PARS, tebrik ediyor.

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Sevgili dostlar, PARS klanı olarak, önce bizi yenen SQG klanını tebrik ediyor, daha sonra dünyayı kapatacağını öngördüğümüz Maydanoz klanını canı gönülden kutluyoruz.

Dostumuz ESL klanindan daha dişli bir direniş beklerdik. Onların da tabiki eline sağlık.

Bu dünyada hüküm ile savasamadik ona canımız sıkkın. Bı salmadiniz be kardeşim. :)

SQG klanını da bir sonraki klasige, savaşmak için, dostça davet ediyoruz. Bu sefer az kişi olmayacağız. Yenilen pehlivan güreşe doymazmış size de doyumsuzlugu tattırmak istiyoruz.

Herkese teşekkür ederiz

ChrisJ

Yasaklı
Sevgili dostlar, PARS klanı olarak, önce bizi yenen SQG klanını tebrik ediyor, daha sonra dünyayı kapatacağını öngördüğümüz Maydanoz klanını canı gönülden kutluyoruz.

Dostumuz ESL klanindan daha dişli bir direniş beklerdik. Onların da tabiki eline sağlık.

Bu dünyada hüküm ile savasamadik ona canımız sıkkın. Bı salmadiniz be kardeşim. :)

SQG klanını da bir sonraki klasige, savaşmak için, dostça davet ediyoruz. Bu sefer az kişi olmayacağız. Yenilen pehlivan güreşe doymazmış size de doyumsuzlugu tattırmak istiyoruz.

Herkese teşekkür ederiz
Hüküm klanı olarak sizi tebrik ediyoruz. Artık birbirimize laf sokmak yerine daha düzgün ve dürüstçe konuşmaya herkesi davet ediyorum laf sokarak bir yere varılmaz kendim içinde geçerli :))) iyi oyunlar bir dahaki klasikte buluşmak üzere :)

GlockBey

Acemi
Artık birisi hüküm klanına oyunun bittiğini söyleyebilir mi? Hala boşalttığımız köylere salça oluyorlar, bu kadar köy toplamayı seviyordunuz madem dünyada oyuncular aktifken toplasaydınız beyler.

ChrisJ

Yasaklı
Artık birisi hüküm klanına oyunun bittiğini söyleyebilir mi? Hala boşalttığımız köylere salça oluyorlar, bu kadar köy toplamayı seviyordunuz madem dünyada oyuncular aktifken toplasaydınız beyler.

Biz köy toplamak icin değil 90s toplamak icin oynuyoruz zaten kendal biliyordu bizim 90s vuracağımızı esl bittikten sonra siz 90s indiniz mesele o başka bişey değil yani

YaKaan03

Acemi

Herkese teşekkür ederiz
Güzel savaş oldu iyi direnç gösterdiniz elinize sağlık tebrikler

HydRaJr

Kılıç Ustası
estergom hariç hepinizin elinize sağlık , onun barbar toplamaktan başka bi vasfı yok zaten eheueheu. gelir alta şimdi :D bidaha ki klasiğe aynı paktı bekliyorum bende karşımda iyi forumlar..

PARS Estergon

Ağır Atlı
Maydonozu tebrik ediyorum. Bir sonra ki klasikte görüşmek üzere, 50 kişilik az ve öz ekip olarak iyi iş çıkardığımızı düşünüyorum.

Cyroburn*

Ağır Atlı
Ben PARS ekibini ciddi anlamda tebrik ediyorum. Sayı olarak en az kişi sayısına sahip olan klandı fakat güzel savaştı bence. SQUID karşısında daha iyi performans beklerdim oraya kadar iyi geldiler güzel aşama kaydettiler ama sonra biraz erken ve hızlı düştüler. Bunun sebebi her ne kadar az kişi sayısı, mis limiti ve savunma açığı olsa da biraz daha dayanmalarını beklerdim. Yinede tebrik ve güzel yorumları için teşekkür ediyorum :)

KONG73

Milis
düsmanin da merti olmasi gerekir..
dürust bir sekilde savastigi icin PARS klanini tebrik ederimm...

Pars klanı olarak sözlü tarihimizin nesilden nesle aktarılacak şanlı destanıyla bu klasiğe veda ediyor, kazananları tebrik ediyoruz. İşte huzurlarınızda;

Pars Klasik 16 Saga'sı

Klasik dünyada bir araya geldi Pars yiğitleri,
Aktifinden pasifine, yedisinden yetmişine.
Gâhi mesaide, gâhi dersinde, yahut trafikte
Whatsapp grubunda hoş sohbeti esirgemedi hiç birbirine.

Kankoksun dedi arkadaşlar vakit kükreme vakti!
boynuz2 şâh-ı merdan misali düşmanı yere serdi.
Liberte, egalite, fraternite diye seslendi gens d'armes,
Bu çığlığa kulak veren shnell, vanyorkk ve Sabo61'di.

ReturnbackTote yıktı düşmanın korku kalelerini,
kraltero gördü bunu, parlattı arslan yelelerini,
dreamliner, yigitefeshn ve Maske güneye doğru yerleşende,
Çıkarttı hasım sahte maskelerini...

Gece gündüz dövüştü şanlı yiğitler Legacy'yle,
Her biri mirasyedi, güçleri yeter mi? Bu gelen Pars'ın delileri!
Göğüsleyemediler kamileri , kalanlarsa hesap sildirdi,
Pars inletti göğü ve yeri, şimdi dünyanın ortasıdır cenk yeri.

Haydi Parsım vakit yine kükreme vakti, av vakti,
Yedi düvel bizim buralara geldi, kuvvet ver bize ya rabbi!
Son mızraklımıza dek dalgalanacak bu sancak
Kazansak da kaybetsek de, bu pakt başka klasikleri inşallah kapatacak!

Pir Sultan Pandemix

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Kalemine sağlık Onur abi. Amaç eğlenmekti, işte eğlence. Her bir kardeşimiz sayesinde, süper bir surecti. Sen de bu jestinle ayrı süpersin. :cool: