Paytak

ishksmt

Kılıç Ustası
123455.pngBu Mesajlarda köyün bana verileceğine dair söz verildiği görülüyor. Ancak köyün yeni sahibi başka klandan olan kendi arkadaşları. Kamimi patlattılar ve köyü bana salmadılar. Ben bir şey demedim ancak bunun üzerine erwl kendisi paytak klanının paytak diplomatı olduğundan az kalan kamimi tekrar kullanmak istedi. Ben de önce sinirlensem de sonra 3 kere istediği yere kamimi vurdum. Sonuç olarak ertesi gün hiçbir şey demeden arkadaşımı klandan atıp köyünü almışlar öğlen de bana saldırdılar.
Arkadaşlar bakın beni bilen bilir yıllardır kaç farklı klanda oynadım herkesle aramı iyi tutmaya çalıştım kendi ekibim bu w ye girmedi 2 kişi girdik çok da asılmadık doğruya doğru ama yine de ne denilirse yaptık klandan atıp böyle saldırmak yani yıllardır oynayan adamlara cidden yakışmıyor. Kendini küçültmeyin.

ishksmt

Kılıç Ustası
Şimdi köyü beğendiler beni klandan atıcaklar ya bahane aramaya başladılar. Diyor ki işte casus vardı klanda sensin o kesin felan :D ya kardeşim başka bahane mi bulamadın? Benim casusluk yapacak vaktim yok bir git işine.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
8klık ana köyün için ben adam bıçaklarım. Seni yine klandan atmakla iyi yapmışlar :D

erwl

Okçu
Evet klanlar tarihinde ilk defa bi klan pasif elemesi yapıyor o yüzden en kötü klan paytak klanıdır arkadaşlar :)

Konu bence yanlış yere açılmış sevgili modlar başka yere taşıyabilir misiniz acaba?

Paratoner41

Kılıç Ustası
ben de bir anekdot paylaşayım :p
buradaki tam muhabbet ne bilmiyorum ama buna çok benzemese de ben de yaptım..

adam 3k olmuş maden 20de akademiye gitmiş köyündeki asker sayısı 1k balta 200 hafif. hemen bir ayar ile adamın köyünü klandaki aktif adama aldırdım. çünkü böylesi ile uğraşılmaz...
he oynayanı da tanımasam bile oynatırım.

ulen varya 10 numara yöneticiyim kendime hayran olmadan duramıyorum.

hepinize kolay gelsins arkadaşlar :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi

adam 3k olmuş maden 20de akademiye gitmiş köyündeki asker sayısı 1k balta 200 hafif. hemen bir ayar ile adamın köyünü klandaki aktif adama aldırdım. çünkü böylesi ile uğraşılmaz...

Ben madenler 15 iken gittim ama beni toplayamadılar oyunculuk farkı :p

angry zeynep

Hafif Atlı

Bu tarz genelleme yapmak yanlış bence herkes bölgesine asker basar bölgesine göre maden yükseltir etrafı mavi ile kaplı olan adam neden asker bassın veya etrafı kırmızı olan adam neden maden bassın gibi

Bence oynamaya çalışan bi oyuncuyu oyuna adapte etmeye çalışmak yerine köyünü almakta çok yanlış bence

erwl

Okçu
Bu tarz genelleme yapmak yanlış bence herkes bölgesine asker basar bölgesine göre maden yükseltir etrafı mavi ile kaplı olan adam neden asker bassın veya etrafı kırmızı olan adam neden maden bassın gibi

Bence oynamaya çalışan bi oyuncuyu oyuna adapte etmeye çalışmak yerine köyünü almakta çok yanlış bence

Başlığı açan arkadaşımızın 16 günlük mükemmel savaş istatistiği :)

A27E0BBC-46F0-4500-8DC8-B341FB7D2CCD.jpeg

ishksmt

Kılıç Ustası
pasif olduğumu iddia edip adımı karalamaya çalışan arkadaş kendini temize çıkarmaya çalışıyor o kadar yaptığın şeyin arkasında dur bari. Kesim puanım ortada sıralamam ortada. Benden geridekiler aktifler benden az kesim puanı olanlar aktifler 7-24 evde olan ben mi pasifim? Ya ne boş adamsın. Köyü beğendim almak istedim de işte ne uzatıyorsun

ishksmt

Kılıç Ustası
Pasif elemeyi biliyorum beyler pasif olsam bu başlığı açmazdım heralde garip düşüncelere girmeyin sizin başınıza gelmedi diye de direk yöneticiyi haklı sanmayın ben de uzun süre yöneticilik yaptım. Bu işlerin nasıl olduğunu gayet iyi biliyorum. Burada madur benim gidip de adam yönetici diye onu savunmayın aklınızı başınıza alın sizin de başınıza gelebilir.

ishksmt

Kılıç Ustası
114 tepki puanım var beyler bu size zaten klanlarda eski bi oyuncu olduğumu göstermek için bile yeter bu forumu ben ilk defa kullanmıyorum. Geçmişime bakabilirsiniz beni tanımıyor olmanız benim kötü oyncu ya da pasif oyuncu olduğumu göstermez hepinizden anlayış bekliyorum böyle adamları kınamak yerine beni pasif saymayın. Anlayışınız için teşekkürler klanlar hayatınızda başarılar dilerim.

FARAZA

Markiz
114 tepki puanım var beyler bu size zaten klanlarda eski bi oyuncu olduğumu göstermek için bile yeter bu forumu ben ilk defa kullanmıyorum. Geçmişime bakabilirsiniz beni tanımıyor olmanız benim kötü oyncu ya da pasif oyuncu olduğumu göstermez hepinizden anlayış bekliyorum böyle adamları kınamak yerine beni pasif saymayın. Anlayışınız için teşekkürler klanlar hayatınızda başarılar dilerim.
Benim tepki puanım 8000 lerde ama ben yeni bir oyuncuyum ayrıca oyunda kötüyüm konuya vakıf değilim ama söyledikleriniz çok tezat burda oaln tepki puanı ile pasiflik veya eski olmanın çok da bir alakası yok saygılar.
İyi geceler cümleten