Paytak mı? Argo mu ?

• Konuyu başlatan DeletedUser67801
  • Başlangıç tarihi

Kim Kapatır PAYTAK mu? ARGO mu?

• ARGO

Oylar: 20 69,0%
  • PAYTAK

Oylar: 9 31,0%

• Toplam oy kullanan
    29
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser67801

Ziyaretçi
Bir çok klan oyundan düştü süpriz olmadığı taktirde dünya sonunda Argo ve Paytak aile leri kalacak gibi duruyor
Peki C11 i bu iki klandan hangisi kapatır ?

erwl

Okçu
Başlık uygun olmamış bence, paytak başkanı olarak bu şekilde anket başlığı kabul etmiyorum, diğer klanların da şansı var çünkü kesinlikle.

Ne demişler güçlü klan yoktur,az alkol vardır.

O zaman herkese benden ayran :p

Bayram sen de hesabına sahip çık aga bizim klanı kamiliyorsun şu an

Dünya devam ediyor lütfen algı yaratma Ali

Argo paytak ile beraber Azap hücum anti klanları da var bu durum onlara saygısızlık olur

DeletedUser67801

Ziyaretçi
Niyetim kimseye saygısızlık yapmak degil bahsi gecen diger klanlara da dahil olmak üzere zaten leh lerine dair diger baslıklardada bir sey yazmadım dıger klanların olmaması dıger klanlara karsı aksi bı tutum olarak algılanması yahut anlasılmasını ıstemem anket sadece 2 klan arasında tercih yapılsa ne olur du.. :) forum mod. attım gorunce bu baslıgı kaldıracaktır herkese basarılar dılıyorum

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Adam sadece mesela yani demiş .
Iki klan kalsa kim kapatır demiş.. millet sanıyor herkes sildi iki klan kaldı anket açıldı..kolay gelsin herkese.

**aNoLifeq**

Yasaklı
Vakit sorunum olduğu için sadece uzaktan izleyebildiğim bir dünya..

Hucumun hesap silmesi sonucunda içerisinde sevmediğim insanlar olsa da Argo klanının kapatacağını düşünüyorum. Tabi bu durumda diplomasi de çok önemli.. Eğer Hucuma yapılan Argoya yapılırsa Argo klanı da aynı duruma düşebilir..

Zaman gösterecek, güçleri bir görelim :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.