri etkiliyor ve hamları çekmiyor.Bunun bir hata olduğunu düşünüyorum sonuç olarak 100 köyün 99 unda var 1 inde yoksa onu es geçip 99 unun çekilmesi lazım.

Yaşadığınız sorunu daha detaylı ve mümkünse görseller ekleyerek anlatabilir misiniz?

Merhaba,

Adım adım anlatayım isterseniz pazarda istek kısmında şablon oluşturuyoruz.Aşşağıdaki şablonda istek yaptığımızda mesela 1. numaralı köyümüzde 9.000 odun olduğunda direk hataya düşürüyor ve diğer köylerdende hamları çekmiyor.

Örneğin :

ODUN : 10.000 KİL : 10.000 DEMİR : 10.000

Eklentiler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15 KB · Görüntüleme: 33

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Karşılaştığınız bir hata değildir. Şablonlar toplu işlem sağladığı için ne yazık ki eksik maden olması durumunda, işlemin tamamını gerçekleştirmemektedir. İsterseniz buna dair düşüncelerinizi şablon işlevlerinin geliştirilmesi adına buradan öneri olarak sunabilirsiniz.

Oyunun geliştirilmesinde bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Tibelda

Emekli Görevli
Merhaba,

Adım adım anlatayım isterseniz pazarda istek kısmında şablon oluşturuyoruz.Aşşağıdaki şablonda istek yaptığımızda mesela 1. numaralı köyümüzde 9.000 odun olduğunda direk hataya düşürüyor ve diğer köylerdende hamları çekmiyor.

Örneğin :

ODUN : 10.000 KİL : 10.000 DEMİR : 10.000

Oyun admini konuyla ilgili hata olmadığını belirtmiştir. Konu bu nedenle öneriler bölümüne taşındı. Öneriler Hakkında şablonuna uygun olarak önerinizi yapabilirsiniz.