Pazar Önerisi

• Konuyu başlatan DeletedUser54338
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54338

Ziyaretçi
Hammadde alım satımında tüccarlar yeri geliyo çok uzaklara gidiyo ve dönene kadar gerçekten sıkıntı çekiyorum benim bu konu için size bi önerim olacak tabiki dikkate alırsanız. Bir arkadaşla karşılıklı hammadde ticareti yaparken giden tüccar onda gelen tüccar bende kalsa ve bide tüccarların geri dönüşünü beklemesek çok güzel olmaz mı sizcede?

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Pre toplarken çok sıkıntı çekiyorum :)
Onaylansın bu öneri

DeletedUser54338

Ziyaretçi
Yani bana çok mantıklı geliyo yapılabilir bişey mesela classicde oynuyorum köy aldım tüccarların hepsini göndermiştim hammadde bana henüz yeni ulaştı şimdi benim tüccarların dönmesini bekliyorum ki aldığım köye hammadde atayım

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Aslında mantıklı değil. Sizin demek istediğiniz güzel öneri :) bunu 2 gün önce düşündüm ama sonra mantıksız olduğunu farkettim. Oyunda olsa geeçeklik payı olmalı atıyorum mızrakçının atlıya karşı iyi olması saldırının belli sürede gitmesi. Bunlar oyunu güzelleştiren gerçeklikler tabi yanında mantıksız olan şeylerde var meseka saldırının anında gerçekleşmesi. Savaş süresinin olmaması gibi. Ancak bu türr mantıksızlıklarda oyunda strateji acığı oluşturuyor.
Bu önerideki mantıksızlık krndi köylünüzün belki düşman belkimüttefik birine kaynak gönderip onun için çalışması ve bu kısır döngü gibi gerçekleşmesi mantıksızlık. Ama fazla ama az. Modlar ne düşünür bilmem ama bu kadardan birşey gelmiyecekse öneri dediğim gibi zaten aklımdaki öneriydi güzel olur