PATİENTKİLLERS

Loose CannoN

Mızrakçı
World açıldıktan 1 hafta sonra başladık oyuna 20-30 kişilik kemik kadromuzla.Zaten toplamda 1,5 klanız :). Aslında klan tanıtımını bugüne kadar yapmadık. Çünkü kendimizi savaşlarla tanıtmak istedik. Bunda şu ana kadar da başarılı olduk. En azından bundan sonrası için kendimizi tanıtalım. Savaş istatistiklerine bakanlar zaten varlığımızı farketmiştir. En azından Haritalarda ve dünya analizlerinde varlığımızı farkederseniz diye açıyoruz bu konuyu..

Tüm ekiplere başarılar..

DeletedUser64553

Ziyaretçi
Biz bu oyunun hakkını veren nadir kalanlardanızdır. Bizi bilen bilir kendimizi övmeyi sevmeyiz. Düşmana cevabımızı yediğimiz oplarla (aslında yemediğimiz oplarla), yaptigimiz oplarla cevap veririz. Her dunyada haritanin dört bir yani kırmızı oynarken ilk defa Gassal isimli tek bir klanla pasif mod da savaş veriyoruz. Bastada dediğim gibi bizler oyunun hakkını veren insanlarız bizde köy demek namus demek. Bizi sevmeyen kisileri, ismimizi lekelemeye çalışan kisiler e bilin ki eski dünyalarda oyunculuk dersi vermisizdir. W50 de iddaa miz yok. Bu oyun bizim 10 yıllık dostluğumuz u korumak için zaman gecirdigimuz bir uygulamadan baska birsey degil. Tek amacimiz, eğlencemiz düşmana korku dosta güven vermek. W50 de iddaası olan tüm klanlara başarılar dileriz :)

DeletedUser68273

Ziyaretçi
bu klan bana hep 300 spartalıyı andırmıştır az sayı ile büyük işler başarmaktır PK klanları yaklaşık 6 senedir yer alıyorum küçük ve güzel bir aile olmayı başardığımızı hissetirmiştir.

Biz bu oyunun hakkını veren nadir kalanlardanızdır. Bizi bilen bilir kendimizi övmeyi sevmeyiz. Düşmana cevabımızı yediğimiz oplarla (aslında yemediğimiz oplarla), yaptigimiz oplarla cevap veririz. Her dunyada haritanin dört bir yani kırmızı oynarken ilk defa Gassal isimli tek bir klanla pasif mod da savaş veriyoruz. Bastada dediğim gibi bizler oyunun hakkını veren insanlarız bizde köy demek namus demek. Bizi sevmeyen kisileri, ismimizi lekelemeye çalışan kisiler e bilin ki eski dünyalarda oyunculuk dersi vermisizdir. W50 de iddaa miz yok. Bu oyun bizim 10 yıllık dostluğumuz u korumak için zaman gecirdigimuz bir uygulamadan baska birsey degil. Tek amacimiz, eğlencemiz düşmana korku dosta güven vermek. W50 de iddaası olan tüm klanlara başarılar dileriz :)

Eski hesabın ban mı yedi Türkay?

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Büyük aile klanlarına dikkat edin
öyle az öz olmaz
Almanyanın Avusturya işgali izlemeni tavsiye ederim
Almanya tank var iken Avusturya nın bisikletli ordusu vardı
Yani karşıda güclü klanlar tanklar var bisikletle az adamla olmaz.
Efsaneler hikayeler de olur. Gercekleri burda

DeletedUser64340

Ziyaretçi
Büyük aile klanlarına dikkat edin
öyle az öz olmaz
Almanyanın Avusturya işgali izlemeni tavsiye ederim
Almanya tank var iken Avusturya nın bisikletli ordusu vardı
Yani karşıda güclü klanlar tanklar var bisikletle az adamla olmaz.
Efsaneler hikayeler de olur. Gercekleri burda

yeni bir titan klanı teklifi mi bu ğstad ¿

DeletedUser67540

Ziyaretçi
Eski dünyadan tanırım klanınızı w25 ten güzel oyuncularınız var

Tabi biz w25 te silip gittigimizde sizde ban yemeseydiniz büyük ihtimal dünyayı kapatan klan olacaktınız ayreten size dargınım ben bize yaptıgınız videoda benim ismim geçmemiş o konuda dargınım

Ama ekip olarak az kisiden olusuyorsunuz bunun sıkıntısını inş cekmezsiniz

W25 te tek delikanlı düsman olarak aklımda kalacak kisilerden birisiniz

Başarılar

Loose CannoN

Mızrakçı
Eski dünyadan tanırım klanınızı w25 ten güzel oyuncularınız var

Tabi biz w25 te silip gittigimizde sizde ban yemeseydiniz büyük ihtimal dünyayı kapatan klan olacaktınız ayreten size dargınım ben bize yaptıgınız videoda benim ismim geçmemiş o konuda dargınım

Ama ekip olarak az kisiden olusuyorsunuz bunun sıkıntısını inş cekmezsiniz

W25 te tek delikanlı düsman olarak aklımda kalacak kisilerden birisiniz

Başarılar

Sağolasınız güzel dilekleriniz için :)