PARS - SQG SAVAŞI

PARS Estergon

Ağır Atlı
ESL-90S-PARS-VVA toplamda 4 klan nereden baksan 250-300 üyesiyle 100 kişilik LEGACY ile savaşırken neredeydi bu düşünce tarzı? :D
Diplomasimiz neyse öyle oynadık. Sessiz klanin yöneticisi gibi legacy sqg yenerse oraya girecekler diye beklemedik veya savaşırken klana biz silinecegiz diyip diplomasi yapan sqg klani gibi düşman ile anlaşıp muttefikimizi vurmadık. Böyle devam eder. Strateji adı altında diplomasik oynaklik yapmıyoruz.
Legacy alt klani multilerden oluşuyor diyordu legacy oyuncusu bize vururken o hesaplarla izleyecek miydik? Lütfen yorum yapmak için yazmayın.

Gomtan35

Yasaklı
Diplomasimiz neyse öyle oynadık. Sessiz klanin yöneticisi gibi legacy sqg yenerse oraya girecekler diye beklemedik veya savaşırken klana biz silinecegiz diyip diplomasi yapan sqg klani gibi düşman ile anlaşıp muttefikimizi vurmadık. Böyle devam eder. Strateji adı altında diplomasik oynaklik yapmıyoruz.
Legacy alt klani multilerden oluşuyor diyordu legacy oyuncusu bize vururken o hesaplarla izleyecek miydik? Lütfen yorum yapmak için yazmayın.

Ya sen seversin grafik falan sayıları mesele o değil biz size niye vurgunuz deme hakkımız yok sen burda sayı yazmışsın adamda sizde 4 klan legacy vurdunuz diye belirtmiş alt klanı olupta siz girdiniz 400 kişi hadi olsun onlar 200 kişi onu demek istiyor berkaycığımw

beowulf21

Okçu

Sessiz size ne dedi bilmiyorum bizden biri mi dedi onu da bilmiyorum ama o cocugun lafına göre iş yapacaksak diplomasiye onlara hep biz gitmişiz :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Sessiz size ne dedi bilmiyorum bizden biri mi dedi onu da bilmiyorum ama o cocugun lafına göre iş yapacaksak diplomasiye onlara hep biz gitmişiz :)
Yok yahu onun dediğinden yola çıkarak dedim konuşmaları duruyordur. Yani diplomasi çizgimiz belli, neysek o. Kalıcı olmak, bazılarına yaranmak, geçici sürece birilerini kullanmak adına diplomasi yapan ekip değiliz. Demek istediğimi anladın muhtar, iyi akşamlar

Cyroburn*

Ağır Atlı

Ben neden yaptın demedim zaten git istediğini yap ama 4-5 klan bir klana vurduktan sonra gelip burada rakip bizden 30 kişi fazla falan demek komik oluyor :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Ben neden yaptın demedim zaten git istediğini yap ama 4-5 klan bir klana vurduktan sonra gelip burada rakip bizden 30 kişi fazla falan demek komik oluyor :)
59 dünyadan tanıyorum seni. Bizimle olan ilişkisini açıkladım. Multilerle birileri bizi vururken, size 4-5 klan dalıyor diye bekleyecek değildik. Ek olarak suna tekrar değinelim, müttefik iken 30 oyuncu kami biriktirip bir anda mut ekli iken kamileri sallayınca fark ediyor. İyi akşamlar usta