PatientKillerS ( PK! )

• Konuyu başlatan Z3L3NG4
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
W22 de tüm dünyayı karşısına alıp kafa tutan ve de taraflı tarafsız bir çok ekibin beğenisini kazanan PatientKillerS ekibi w25 te yerini alacaktır...

Farmville kasmaya değil...
Her zamanki gibi savaşmayı öğretmeye geliyoruz...

Rakiplerimize w25 te başarılar dileriz...

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar :)

Dipnot : w22 de PK! diye bir klan görmedim hele ki oyunun başından beri :) başka dünya olmasın oo :)

DeletedUser44118

Ziyaretçi
W22de savaş istatistiğimiz 200e 5-10 flndı pk ile ama yinede hayırlısı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende w22 de seni görmedim dostum ama w22 ye giren herkes beni az çok tanır.

ZelenqDorTTisBack

DeletedUser

Ziyaretçi
inan şuan tw stats dan w22 deki arşive bakıyorum ismini tarattım eskiye dair birşey de yok :) w22 de oyunun başından beri vardım ama şuan hala oynuyorum :) başka dünya açılmış olmayasın o klanı :)

ha varsa dikkat etmemişdim :)

gerçi bütün dünyaya kafa tutmanızı anlamadım hangi bölgede idiniz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
inan şuan tw stats dan w22 deki arşive bakıyorum ismini tarattım eskiye dair birşey de yok :) w22 de oyunun başından beri vardım ama şuan hala oynuyorum :) başka dünya açılmış olmayasın o klanı :)

ha varsa dikkat etmemişdim :)

gerçi bütün dünyaya kafa tutmanızı anlamadım hangi bölgede idiniz :)

Merkezdeydik dostum uzun bir süre exp - ant - eşkiya 3 lüsüyle aynı anda savaştık. dehşet - maske vs. saymıyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Merkezdeydik dostum uzun bir süre exp - ant - eşkiya 3 lüsüyle aynı anda savaştık. dehşet - maske vs. saymıyorum :)

alla alla nedense bütün haritayı bayağı taratırdım kaç ay kaldınız o dünya da ? ben afak klanın da idim o yüzden yani merak ettim bize savaş daveti gelmedi de :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bak ozaman tamam exp klanına katıldığını baştan söyleseydin keşke şu kurduğun klan adını hatırlamıyorum :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bak ozaman tamam exp klanına katıldığını baştan söyleseydin keşke şu kurduğun klan adını hatırlamıyorum :D

exp klanında çok durmadım :) asıl oyunu pk da oynadık :) ama denk gelememişsin demekki :) aslında saldıran savunan sıralamasında açık ara da liderdik ama :D

DeletedUser

Ziyaretçi
:) Evet kötü yönetiminizden kaçıp bizim dostluk ortamımıza gelen arkadaşların köylerini toplamıştınız. İyi oyuncularsınız :)

Bunu gerçekten düşünüp hissettiğin için mi söyledin yoksa norveçlinin söylediğine karşılık bir şeyler söyleme ve bozma ihtiyacı hissederek mi söyledin =)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bunu gerçekten düşünüp hissettiğin için mi söyledin yoksa norveçlinin söylediğine karşılık bir şeyler söyleme ve bozma ihtiyacı hissederek mi söyledin =)

:) Bozmama gerek yok bizim kendi ekibimizden hiçbir oyuncunun köyünü dahi alamadığınızı siz zaten biliyorsunuz. Katil klanının sizden ayrılış hikayeside malum ortada. Norveçlibalıkçı sizin oyuncularınızı PK! klanı olarak sayıp 200 e 5 gibi birşeyi ne amaçla yazıyorsa bende haklı bir şekilde doğru olanı yazdım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ayrılış hikayemizde bizim haksız olduğumuz bir yan yoktu... Hatta size geçen ve köylerini aldığımız bir çok arkadaşla konuşmaya devam ettim.. Bir çoğuda arkadaş b.kuna mecbur satıcı gözükmemek için takip ettiğini o zaman ifade etmişti.. Norveçlinin ise size geçen oyuncularla , PK'nın kendi kadrosundaki oyuncularının ayrımını yapmamış olması yanlış olmuş... Bizler o 200 e 5 lik köy alım olaylarında sadece bizden çıkıp sizlere geçen oyuncuları hedef almıştık ve sizden hiçbir oyuncuyu bize saldırmadığı sürece vurmadık..

