PAYTAK vs ARGO

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Perşembe vurcağımıda çok öncelerden belirlemiştim .Benim klanla ilgili şeyleri direk bana sorarsanız açık açık öğrenirsiniz yorumla uğraşma ganki:)

beowulf21

Okçu
adamlarla aynı saate operasyon yaparsak ve çöp ordu atar peşine biz mis atarsak bizde organize olmuş oluruz .D sizin gibi party ile yaptığınız gibi.
düzenli olarak karşıklı saldırılar oluyor günlük 2 tarafta fake atıo yeterince illaki bi köyde çakışma olacaktır başka şeyler var ise konuya hakim değilim :)

İnanmayacaksın ama alican benim haberim yoktu:) umrumdada degil başka klanlar ben kendi gelişimime bakarım
ondan eminim kanka ekmeğinin peşindesin :p:p:p

bicfakir

Mızrakçı
adamlarla aynı saate operasyon yaparsak ve çöp ordu atar peşine biz mis atarsak bizde organize olmuş oluruz .D sizin gibi party ile yaptığınız gibi.

Moğol savaşımızda ilk girdiğimizden sonra köylerini size anlaşmalı olarak bırakmaları, o sırada kıtamızda diğer SA olan klancıkların da sizin etkiniz altında veya değil sizin moğol toplamanıza destek olmak için bize köstek olmasıyla rahat rahat o bölgeyi anlaşmalı alımlarla toplamanız gibi şeyleri size bir takım iddialar eşliğinde sunmadık, geriye düştüğümüzde bahane olarak da sunmadık, ordularımızın muhabbeti gayet güzel gidiyor böyle mevzulara girip bozmayın. Aramızdaki savaşta sizi fakesiz mansız bıraktığımız kaç gün oldu zaten

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Moğol savaşımızda ilk girdiğimizden sonra köylerini size anlaşmalı olarak bırakmaları, o sırada kıtamızda diğer SA olan klancıkların da sizin etkiniz altında veya değil sizin moğol toplamanıza destek olmak için bize köstek olmasıyla rahat rahat o bölgeyi anlaşmalı alımlarla toplamanız gibi şeyleri size bir takım iddialar eşliğinde sunmadık, geriye düştüğümüzde bahane olarak da sunmadık, ordularımızın muhabbeti gayet güzel gidiyor böyle mevzulara girip bozmayın. Aramızdaki savaşta sizi fakesiz mansız bıraktığımız kaç gün oldu zaten

Kim kime ne bırakmış
Hoca sallama düzgün at siz arkadan vurdunuz dg ile aynı anda mis kami attınız size mi bıraktık onlara mi sadece bütün klanlara diplomasi kaldırıp arkamızdan vuranlara sav aktardık

bicfakir

Mızrakçı
Moğol savaşımızda ilk girdiğimizden sonra köylerini size anlaşmalı olarak bırakmaları, o sırada kıtamızda diğer SA olan klancıkların da sizin etkiniz altında veya değil sizin moğol toplamanıza destek olmak için bize köstek olmasıyla rahat rahat o bölgeyi anlaşmalı alımlarla toplamanız gibi şeyleri size bir takım iddialar eşliğinde sunmadık. Altını çizdim böyle oldu mu? Sallamıyorum, zaten sallamadığımı böyle mevzulara girmemek gerektiğini söylüyorum.

DeletedUser63568

Ziyaretçi
yapılan her hamlenin bir karışılığı var. Dagger 1 gecede o kadar köy vermeseydi. Siz Mogolla sa. kaldırıp 1 gecede içinizdeki boş köylerini toplamak gibi bir hamle yapmayacaktınız. Siz böyle bir hamle yapmasaydınız iddia ettiğin hamleyi de moğol yapmayacaktı. MOGOL argoya yakın bize pas vermiyor gibi bir şeyi kabul etmiyorum. Bugun siz mogola saldırmasaydınız şuan bu kıtada 3 tane sözü geçen klan olacaktı mogol belki size vurmayıp güney batıya yönelecekti mucuha sınır olacaktı. Mucuh dünyanın en büyük favorisi oldu. Siz mogolu toplamasaydınız Belki alarm w50 de hesap sil de yapmayacaktı. Gördüğünüz gibi her şey sizin başınızın altından çıkıyor :d hadi eyv iyi oyunlar :D Sonuç olarak dagger çöp.

