pay 2 win karşıtı klanlar ?

• Konuyu başlatan DeletedUser62246
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62246

Ziyaretçi
pay 2 win yani para ile kazanılıamacayacak dünyaları özlüyoruz her w ye özel bir iki klan giriyor ve ne var ne yok basıyolar preyi 2 günde gelişip world ü egale ediyorlar bir tane normal açılıyorsa bir tanede pay 2 win karşıtı server açılmalı

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Şahsen ben de P2W oyundan memnun değilim. Ancak şirket politikasına maalesef bizlerin direk bir müdahalesi olmuyor. Aldığımız geri bildirimleri şirkete iletiyoruz ancak bu durumun değişeceğini de açıkcası düşünmüyorum.

Şirket harici elimizden geldikçe klasik dünya açmaya çalışıyoruz. Duyuruları takip ederek bu dünyalarda oynayabilirsiniz.

myw**

Dük
Şahsen ben de P2W oyundan memnun değilim. Ancak şirket politikasına maalesef bizlerin direk bir müdahalesi olmuyor. Aldığımız geri bildirimleri şirkete iletiyoruz ancak bu durumun değişeceğini de açıkcası düşünmüyorum.

Şirket harici elimizden geldikçe klasik dünya açmaya çalışıyoruz. Duyuruları takip ederek bu dünyalarda oynayabilirsiniz.

İnsiyatif alıp normal dünyalardan hızlı clasicten yavaş bir dünya açsana oyunculara . Dünya özellikleri classic gibi olmalı . Belli aralıklarla bu tarz dünyalar kurulmalı. Oyun iyice farklı bir şeye evrildi . Bu nasıl bir şirket planlaması anlamak güç , oyuncu kaybettiği halde kazanmak adına da bir şey yapmıyor . Üniversite getirmiş şimdide. Ham atılcakmış , seviye yükselicekmiş de dünya kapanacakmış. Ne yapacaklarını şaşırdılar. Bu değişik fikirler kimden çıkıyor şu işler için kafa patlatmışlar . Açılan clasicler de kimseyi artık sarmıyor zaten sende farkındasındır. Bu insanlara gözetleme kulesi , üniversite , premium gibi sonradan eklenen özelliklerin olmadığı. Ama classic kadar hızlı olmayan bir dünya ayarlayabiliryorsan güzel olur. Bu işin oluru yok ise clasiğide boşver kendinede yük ediyorsun zaten classic açılmasa neden açılmadı diye buralarda yaygara kopacak günler geride kaldı. Zaten 1 ayda biten fiyasko dünyalar haline geldi.İnsanları oyuna kazandırmaktan ziyade sıkılıp bırakmasına vesile oluyor.

DeletedUser62246

Ziyaretçi
Premium değişimi olmayan dünya açılması oyuncu tutmskta işe yarar,3dünyada bir açarsınız ve parada kaybetmez şirket

DeletedUser66111

Ziyaretçi
Benzer bir başlık açma arzusu içerisindeyken burayı gördüm. Belki oyunculuğum veya premium ticaretim çok şaşalı değil, günlük hayatımdan çokça zaman ayırmıyorum ama uzun zamandır bu oyunun takipçisi ve oyuncusuyum. Çok güzel insanlar tanıdım, savaşlar verdim, sohbet ettim ve tüm bunlardan keyif aldım. Lakin son senelerde öne çıkan bazı özellikler ve hile hurdalar sebebiyle oyun gözümde neredeyse bitme noktasına geldi. "Sen şunu yaptın ben yapmadım, Ahmet öyle dedi ama Ali bunu yapıyor, modlar şunu tanıyor bizi sallamıyor" gibi muhabbetlerin aslı astarını bilmediğim ve biraz da boş gördüğümden onlara değinmeyeceğim.

Oyuncu profili ve oyun özelliklerine dair bazı değişikliklerle birlikte yaptırımlar gelmediği sürece oyuna devam etme gibi bir arzum yok. Herkes kendinden mesul, herkesin zevki değişik olabilir tabi ama sırf arkadaş hatırına oynamak da istemiyorum artık. Yoksa dünyayı kapatsam ne olacak? Milyon tane köy alınca madalya mı verecekler? Dolayısıyla yakın zamanda bir oyuncu kaybedeceksiniz, eminim ki devamı da gelecektir. En azından ben, arkadaşlardan kopmamak adına sohbetimi farklı platform ve uygulamalarda devam ettireceğim. Devran böyle devam ettiği sürece klanlar dışında başka oyunların çatısı altında buluşmaya özen göstereceğim.