PASA

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

niddaayiz

Kılıç Ustası
PASA klanlari olarak oynama karari almis bulunmaktayiz.

Kitamiz KuzeyBati bölgesidir.

W66 hayirli olsun. Tum klanlara basarilar dileriz.

niddaayiz

Kılıç Ustası
Arkadaşlar hata ile yanlış bölge ismi vermişim. Tüm klanlar ahalisinden özür dilerim. Kitamiz kuzey dogudur.
Diplomatimiz olan Paşa Serkan'in vefat haberinden ötürü tüm kadro olarak giriş yapamıyoruz. 3 klan olarak elimizden geldiğince yolumuza devam edeceğiz.

Tüm klanlara başarılar diliyorum.

YALNIZBARON

Yasaklı
Arkadaşlar hata ile yanlış bölge ismi vermişim. Tüm klanlar ahalisinden özür dilerim. Kitamiz kuzey dogudur.
Diplomatimiz olan Paşa Serkan'in vefat haberinden ötürü tüm kadro olarak giriş yapamıyoruz. 3 klan olarak elimizden geldiğince yolumuza devam edeceğiz.

Tüm klanlara başarılar diliyorum.

Allah rahmet eylesin ziya abi.

LİVA*

Kılıç Ustası
Serkan abii, nur içinde yatsın.. Hiç anlaşamadık.. Çok üzüldüm abi mekanın cennet olsun...

niddaayiz

Kılıç Ustası
Dunya basinda sizlerinde bildigi gibi bazi talihsizliklerden dolayi ekibimizle giremedik ve verilen sözlerden öturu kita merkezinde oynama karari almistik. Referansli olarak gelen bir ekibin truva atmasi ile birlikte, Pasa isminin zarar görmemesi icin, hicbir klan ile aktif bir savasa girmeden; Pasa ismi olarak w66 dan cekilme karari almis bulunmaktayiz. Sade ve sadece isim olarak cekilmekteyiz. Bizle mevcut gelen kardeslerimiz ve ben bölgemizdeki kalitesine guvendigimiz bir klana katilarak oynumuza devam edecegiz.

TUM KLANLAR AHALISINE DUYRULUR..

Forum moderatörlerinden basligin kilitlenmesini rica ediyoruz

Saygilarimizla Pasa ailesi adina niddaayiz

Margaret

Emekli Görevli
Konu isteğin üzerine kilitlenmiştir. Bundan sonrasında başarılar diliyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.