DeletedUser63521

Ziyaretçi
Moğol u arkadan vuruyorlar düzgün oyun kalmadi ki .. dedim güvenme kimseye arkadaş .. herkes birbirini kolunu sivazlar ama sonunda kapisirlar böyle oldu şöyle oldu de r

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Bizi arkadan vurmasalar idi biz lofa azapa doğru inecek idik paytak azap bizimle beraber dedi bende güneye ineceğimi söyledim defalarca reis in bulunduğu bölgeye def attırdığımı dageri 3 gün içinde tamamen toplayıp aşağıya ineceğimi erwl denen şahıs tabi whatsaptan cevap bile yazamıyor o ayrı konu yok 48 saat 46 saat olmuş yok süre tamamen doldumu biz dagere saldırmadan saatleri ile yazdık Whatsap konuşmaları dager başkanına saldırı çıkacağımız saate kadar yazdık şimdi gelip azap paytak aynı anda mis attınız dager i kullanmak için dagere kami harcattınız dager ile siz savaşır iken yalnız biz size saldırmadık bize onca teklif geldi size pkk li diyen bi klan ile bile iş tuttunuz yüzünüz varmı bunları konuşmaya biz dik insanlarız...

DeletedUser61569

Ziyaretçi
iki klan arasında saldırmazlık anlaşması yapıldı :)
Paytak ile azap beraber klanlar zaten. Azap bizi topluyorlar yardıma gelin diye çağırınca paytak saldırmazlık istemiş. Paytak azapın içinden barbar ve sol bölgeden köy alıyor. Beraber hareket etmek yasak güya azap ile paytak alt bölgeden geleni önleme peşinde ama azapta o kabiliyet yok. 1 haftaya gg azap

DeletedUser66676

Ziyaretçi
beraber hareket etmek yasak değil
alt klan ve ya dünyayı kapatacak klana yardımcı olmak yasak

diplomatik hamle ile o olay farklı

ama ben yine de adminlerin gerekli incelemeleri tüm klanlara yaptığını sanmıyorum

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
beraber hareket etmek yasak değil
alt klan ve ya dünyayı kapatacak klana yardımcı olmak yasak

diplomatik hamle ile o olay farklı

ama ben yine de adminlerin gerekli incelemeleri tüm klanlara yaptığını sanmıyorum
Pakt olmayi onlemenin amaci beraber hareket etmeyi engellemek degilmi? Asil beraber hareket etmenin yasak olmasi lazim ki pakt mevuzusu olmasin.

Ben bir klanla beraber hareket edeyim ozaman world sonuna kadar sonra world sonunda silerim hesaplari, basindan sonuna kadar muttefik ayagina alt klanlik yapmis olmuyormu boyle?

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Pakt olmayi onlemenin amaci beraber hareket etmeyi engellemek degilmi? Asil beraber hareket etmenin yasak olmasi lazim ki pakt mevuzusu olmasin.

Ben bir klanla beraber hareket edeyim ozaman world sonuna kadar sonra world sonunda silerim hesaplari, basindan sonuna kadar muttefik ayagina alt klanlik yapmis olmuyormu boyle?

şuan beraber saldırı atılma vs yok
pakt dediğimizde 2den fazla klanın organize şekilde saldırması değil mi

yani bu konular çok gri pozisyonlar
tam nereye gideceği kestirilemiyor
adminler bakalım ne diyecekler durumlara
çünkü mayıs a soruldu oyun başında müttefiklik vs olabilir dedi . ama pakt alt klan vs olamaz dedi
işte hepsi birbirine karışıyor burda
ama tabiki her klanında ayakta kalma planı vardır o da strateji