Paytak

bicfakir

Mızrakçı
Kısaca olayların gidişatı hakkında açıklamayı yapayım ayrıca klan içi köy alımları tamamen benim sorumluluğum ve yönlendirmelerim neticesinde oluyor köyü alan arkadaşlara bir şey denmesini doğru bulmuyorum bu yüzden.

Arkadaşın ordusunu kullanmasına kadar hiç bir klan organizasyonuna katılmamasının yanında:

Yaklaşık bi 10 gün öncesinde bir klan üyemiz elindeki savı destek olarak göndermesinden yarım saat sonrasına yakından direkt mislenip alındı, saldıranların total saldırı ordusu savunmasını kesemeyecek seviyedeydi, bu olay sonrasında komut paylaşımını herkese kapattık ve cadı avına başladım.

Sonrasında bir köy alımında köyüne gidilen kişinin paylaştıkları haricinde bilgi sahibi olunmaması gerekiyorken önceki olayda şüphelendiğim EFENDİ klanı üyesi kişiler yine bu op u bölgedeki diğer klan oyuncularına bildirip köyü onlara aldırtmaya çalıştılar konuşmaları alıp teyit ettim.

Son mevzu da, yalnızca önceki sw lerden ekibimizden olanlardan oluşan wp grubunda bir arkadaş 4 misi ve ordusunun SS'ini paylaşmasının ve gece köy alımına çıkma hususunda müsait olmayacağını belirtmesiyle öncesinde teyit ettiğim efendi klanı üyeleri tarafından gece direkt ona op yapılması. Grupta yeni olan tek kişi de ishaktı.

Efrani ve ishak'ın köylerinin alımından 3 4 gün öncesinden alınmasını söylemiştim arkadaşlara, velhasıl köylerinin alınması da arkadaşların gevşekliğinden gecikti aslında.

Konu bu şekilde bunun üzerinde klanımızdan kimsenin tek bir yorum dahi yapmasına gerek yok. İyi günler, iyi oyunlar.

qwert42

Baltacı
Her şeye rağmen duygusal biriyim, kamiyi atınca acaba toplamasak mı diye yazdım... Bizim yöneticiler benden daha insafsız çıktı :(

ishksmt

Kılıç Ustası
Sen bu hallere düşecek adammiydin :)
tek girdik diye haksız da olduk bir şey demiyorum abi daha insanlar zaten inanmıyorlar ne desem farklı şekilde yorumlandı ben göreceğimi gördüm başka w lerde yalnız olmadığımda tepkimi gösterebilirim ancak arkadaşlara başarılar diliyorum.