PAY & HANÇER VS ORGANİZE & SİYAH &ANKA

DeletedUser63067

Ziyaretçi
2 aydır doğru düzgün oynanmayan bir dünyadan pay çıkarmışsınız :) Saldırmaya cesaret edemedik dememişsiniz de saldırmadık sonunu gördü demişsiniz. 48 e girme kararı daha 47 dünyası açılmadan kararlaştırılmıştı bu dünya özellikleri beğenilmediği için. Hatta sizin yöneticilerinizden birine oyunda sizi silersekte kudret e bırakacağımızı köyleri söyledik klanla birlikte :)

Tüm ezikliğinize hatta üç kağıtlarınıza rağmen ( Klana soktuğunuz casus hesaplar , aldığınız hesaplar , hatta sohbet muhabbet edip kafaladığınız birkaç arkadaş daha var ki yazmaya gerek görmüyorum buraya :)) yinede tebrik ederim bu kadar uğraştınız vallahi biz o kadar boş vakit ayıramazdık bu oyuna acayip boş adamlarmışsınız. Ama kudret sizi siler zaten eğer onlarda bizim gibi bırakmaya karar vermezseler.. Biz bırakmaya karar vermesek 6 ay daha bizle uğraşırdınız en azından :) Neyse biz yeterince eğlendik bu dünyada bizi silebilmek adına 4 klan yek oldu 3 klan pts oldu :) Ankada mücadele eden arkadaşlarıma teşekkür ederim hakkını verdi birçoğu...

DeletedUser362

Ziyaretçi
2 aydır doğru düzgün oynanmayan bir dünyadan pay çıkarmışsınız :) Saldırmaya cesaret edemedik dememişsiniz de saldırmadık sonunu gördü demişsiniz. 48 e girme kararı daha 47 dünyası açılmadan kararlaştırılmıştı bu dünya özellikleri beğenilmediği için. Hatta sizin yöneticilerinizden birine oyunda sizi silersekte kudret e bırakacağımızı köyleri söyledik klanla birlikte :)

Tüm ezikliğinize hatta üç kağıtlarınıza rağmen ( Klana soktuğunuz casus hesaplar , aldığınız hesaplar , hatta sohbet muhabbet edip kafaladığınız birkaç arkadaş daha var ki yazmaya gerek görmüyorum buraya :)) yinede tebrik ederim bu kadar uğraştınız vallahi biz o kadar boş vakit ayıramazdık bu oyuna acayip boş adamlarmışsınız. Ama kudret sizi siler zaten eğer onlarda bizim gibi bırakmaya karar vermezseler.. Biz bırakmaya karar vermesek 6 ay daha bizle uğraşırdınız en azından :) Neyse biz yeterince eğlendik bu dünyada bizi silebilmek adına 4 klan yek oldu 3 klan pts oldu :) Ankada mücadele eden arkadaşlarıma teşekkür ederim hakkını verdi birçoğu...

Kudret klanının yek klanını silmek gibi bir Gayesi yoktur.Çünkü aramızda ne bir düşmanlık nede bir savaş söz konusudur.Çok iyi ekibler var ve hiçbir klanın hiçbir zaman garantisi yok.Burda bir oyun oynanıyor ve bir taraf kazanacak bir taraf kaybedecek.Önemli olan saygı çerçevesinde kazanan ekibin takdir edilip tebrik edilmesidir.

-Ares-

Baltacı
Kazananların stratejileri kaybedenlerin bahaneleri olur.pts girmeden de 300 köy gerideydiniz.Kimseyide kafalamadık kendileri bizle dostluk kurdular saldırılarımızdan çekindi pek çoğu bu yolla kurtulurum sandı.yek oldu dediğin klanlardan bi tane fake raporu yoktur elinde.Savaşa soktuğun siyah organize gibi klanlar için biz hiç itiraz etmedik gördün mü bahane olarak sunduğumuzu.w48 de başarılar emek veren ankadaki arkadaşların eline sağlık.Boş konuşan damperli hariç o sadece konuşuyo icraati yok :D

Bu rezil kendi oyuncularına hesap devrettim yetki bıraktım diyip nick değişti profile bayan fotoğrafı falan koydu.Yenilginin sorumluluğunu alamayacak kadar vasıfsızsın.Diplomasi konusunda da beceriksizmişsin demek ki müttefiğin sana savaş açmış.Neden bize maal ediyorsun saflığını :) bütün oyuncuların mesaj atıp bize geçmek istiyor sana hakaretler savuruyor.Özeleştiri yap belki 48 de senden bişeyler olur.

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Ah cengiz ah :) hala boş vaatlerle kendini avutuyon sağlam bir tane opunuz var aldığınız köy sayısı 1 ultraaslandan sadece benim sizden aldığım köy 150 yi geçti. Boş beleş köy alsak kesimde 1. Olmazdım. Bahanelerinin ardına saklanacağına bence efendilik gösterip tebrik etmen lazımdı. Ama zaten gerekte yok sizin klanda çoğu kişi tebrik etti. Bende onurlu davranışlarından dolayı onları tebrik ediyorum.

Kudreti pek diline doladığına göre onlardanda bi acın var sanırım :) merak etme kudret klanındaki dostlarımız senin kendi klanındaki arkadaşlığından daha samimi ve dürüst.

Kendi klanını toplayıp sıralamaya giren ve o puanla övünen birine anlatacak sözümüz yok ;)

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Hocam kendinle ne kadar çok çelişmişsin ya,hem ben sinirleniyor muyum bakın diyorsun pay ekibinin sinirlendiğini,agresifleştiğini düşünüp,hem de atarlı atarlı sizi sileceğiz,bitireceğiz 1 ay ömrünüz kaldı diyorsun,üstüne üstlük rakibinin çok pohpohlandığını söylüyorsun tamam hadi diyelim ki öyle ama sende rakibini çok küçük görüyorsun,saygı duymuyorsun,önce bir kendine bak derim,şu 1 aya da amma takmışsın,her mesajında dile getirmişsin yap da görelim tebrik edelim seni.

1 ay kaldı demesi w 48 içinmiş :)

DeletedUser57757

Ziyaretçi
1 Ay kaldi derken PAY klani icin söylemisti 1 ay icindede klan ismini pay iken YEK yaptik. teknik olarak eleman hakli :)

Lütfen karistirma Celal...

DeletedUser59592

Ziyaretçi
W48 de başarılar dileriz:) gerçekten oyunun hakkını veren diğer klandaşlarınada teşekkür ederiz

DeletedUser67213

Ziyaretçi
Ağla begonvil ağla burdan geliyormuş demek ki.Bakamadık ki foruma uzun zamandır cengiz abimiz ağlıyormuş burda.Öyle klan arkadaşlarını toplayıp profilden millete saldirarak savaş kazanılmadigini gordük:)

DeletedUser25590

Ziyaretçi
ne olmuş burada :D ne yazmışsınız bi gireyim dedim iyiki foruma bilseydim önceden şenlik varmış girerdim :D