paypal dan premium aldım

• Konuyu başlatan s3nt1n3l
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
paypal dan premium aldım sisteminiz nasıl bilimyorum ama hemenmi geciyor yoksa belirli bi süre zarfı varmı premium yansımasının simdiden tşkler

DeletedUser

Ziyaretçi
paypaldan pre almak kolay ama paypalda para olması gerekiyor:D bir site vardı 50 üye fln yapanın paypal hesabına 50 dolar yatırıodu ben 50 üye yaptım ama galiba e-postamı o heyacanla yanlış yazmışım o yüzden para gelmedi eğer paypalıma yatsaydı klan savaşlarında pre alcaktım:D

DeletedUser

Ziyaretçi
paypaldan pre almak kolay ama paypalda para olması gerekiyor:D bir site vardı 50 üye fln yapanın paypal hesabına 50 dolar yatırıodu ben 50 üye yaptım ama galiba e-postamı o heyacanla yanlış yazmışım o yüzden para gelmedi eğer paypalıma yatsaydı klan savaşlarında pre alcaktım:D

Paypalda İlla Para Olması Gerekmiyor. Oraya Kredi kartı bilgilerinizi Kayıt ettirim istediğiniz Zaman 2 Dk içinde Premium Alabiliyorsunuz...

DeletedUser

Ziyaretçi
Bi arkadaşa Hediye Alacam Dedim Aldım. Meğer Her Alışverişte Annemi Bankadan Arıyorlarmış Allahtan Oyuna Premium Aldı Dememişler =)

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok Öğrenmedi Unuttu Gitti :D Ama Premium Parasını bana Ödetti =)

DeletedUser612

Ziyaretçi
laf olsun diyemi soruyorsun bu soruları yoksa.....bişeyler öğrenelim diye foruma giriyoruz. her başlığı geyiğe çevirmeyi nasıl başarıyorsun dostum

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayır laf olsun die deil bende annemleri ikna edebilsem bende alacamda ondan

DeletedUser

Ziyaretçi
Sadece gereksiz konuştuğunu düşünen ben değilmişim bariskaplan :)

DeletedUser

Ziyaretçi
:D hem ben arkadaşa özelden dedim msn var mı oradan konuşuruz forumu fazla kirletmeyelim die

DeletedUser612

Ziyaretçi
hocam tarzını sevdim. sempatiksin, esprilisin, neşe dolusun. iyi hoş eyvallah da, yanlız hakikaten tüm başlıklara yorum yazıyorsun ve bunların çoğu da tamamen geyik amaçlı yazılar.
foruma giriyorum "aaa yeni bi mesaj gelmiş başlığa" diyorum, giriyorum başlığa ve kusura bakma ama senin gereksiz mesajlarınla karşılaşıyorum. zamanımı harcıyorsun kısaca..
alınmak yok ama biraz daha dikkatli ol lütfen

DeletedUser2721

Ziyaretçi
Ben yeni üye olduğum halde,forumu gezerken habire senin mesajları gördüm..Boşver dostum takıl,herkes söz hakkına sahiptir..Ama bir yere kadar..Abartma :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.