Pazar Durumları

Vezir001.

Ağır Atlı
Yoo ilk defa bu world görüyorum seni 1 ay dayanamazlar demiştim arkadaşlara fazla bile söylemişim :D
Doğru söylüyorsun benim meşrebim belli senin meşrebin belli. Bundan sonra meşrebine boş yap bana değil. :)

Oyunu bilmediğin çok belli, birleşme teklifi karşı taraftan geldi, sayısal üstünlük olarakta 3 katım olan klana kalkıp ismini secret yap diyemeyeceğimize göre kıtayı kapatmak adına çok mantıklı bir hamle yaptık. Çokta güzel olmuş belli gelen eleştirilerden.

Cpt. Price*

Yasaklı
Oyunu bilmediğin çok belli, birleşme teklifi karşı taraftan geldi, sayısal üstünlük olarakta 3 katım olan klana kalkıp ismini secret yap diyemeyeceğimize göre kıtayı kapatmak adına çok mantıklı bir hamle yaptık. Çokta güzel olmuş belli gelen eleştirilerden.

Sonuç olarak savaşarak kapatamayacağın için ekibinle birlikte başka bir ekibe sığıntı olarak katılıp savaştığın klanın ismiyle oyuna devam etme kararı aldın.
Oyunu kimin bilip kimin bilmediğini patladığı raporu "strateji yaptımm xDé" diye foruma atan sen belirliyorsan yandık :D
Lütfen git kendin gibi sığıntılarla muhattap ol benimle değil :D

Vezir001.

Ağır Atlı
Sonuç olarak savaşarak kapatamayacağın için ekibinle birlikte başka bir ekibe sığıntı olarak katılıp savaştığın klanın ismiyle oyuna devam etme kararı aldın.
Oyunu kimin bilip kimin bilmediğini patladığı raporu "strateji yaptımm xDé" diye foruma atan sen belirliyorsan yandık :D
Lütfen git kendin gibi sığıntılarla muhattap ol benimle değil :D

Şu tırnak içinde kullandığın gülücükten yaşın belli oldu, umarım akranını bulup dalaşırsın.

@Tibelda Arkadaş multi hesapla pre kastığını açıkça forumda beyan etmiş, bulabiliyorsanız ki ip adresinden bulunabileceğinize eminim, işlem yapmanızı rica ederim.

Yok estağfurullah, oyunsal anlamda kullandım çünkü Atakana "oyunu bilmediğin çok belli" diyecek kadar kimleri tokmakladın oyunda merak ettim sadece :D Merakımdan öğrenmek istediğim için soruyorum yani yanlış anlaşılmasın :D

Hayırdır -atakana oyunu bilmediğin belli diyecek kadar- dediğin arkadaşınız mesih ya da yenilmez armada falan mı, özel güçleri mi var? Yenilmiyor mu girdiği hiçbir worldte kimseye? Şu oyunda yıllarca oynayıp birbirine yenilmemiş kaç kişi var. Şöyle 5-10 yıllık hesabı olupta ben kimseye yenilmedim diyen adam var mı acaba. Öyle biri olsaydı şayet 50 tane ekip her worlde giriş yapmazdı bir ekip kapatıp kapatıp giderdi.

Enteresan insanlarsınız.

Tibelda

Emekli Görevli
@Tibelda Arkadaş multi hesapla pre kastığını açıkça forumda beyan etmiş, bulabiliyorsanız ki ip adresinden bulunabileceğinize eminim, işlem yapmanızı rica ederim

Oyun içi durumlarla ilgili destek sistemi üzerinden iletişime geçmelisiniz. Forum üzerinden bu tarz söylemler uygun olmadığı gibi kural ihlali bildirimi olarak da değerlendirilmemektedir.

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Şu tırnak içinde kullandığın gülücükten yaşın belli oldu, umarım akranını bulup dalaşırsın.

@Tibelda Arkadaş multi hesapla pre kastığını açıkça forumda beyan etmiş, bulabiliyorsanız ki ip adresinden bulunabileceğinize eminim, işlem yapmanızı rica ederim.

Hayırdır -atakana oyunu bilmediğin belli diyecek kadar- dediğin arkadaşınız mesih ya da yenilmez armada falan mı, özel güçleri mi var? Yenilmiyor mu girdiği hiçbir worldte kimseye? Şu oyunda yıllarca oynayıp birbirine yenilmemiş kaç kişi var. Şöyle 5-10 yıllık hesabı olupta ben kimseye yenilmedim diyen adam var mı acaba. Öyle biri olsaydı şayet 50 tane ekip her worlde giriş yapmazdı bir ekip kapatıp kapatıp giderdi.

Enteresan insanlarsınız.
Bence son çok enteresansın çünkü ben yenilmediğini veya yenilmeyeceğini iddia etmedim ki. Sadece birine oyunu bilmediğini söylemek için kişinin kendisinin bir başarısı olması gerek. Lafı çok yanlış yerlerinden anlıyorsun ve saptırıyorsun kötü bir şey dememiştim ben :D

Cpt. Price*

Yasaklı

Hahahshajsjasjadjsj bu ne diyo skdjfskd
Nerede beyan etmişim :D