Pars - Star Trek Savaşı

CokSevdimAbi

Yasaklı
Ağlayan mı ağlatan taraftamıyız iyi bir düşün istersen kendi ekibindeki adamlar bile senden haz etmiyorlar. Klanım dediğin yerde ismin bile geçmiyor artık.
Çok boş laf ediyorsun aslı astarı olmayan şeyleri gelip atma işine bak istersen laf atmayla olmaz bu iş oyna biraz oynayamiyorsan ben seni oynatım :))

PARS Estergon

Ağır Atlı
Çok boş laf ediyorsun aslı astarı olmayan şeyleri gelip atma işine bak istersen laf atmayla olmaz bu iş oyna biraz oynayamiyorsan ben seni oynatım :))
Pasif ve hesap silenlerin kamilerini kullanınca bakıyorum da sana bir cesaret bir öz güven gelmiş, fazla açılma tayfun boğarlar adamı. :D
Profile başka ismi yazdırıp oyunu bırakıyorum ayakları yapıp ittifak peşinde olmaya benzemez. Sen diğer adamları dinle fazla açılma, anladın sen onu ;)

Astı astarı olmayan şeyler diyorsun ya beni benden alıyorsun o klanındaki yaşı büyük arkadaşlara yazık senin gibi birisiyle yola çıkmışlar.

*BloW

Okçu
Bu yenilenlerin hepsi bu çocuk gibi kendini en iyisi sanıp bi bahane bulmaya alışmışlar biz yeniliyoz ama şu şu yüzünden diye :) her rakibimiz bu oyunun en iyisi ama hepsi şu anda klanlar uygulamasını silip rahat rahat uyuyolar oynucak köyleri kalmadı. Enes senden ricam bu çocuğun sıkıntılarına kısa zamanda son ver çok sevdiği için beyni kalmamış garibimin ne konuşacağını kestiremiyo

300 Sparta

Mızrakçı
Bu yenilenlerin hepsi bu çocuk gibi kendini en iyisi sanıp bi bahane bulmaya alışmışlar biz yeniliyoz ama şu şu yüzünden diye :) her rakibimiz bu oyunun en iyisi ama hepsi şu anda klanlar uygulamasını silip rahat rahat uyuyolar oynucak köyleri kalmadı. Enes senden ricam bu çocuğun sıkıntılarına kısa zamanda son ver çok sevdiği için beyni kalmamış garibimin ne konuşacağını kestiremiyo

Kesinlikle katılıyore

enes pimi çekmiyor ama sefa ;₺
Az daha uğraşayım diyor maksat zevk almak :))))

Nuri66

Yasaklı
Ben tayfuna ayıkamadım horoz gıbı ısıme bakıorum dıorum tavuk gıbı icraatların bakıcı alıp toplamayı babamın ogluda yapar vura vura sildircen sonra koc gıbi topluycan babamın ogluda bakıcı alıp sadakat dusurup koy alır.

Zenci 61

Mızrakçı
Senin ne olacak görelim bu kadar konuşmayı da agladiginiz belli olmasın Enes kendi kendine gelin güvey oluyorsunuz nasıl bı kafa yapısı şaşırıyorum maşallah :)) bak biz agliyormuyuz horoz gibi işimize bakıyoruz ama siz çok konusuyorsunuz
şşşit horoz tüylerin mi yolundu sesin çıkmıyor. erken öten horozu mu kestiler yoksa