Mevcut durumda norveçli teoride doğru (Köyler alınırken oyuncular PK'daydı) , pratikte yanlış ( alınan hiçbir köy normalde PK oyuncusu olan kişilerin değildi..) bir şey yazmıştır..
Keza aynı şekilde sende adamlardan dinlediğin kadarıyla doğru olduğunu düşündüğün , ama gerçekte yanlış bir olan bir şey yazdın.. Senin EŞKİYA yönetimiyle ilgili söylediğin şey haklı bir şekilde doğru olanı yazdım diyebileceğin bir durum değil... Eğer düşündüğün gibi bir durum olsaydı w22'de EŞKİYA'nın başındaki kişi olarak w25 kayıtlarında KATİL klanı kurucusu haramrii'den aşağıdaki mesajı almazdım.. İnsan arkadaşına(salvadora) o kadar haksızlık yapanların başını çektiğini düşündüğü kişiye bu mesajı çekmez.. Arkadaşlar haklı da olsa haksızda olsa dostlarının yanında durmak istediler ve bizde bu duruma saygı gösterdik.. Salvador hariç kimseyle herhangi bir tatsız münakaşa yaşanmadı..

haramrii 05.09. tarihinde saat 15:21
nart nasılsın iyimisin :) seni gördügüme sevindim

NaRTsOsRiKuA 05.09. tarihinde saat 19:21
cevap yazmayı unutmuşum ya =) iyi hamdolsun seni sormalı =) her dünyaya giriyorsunuz bakıyorumda , bizden hızlı dünya değiştiriyorsunuz =) Bende seni gördüğüme sevindim =) bu sefer kuzeydoguda başlamayın ama hehe =) sonra iyi insanlar birbirini üzüyorlar =)

haramrii 05.09. tarihinde saat 19:34
:)) haklısın reis biliyorsun senı ve eskıya klanını severım bende sizin girdiginiz bölgeye girmek istemiyorum

bu sefer farklı girecez 1 hafta sonra yenı başlangıç yapacaz göbekte oynamak zor oluyor

ama her turlu dostum eskıya klanı savaşmadım savaşmayacam sonuçta eskı oyuncusuyum

Sonuç olarak etki-tepki meselesi yüzünden norveçlinin bu konudaki yanlışı seninkine kıyasla fazla.. Senin söylediklerinde yanlış onunkilerde.. Ben arkadaşımın ayrım yapmamış olmasına ve PK klanı üzerinde olumsuz bir intiba bırakılmasına sebep açacak yorumları için kusura bakmamanı rica ediyorum ... Okuyan arkadaşlarında bu durumu dikkate almamalarını rica ediyorum...

DeletedUser

Ziyaretçi
Açıklamandan dolayı teşekkür ediyorum. Tespitlerinde katılıyorum ve haklı buluyorum. Ama elimdeki cümlelerle o cevabı verebilirdim ancak doğruluğunun veya yanlışlığının yeri ayrı. Konuya hakimiyetim duyduklarım ve okuduklarım kadardır. Bizim o bölgedeki dik duruşumuz karşısında böyle birşey duymak rahatsız ediciydi. Bende sizi rahatsız ettim kusura bakmayın.

DeletedUser44118

Ziyaretçi
Nart gömdü bizi :D ya böle algılayıncada 4 tarafınız düşmanla çevrili olmuo eşkiya ile savaşmamış oluyorsunuz :)

DeletedUser53161

Ziyaretçi
Savaşmak yada savaşmamak işte bütün mesele bu
-dengesizbilir