PatientKillerS ( PK! )

• Konuyu başlatan Z3L3NG4
  • Başlangıç tarihi

Bengam

Ağır Atlı
dünya başlamadan savaş davetimi olur yav. :D daha neler göreceğim :D bölgesi belli mi PK nın

DeletedUser46803

Ziyaretçi
savaşmak istiyosaydın kuzeydoğuya gelseydin keşke. güneybatı bizden en uzağa geçmissin savaşırız diyosun :)

DeletedUser41547

Ziyaretçi
Bizi bilen biliyor kardeşim sen oyunda aktif değilmişsin bilmiyorsan :D

3 klan ortak op yapıp 30 tanecik köy alıyordu 4-5 ay böyle oynadık biz uyku nedir bilmedik . Sizin 2 senede oynadıgınız oyunu 5 ayda oynadık biz thumbup

DeletedUser53338

Ziyaretçi
tolgacım nasıl görmezssin ya bizi evvelinden anlatayımmı dehşet vardı ben orada nailerda ile ters düştüm orada müttük klanın ismi vahşetti klanı bıraktım alınteri klanını kurdum ve dehşetin bir klnındada benim dostum vardu tural nicki ismet kardeşim biri hesabına girip klanı dağıtmıştı flan o ararlar bizde yeniçeri ekibiyle yolları birleştirip pk! klanlarını kurduk ve arkadaşların dediği gibi bir tarafta dehşet diğer tarafta maske eşkiya flan sonra maske ismini hatırlamadığım bir klanla birleşti sonra aşşağıdan elit klanıyla birleşip ant klanlarını kurdular flan yani anlayacağınız klanımızın 4 trafıda düşmandı ve her yerden saldırı geliyordu ama belki 100 orduda anca 1 köy alıyorlardı biz ise 10 orduda 1 köy alıyorduk taki biz erken final yapıp hesapları silene kadar

DeletedUser41547

Ziyaretçi
eskiyayla aramızda Macera klanı sınır çiziodu . Bi ben vardım eskiyayla sınırda . o 200 koy topladıklarınız sızın uyelerinizde bize geçtiler bizde kabul ettik . ama adamlar mıs arası yapmayı daha bilmiomus o ayrı konu :D takılmayız böyle şeylere biz canları sagolsun dostluk ıcın oynuoruz bız bu oyunu .

Sizle sınırı olan tek bendım ve sızden 4 köy aldım siz alamadınız benden yaklask 1 ayda . İstatistık eee ? thumbup

DeletedUser44118

Ziyaretçi
istatistik ortadadaydık 200e 5 mi 10 mu ne :) umarım bu worldde bizle sınır olana kadar ezilmezsiniz :) umarım okadar büyürsünüzde sen sınırı tutarsın ihtimal vermiyorum ama :)